Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη από Παπαρίζου: “Δέχθηκα πρόταση από την Κύπρο για την Eurovision”

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Έλενα Παπαρίζου στον Τάσο Ριζόπουλο και στο Κοσμοράδιο 95,1. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η αγαπημένη τραγουδίστρια αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό της μέλλον και τις φήμες που θέλουν την Ελένη Φουρέιρα να παίρνει μια θέση κριτή στο The Voice πλάι της.

Πιο συγκεκριμένα, όταν ρωτήθηκε σχετικά, η Έλενα Παπαρίζου δεν έκρυψε αρχικά την έκπληξη της! «Αλήθεια λες; Από σένα το ακούω! Δεν το ξέρω η αλήθεια είναι. Πρώτη φορά το ακούω! Καταρχάς μπορεί η Ελένη να είναι στη δική μου την θέση! Δεν ξέρω… Εγώ είμαι πάρα πολύ ευγνώμων που η Acun Medya και ο ΣΚΑΪ με ήθελαν σε αυτή τη θέση για έξι χρόνια. Εννοείται, αν θα μου ξαναπροταθεί, θα θέλω πάρα πολύ να το κάνω αλλά ευχαριστώ και για όλα αυτά τα έξι χρόνια που μου έχουν δώσει. Μου έχουν δώσει την ευκαιρία, όχι απλά να βοηθήσει και να κοουτσάρω νέους καλλιτέχνες, αλλά να μάθω και γω πράγματα».

«Φέτος ήρθε στην παρέα μας ο Κωνσταντίνος Αργυρός. Δεν παύει όμως μέσα η ψυχούλα μου να λέει πόσο πολύ μου λείπει η Ελεωνόρα Ζουγανέλη, όχι ότι ακυρώνω τη θέση του Κωνσταντίνου, όπως επίσης λέω ότι μου λείπει πάρα πολύ και ο Κωστής Μαραβέγιας» συμπλήρωσε η Έλενα Παπαρίζου για να προσθέσει πως ακόμη δεν έχει προχωρήσει σε συζητήσεις με τον ΣΚΑΪ.

«Δεν ξέρω, αλήθεια, τίποτα παραπάνω. Ξέρω ότι προετοιμάζω την περιοδεία μου και προετοιμάζομαι να φύγω και να πάω στη Σουηδία» δήλωσε, επίσης, με χαμόγελο η Έλενα Παπαρίζου.

Mεταξύ άλλων ανέφερε ότι είχε δεχθεί πρόταση να εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision με το Fuego, ενώ είχε ηχογραφηθεί και με την ίδια.

 

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή: Μετά το καρέ ακόμα μια αλλαγή στα μαλλιά της

Η Δέσποινα Βανδή πειραματίστηκε ξανά με τα μαλλιά της και το αποτέλεσμα τη δικαίωσε
21/06/2022 - 19:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιατί αναβλήθηκε η δίκη της Παπαρίζου με τον πρώην σύντροφό της

«Θέλω να περάσει όλο αυτό, γιατί ταλαιπωρούμαι χρόνια με αυτή την υπόθεση»
12/05/2022 - 12:21

Έλενα Παπαρίζου: Στα δικαστήρια από νωρίς το πρωί κατά του… πρώην της (ΒΙΝΤΕΟ)

Έλενα Παπαρίζου και Τόνυ Μαυρίδης συναντιούνται στις δικαστικές αίθουσες.
11/05/2022 - 14:06

Antique: Επανένωση μετά από 19 χρόνια! Η ανάρτηση της Έλενας Παπαρίζου

Το αγαπημένο συγκρότημα των 00’ς ενώνεται ξανά!
19/03/2022 - 10:39

Έλενα Παπαρίζου: Το συγκλονιστικό μήνυμά της για τον πόλεμο στην Ουκρανία

Η Ελληνίδα Πρέσβειρα Καλής Θελήσεως της Unicef Έλενα Παπαρίζου ζητά τη βοήθειά σου
02/03/2022 - 15:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΥΠΠΑΝ: Δεν διαπιστώνει φυλετική διάκριση στο επεισόδιο σε Γυμνάσιο της Λάρνακας

Καταγγέλει ότι γονιός μετέφερε στην τελετή αποφοίτησης κροτίδες για να τις χρησιμοποιήσει

Στα λευκά το ύστατο χαίρε στον Παναγιώτη, στην Ελλάδα θα ταξιδέψει η καρδιά του

Ιατρική ομάδα από το "Ωνάσειο" φτάνει στην Κύπρο με ειδικό νοσοκομειακό αεροσκάφος

Υπό έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε σε ξηρά χόρτα στον δρόμο Κοφίνου – Λάρνακας

Κάηκε συνολική έκταση 7 δεκαρίων, στις προσπάθειες και ιδιωτικοί γεωργικοί ελκυστήρες
Ελλάδα

Αυτό είναι το πόρισμα για τους θανάτους της Μαλένας και της Ίριδας

Τι δείχνει για τον τρόπο που "έσβησαν" τα δύο παιδιά και η εμπλοκή της Ρούλας Πισπιρίγκου

ΒΙΝΤΕΟ: Πατέρας προσπάθησε να πνίξει το βρέφος του στο κέντρο της Αθήνας

Συνελήφθη ο 35χρονος, ιατροδικαστής θα εξετάσει το 10μηνών παιδί
Διεθνή

Θανατική ποινή θα εφαρμόζουν από το 2025 οι φιλορώσοι αυτονομιστές στο Ντονέτσκ

Από το 2014 η θανατική ποινή στη νομοθεσία της "Λαϊκής Δημοκρατίας του Ντονέσκ"

O Banksy επίτιμος καθηγητής του Πανεπιστήμιο Δημιουργικών Τεχνών της Αγγλίας

Ο τίτλος είναι απλώς συμβολικός, η ταυτότητά του παραμένει μυστήριο

ΗΠΑ: Bουλετές καταδικάζουν τη στήριξη Μπάιντεν στην πώληση F-16 στην Τουρκία

Τι αναφέρει η ανακοίνωση των Γκας Μπιλιράκης και Νικόλ Μαλιωτάκης

tv news

Ο Ιάκωβος εξωθεί την Αθηνά στα όρια της.. Η Αγγελική μαθαίνει για τη μητέρα της!

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Ένας γάμος βάφεται κόκκινος κι ένας θάνατος θα συνταράξει το χωριό…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις των τελευταίων συγκλονιστικών επεισοδίων!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 01/07/2022 - 20:00ALPHA NEWS