Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη Ουγγαρέζου: Παρουσιάστρια έδωσε τους... κωδικούς της στον σύντροφο της

Ακόμα μια αποκάλυψη από τον Δημήτρη Ουγγαρέζο...

Ο παρουσιαστής αποκάλυψε ότι παρουσιάστρια, για να σώσει την σχέση της, επειδή ζήλευε πολύ ο σύντροφός της, του έδωσε τους κωδικούς των social media της χωρίς όμως να αναφέρει το όνομα της. Συγκεκριμένα o Δημήτρης Ουγγαρέζος ανέφερε: 

Ποια παρουσιάστρια, για να σώσει την σχέση της, επειδή ζήλευε πολύ ο σύντροφός της, του έδωσε τους κωδικούς των social της; Η παρουσιάστρια είναι πολύ γνωστή και για να του δείξει ότι καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται του έδωσε τους κωδικούς των social media. Εκείνος λοιπόν είχε τους κωδικούς έμπαινε και χειριζόταν τα accounts, ώσπου άρχισε να απαντάσε μηνύματα. Αυτό προκάλεσε και την διένεξη στο ζευγάρι, δεν ξέρω αν είναι μαζί ή όχι. Σημασία έχει ότι μάλωσαν πάρα πολύ!

Επόμενο άρθρο

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Μια εύκολη και πεντανόστιμη συνταγή... "Με αγάπη"
12/02/2019 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δύσκολες ώρες για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο - Πέθανε ο πατέρας του

Όσα δήλωσαν οι συνεργατές του στην εκπομπή...
22/01/2019 - 11:45

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε πως «έσπασε» ο πάγος με τον Γιώργο Λιάγκα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τo block στα κοινωνικά δίκτυα και τη σχέση του με τον παρουσιαστή
14/01/2019 - 16:10

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος αποκάλυψε την απιστία γνωστού Έλληνα παρουσιαστή!

Η απιστία, το περιστατικό στο γυμναστήριο και το... "ξύλο"
09/01/2019 - 12:28

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Παραδέχθηκε ότι έκανε το επόμενο βήμα στη σχέση του

Η αποκάλυψη, η εξέλιξη στη σχέση του και η μετακόμιση
10/12/2018 - 11:34

Τζένη Μπαλατσινού: Η «σκληρή» απάντηση στον Ουγγαρέζο για τη νέα της σχέση(ΦΩΤΟ)

Το ρεπορτάζ του Ουγγαρέζου που εξόργισε την Μπαλατσινού και η απάντηση της..
22/10/2018 - 18:21

Ο Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Ουγγαρέζο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την κόντρα τους που δεν γνωρίζαμε...
19/09/2018 - 13:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW