Ψυχαγωγία

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Η Χριστιάνα θα μοιράζει αγάπη χωρίς την... Ιωάννα στο πάνελ από τη νέα σεζόν

Μια εβδομάδα πριν ρίξει αυλαία η αγαπημένη απογευματινή συνήθεια των τηλεθεατών, η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα", οι "ζυμώσεις" και οι τηλεοπτικές εξελίξεις βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο για τη νέα χρονιά.

Η ηθοποιός Ιωάννα Λαμπροπούλου, αποχωρεί από το πάνελ της εκπομπής μετά επί δυο συνεχόμενα χρόνια επιτυχημένης παρουσίας. Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της Ιωάννας στη σειρά του Alpha "Η Φαμίλια" και ο ρόλος της για τη νέα σεζόν, ήταν ο λόγος που πάρθηκε η συγκεκριμένη απόφαση. 

Εκτός από το πάνελ όχι όμως και από την εκπομπή

Oι σχέσεις της Ιωάννας με την Χριστιάνα, τη παραγωγή και την δημοσιογραφική ομάδα της εκπομπής, είναι άριστες ενώ και οι δυο πλευρές είναι ευχαριστημένες από τη συνεργασία τους. Και επειδή οι μεγάλες αγάπες δεν τελειώνουν έτσι εύκολα, η Ιωάννα... θα βρίσκεται στο "Με αγάπη Χριστιάνα" με νέο ρόλο, ο οποίος αναζητείται.

 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η σύντροφος του...Γιάννη Αντετοκούμπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Χεράκι-χεράκι στα σοκάκια της Μυκόνου και η απίστευτη αντίδραση ενός θαυμαστή του
06/07/2019 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"

Γιατί ενδιαφέρει τον μέσο Κύπριο η καταστροφική πυρκαγιά στον Αμαζόνιο;

Πως με απλά μαθηματικά μεταφράζεται σε εξίσωση με αρνητικό πρόσημο για τη χώρα μας

Συνελήφθη 55χρονη για εμπρησμό αυτοκινήτου στην επαρχία Λάρνακας

Η πυρκαγιά ξέσπασε το πρωί ενώ το όχημα βρισκόταν σταθμευμένο σε ανοιχτό τεμάχιο γης
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL