Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη Χαριτίνης: Αυτό είναι το νέο... επαγγελματικό της βήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Aποκαλυπτική ήταν η ηθοποιός της σειράς του Alpha Κύπρου, "8 λέξεις",  Χαριτίνη Ηλιάδου για το νέο της επαγγελματικό βήμα. 

Η ίδια καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα", εκμυστηρεύτηκε ότι θα στραφεί στην επιχειρηματικότητα στον τομέα της μόδας, μια ιδεά που τελειοποιήθηκε εν καιρώ "καραντίνας". Συγκεκριμένα δήλωσε:

"Σκέφτομαι να ασχοληθώ με το επιχειρηματικό κομμάτι. Μου αρέσουν τα ρούχα και να σχεδιάζω. Μου αρέσουν πολλά πράγματα, έχω ιδέες, έχω αναπτύξει μια αισθητική στην ηλικία μου. Έχω τελειοποιήσει την ιδέα μου στην περίοδο της καραντίνας. Θέλω να αρχίσω να φέρνω κάποια κομμάτια από το εξωτερικό να κάνω ένα on-line shop και να πειραματιστώ και σταδιακά να κάνω κάτι δικό μου..."

Επόμενο άρθρο

Κι όμως! Η Καίτη Γαρμπή έγινε μάσκα για τον κορωνοϊό για καλό σκοπό (ΦΩΤΟ)

Η φιλανθρωπική κίνηση πίσω απ' το εν λόγω εγχείρημα και η ανάρτηση της τραγουδίστριας
20/05/2020 - 17:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χαριτίνη Ηλιάδου μας δείχνει το καλλίγραμμο κορμί της (ΦΩΤΟ)

Για διακοπές στην πανέμορφη Χαλκιδική
03/08/2020 - 13:14

H Xαριτίνη Ηλιάδου και επίσημα στην οικογένεια της..."Panik Records" (ΦΩΤΟ)

Υπέγραψε συμβόλαιο με την δισκογραφική εταιρεία και το ανακοίνωσαν με μια φωτογραφία
17/07/2020 - 09:45

Χαριτίνη Ηλιάδου: Η τηλεοπτική φάρσα που έκανε οn air ο..."πρώην" της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το στιγμιότυπο και την συζήτηση που είχαν
29/06/2020 - 17:31

H Χαριτίνη Ηλιάδου "μένει σπίτι" και διαβάζει παραμύθια για τα παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού που υποστηρίζει ο Alpha
25/04/2020 - 16:29

H επική τούμπα της Χαριτίνης Ηλιάδου προσπαθώντας να κάνει "Tik Tok" (ΒΙΝΤΕΟ)

Κλάψαμε στα γέλια με την ραδιοφωνική παραγωγό και ηθοποιό της σειράς "8 λέξεις"
03/04/2020 - 14:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Beach party με 30 άτομα κατέληξε σε αλυσίδα μετάδοσης του κορωνοϊού

Δεκατέσσερα άτομα εντοπίστηκαν θετικά στον ιό σήμερα Τετάρτη

14 κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Beach party με αλυσίδα μετάδοσης της πανδημίας εντόπισε το Υπουργείο Υγείας

Κρούσματα κορωνοϊού σε δικηγορικό γραφείο

Η ανακοίνωση της εταιρείας για τη διαδικασία που ακολουθήθηκε και τα μέτρα που έχει λάβει
Ελλάδα

Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Χανιά και Χίο

Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Εκτάκτως στη Θεσσαλονίκη ο Τσιόδρας μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων κορωνοϊού

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό 34 κρουσμάτων σε οίκο ευγηρίας

Τουρκικό crash test για τις "κόκκινες γραμμές" της Ελλάδας στο Αιγαίο (ΧΑΡΤΗΣ)

Τι δείχνει η ρότα του "Oruc Reis" και ποιές πληροφορίες καταγράφουν τα ελληνικά πολεμικά
Διεθνή

Χουλουσί Ακάρ: Επίλυση των διαφορών με την Ελλάδα μέσω διαλόγου

«Κάθε σταγόνα είναι πολύτιμη» διαμηνύει ο Τούρκος Υπουργός Άμυνας

Συναγερμός στη Σκωτία μετά από εκτροχιασμό τρένου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορές για τραυματίες, με τις υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης να σπεύδουν στη σκηνή

"Ο Λίβανος έχει επαρκείς ποσότητες σε αλεύρι για τέσσερις μήνες"

Έκθεση των Ηνωμένων Εθνών ανέφερε χθες ότι ο Λίβανος έχει προμήθειες μόλις για 6 εβδομάδες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 18:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ