Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη Χάρη Αριστείδου: "Η πρόταση γάμου έγινε μπροστά σε 20.000 κόσμου"

Ο Χάρης Αριστείδου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην πρόταση γάμου που έκανε στην αγαπημένη του, δίνοντας ακόμα περισσότερες λεπτομέρειες στην Χριστιάνα Αριστοτέλους.

Ο ίδιος δήλωσε μεταξύ άλλων ότι η πρόταση γάμου έγινε όπως ήθελε η γυναίκα της ζωής του, εφόσον την έκανε γονατιστός, ενώ ήταν μπροστά σε χιλιάδες άτομα. Μάλιστα, μίλησε με τα καλύτερα λόγια για την μέλλουσα σύζυγό του, με μια μικρή "ερωτική εξομολόγηση" on air.

Ο αγαπημένος ηθοποιός που διανύει την καλύτερη περίοδο της ζωής του δηλώνει:

Tην πρόταση γάμου την έκανα λίγα λεπτά πριν φύγει το 2019 στην Σιγκαπούρη. Δεν ήθελα να φύγει το 2019 και να μην γονατίσω, όπως μου παραπονιόταν τόσο καιρό. Είμαστε μαζί τέσσερα χρόνια σχεδόν. Η πρόταση γάμου έγινε μπροστά σε 20.000 κόσμου, με φίλους, συνταξιδιώτες και αγνώστους.

Ένιωσα από την πρώτη στιγμή ότι είναι ο άνθρωπός μου. Κάποια πράγματα είναι καρμικά. Δεν περίμενα ποτέ να το πω. Μετά την πρόταση γάμου ένιωσα ότι μπαίνω σε άλλο mood.

Επόμενο άρθρο

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Οι βόλτες με γνωστό ηθοποιό και οι χαλαρές στιγμές

Βόλτα στο Νέο Ψυχικό για τον σκηνοθέτη-πρωταγωνιστή
15/01/2020 - 19:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

H συγκινητική πρόταση γάμου στο "Deal" και τα δάκρυα on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας που βρήκε το "κουτί" του...και το μεγάλο ποσό που κέρδισαν
25/02/2020 - 10:50

Της έκανε πρόταση γάμου με ... άρματα μάχης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη στρατιωτική βάση Αλαμπίνο στη Ρωσία, ο έρωτας αποδείχθηκε ανώτερος του πολέμου
15/02/2020 - 21:54

Η ανατρεπτική πρόταση γάμου του Μπουρδούμη στην...Λένα Δροσάκη (BINTEO)

H ξεχωριστή έκπληξη, η αντίδραση της αγαπημένης του και το...παθιασμένο φιλί
15/02/2020 - 13:53

Ρώσος στρατιώτης έκανε πρόταση γάμου με άρματα μάχης (ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο έδωσε στη δημοσιότητα το υπουργείο Άμυνας της Ρωσίας
14/02/2020 - 22:55

"Λιώνω από αγάπη...γονάτισα στην πρόταση" - Ο αρραβώνας και το πάρτι στον Βέρτη

Ο Χαράλαμπος Χατζηπροδρόμου μιλάει πρώτη φορά για τον αρραβώνα του
28/01/2020 - 19:44

Η "πρόταση γάμου" στον Πάτρικ Στιούαρτ και το...viral φιλί στο στόμα(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στην πρεμιέρα της ταινίας "Star Trek: Ricard" στο Λονδίνο
18/01/2020 - 14:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

60 άτομα από τα κατεχόμενα αναχωρούν για το Λονδίνο μέσω αεροδρομίου Πάφου

Κατά τη διάρκεια της ημέρας αφίχθησαν άλλες δυο πτήσεις

62 τα επιβεβαιωμένα κρούσματα κορωνοϊού στα κατεχόμενα

Το "κρατικό νοσοκομείο Μπουρχάν Ναλμπάντογλου" μετατρέπεται σε νοσοκομείο πανδημίας

Ιδιαίτερα κρίσιμη η κατάσταση ασθενή κορωνοϊού που νοσηλεύεται στο ΓΝ Αμμοχώστου

Έγιναν δύο νέες εισαγωγές μέχρι το μεσημέρι - Πόσοι αναμένεται να λάβουν εξιτήριο
Ελλάδα

Επεκτείνεται η αναστολή λειτουργίας καταστημάτων στην Ελλάδα

Τι ορίζεται στη νέα Κοινή Υπουργική Απόφαση

Στους 37 οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Καταγράφηκαν 5 νέοι θάνατοι εντός ενός εικοσιτετραώρου

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου
Διεθνή

Επιστολή Τζόνσον προς τους Βρετανούς: «Τα πράγματα θα χειροτερέψουν»

Ο ίδιος βρίσκεται σε απομόνωση καθώς διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Βρέφος στις ΗΠΑ έχασε τη μάχη με τον Covid-19

Σε ηλικία μικρότερη του ενός έτους - Δεν έγινε γνωστό αν είχε υποκείμενες παθήσεις

Βαλλιστικοί πύραυλοι αναχαιτίστηκαν πάνω από το Ριάντ

Τι μεταδίδουν τα κρατικά μέσα ενημέρωσης-Δεν υπάρχει ανάληψη της ευθύνης μέχρι στιγμής

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ