Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη Ουγγαρέζου: Παρουσιάστρια έδωσε τους... κωδικούς της στον σύντροφο της

Ακόμα μια αποκάλυψη από τον Δημήτρη Ουγγαρέζο...

Ο παρουσιαστής αποκάλυψε ότι παρουσιάστρια, για να σώσει την σχέση της, επειδή ζήλευε πολύ ο σύντροφός της, του έδωσε τους κωδικούς των social media της χωρίς όμως να αναφέρει το όνομα της. Συγκεκριμένα o Δημήτρης Ουγγαρέζος ανέφερε: 

Ποια παρουσιάστρια, για να σώσει την σχέση της, επειδή ζήλευε πολύ ο σύντροφός της, του έδωσε τους κωδικούς των social της; Η παρουσιάστρια είναι πολύ γνωστή και για να του δείξει ότι καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται του έδωσε τους κωδικούς των social media. Εκείνος λοιπόν είχε τους κωδικούς έμπαινε και χειριζόταν τα accounts, ώσπου άρχισε να απαντάσε μηνύματα. Αυτό προκάλεσε και την διένεξη στο ζευγάρι, δεν ξέρω αν είναι μαζί ή όχι. Σημασία έχει ότι μάλωσαν πάρα πολύ!

Επόμενο άρθρο

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Μια εύκολη και πεντανόστιμη συνταγή... "Με αγάπη"
12/02/2019 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Τα... "follow" και "unfollow" του Δημήτρη Ουγγαρέζου!

Όσα δήλωσε ο παρουσιαστής για τα "unfollow" που έχει κάνει
29/07/2019 - 11:51

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Δε θα συνεργαζόμουν ξανά με τον Μάρκο Σεφερλή”

Αποκαλύπτει ποια απόφαση του μετάνιωσε σε επαγγελματικό επίπεδο
26/07/2019 - 13:24

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ