Ψυχαγωγία

Από ποια πήρε τη...θέση η Ελένη Μενεγάκη για να αρχίσει την καριέρα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη ξεκίνησε το 1992 την καριέρα της από το τηλεπαιχνίδι "Κοκτέιλ" στο πλευρό του Ιάσωνα Τριανταφυλλίδη. Λίγα χρόνια μετά ο δρόμος της τηλεόρασης θα έστρωνε κόκκινο χαλί για να την έχει κοντά του.

Πώς όμως ξεκίνησε η "βασίλισσα της ελληνικής ψυχαγωγίας" την καριέρα της. Ποιας γνωστής ηθοποιού πήρε την θέση τελευταία στιγμή; Ποια αντικατέστησε ενώ δεν ήταν στο σενάριο να υπάρχει το όνομα της Ελένης Μενεγάκη στην εκπομπή; 

Η απάντηση στο βίντεο που ακολουθεί

Επόμενο άρθρο

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη:Η φωτογραφία με την μικρή Μαρίνα και οι ευχές για την γιορτή της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αγκαλιά με την μικρότερη κόρη της
17/07/2019 - 12:21

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με μαγιό και το σχόλιο που δέχτηκε για photoshop

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστρια στα αρνητικά σχόλια
02/07/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ