Ψυχαγωγία

Από ποια πήρε τη...θέση η Ελένη Μενεγάκη για να αρχίσει την καριέρα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη ξεκίνησε το 1992 την καριέρα της από το τηλεπαιχνίδι "Κοκτέιλ" στο πλευρό του Ιάσωνα Τριανταφυλλίδη. Λίγα χρόνια μετά ο δρόμος της τηλεόρασης θα έστρωνε κόκκινο χαλί για να την έχει κοντά του.

Πώς όμως ξεκίνησε η "βασίλισσα της ελληνικής ψυχαγωγίας" την καριέρα της. Ποιας γνωστής ηθοποιού πήρε την θέση τελευταία στιγμή; Ποια αντικατέστησε ενώ δεν ήταν στο σενάριο να υπάρχει το όνομα της Ελένης Μενεγάκη στην εκπομπή; 

Η απάντηση στο βίντεο που ακολουθεί

Επόμενο άρθρο

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Το τρυφερό σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη! (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα ποζάρει με την κορούλα της και η Ελένη σχολιάζει
11/08/2019 - 12:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 21χρονο για την απόπειρα εμπρησμού στο ΤΑΕ Λευκιωσίας

Φόρεσε κουκούλα, πέτυχε είσοδο και προσπάθησε να κάψει αποθήκη τεκμηρίων

Γεωργιανοί υποδύονταν... τους Λιθουανούς και τους Ελλαδίτες

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα για κατοχή πλαστών εγγράφων και πλαστογραφίας

Καταγγελία πατέρα ότι η σύζυγος του άρπαξε το 10μηνο παιδί τους και εξαφανίστηκε

Ακαταστασία και ότι έλειπαν βαλίτσες από το σπίτι του ζεύγους διαπίστωσε η Αστυνομία
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

Δήμαρχος στη Γαλλία υποχρεώνει τους κατοίκους της πόλης να είναι χαρούμενοι

Τους απαγορεύει να ακούν λυπητερή μουσική ή να διαβάζουν βιβλία με κακό τέλος

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ