Ψυχαγωγία

Απόφαση - έκπληξη:O Aντζούν παίρνει την κηδεμονία της κόρης του από τη μάνα της!

Aπόφαση που προκαλεί σάλο στην Τούρκία

Πριν μερικούς μήνες, η είδηση πως ο Acun Ilicali και η καλλονή σύζυγός του Seyma Subasi παίρνουν διαζύγιο μόλις έναν χρόνο μετά τον πολυτελή γάμο τους St. Tropez, έκανε το γύρο του διαδικτύου. Μετά από επτά χρόνια ήρθε ο χωρισμός, έχοντας αποκτήσει μια μικρή κόρη, τη Melisa.

Πριν μερικές ώρες, η Seyma προχώρησε σε μια ανακοίνωση, αναφέροντας πως ο πρώην σύζυγός της πήρε την κηδεμονία της κόρης τους, ύστερα από απόφαση του δικαστηρίου.

Η ανακοίνωση της Seyma Subasi ανέφερε μεταξύ άλλων πως το σημαντικό είναι η κόρη τους να μεγαλώσει ευτυχισμένη και με αγάπη. Οι δυο τους συνέχισε στην ανακοίνωσή της χώρισαν σαν δύο πολιτισμένοι άνθρωποι και για χάρη της μικρής θα συνεχίζουν να διατηρούν άριστες σχέσεις.  Φήμες ήθελαν τη Seyma να τα έχει "μπλέξει" με γνωστό ηθοποιό της χώρας, τον ζεν πρεμιέ,  Τσαγατάι Ουλούσοϊ. 

ηθοποι

Επόμενο άρθρο

Φήμες...τέλος! Αυτή είναι η αλήθεια για τη σχέση Οικονομόπουλου-Αραβανή(ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση ήρθε μέσω στενού φίλου της παρουσιάστριας με ένα ... story
09/02/2019 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα συγκινητικά λόγια του Παύλου Χαϊκάλη για την πρώην γυναίκα του

"Δεν μπορώ να είμαι ευτυχισμένος όταν λείπει η γυναίκα των ονείρων μου!"
18/07/2019 - 14:03

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Η Πάμελα Άντερσον απατήθηκε και χωρίζει: "Ζούσε διπλή ζωή...Καταστράφηκα"

Με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την άστατη ζωή του πρώην της συντρόφου
25/06/2019 - 17:22

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ