Ψυχαγωγία

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Καλό Μεσημεράκι" και μεταξύ άλλων μίλησε για την ερωτική του ζωή, για την...απιστία αλλά και αν την συγχωρεί.

Ο γνωστός ηθοποιός, ο οποίος πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά "8 λέξεις", δήλωσε συγκεκριμένα σε ανάλογη ερώτηση: 

«Ναι με έχουν απατήσει. Το μαθαίνεις. Εγώ τα συγχωρώ αλλά όχι την απάτη»

 

 

Μικρογραφία

Ο Στέφανος Μιχαήλ έχει αρνηθεί ότι είναι σε σχέση με την ηθοποιό Δανάη Παππά, παρότι ότι πολλά δημοσιεύματα τους θέλουν μαζί και ότι δεν υπάρχει καν υπόνοια χωρισμού αφού το πρώην τηλεοπτικό ζευγάρι δεν ήταν ποτέ μαζί.

Ο ηθοποιός αποτελεί τη νέα είσοδο στην σειρά του Alpha Kύπρου, ο οποίος με έναν διαφορετικό ρόλο που έχει ήδη συζητηθεί φέρνει τα πάνω-κάτω στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

Οι «24 ΩΡΕΣ» γνωρίζουν τους ανθρώπους της Ουγκάντα στο Β’ Μέρος του Οδοιπορικού

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα ενός ιερέα
18/11/2019 - 19:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η πίεση που ένιωσε από τoυς θαυμαστές της στα social media και η δεύτερη ευκαιρία
10/12/2019 - 10:48

Άσπα Τσίνα:"Τρελάθηκα όταν έμαθα ότι ο σύντροφος μου είχε σχέση με άλλη γυναίκα"

Οι αποκαλύψεις για το χωρισμό της από τον πατέρα του παιδιού της και η απιστία
20/11/2019 - 10:10

Ξένια Κωνσταντινίδου: "Με απάτησε σύντροφός μου..." - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη, το παρασκήνιο και ο λόγος που ήρθε ο χωρισμός
15/11/2019 - 18:17

"Χαστούκισα τη Μαντόνα και μετά έκανα...one-night stand με τον σύζυγό της"

Το...ερωτικό τετράγωνο, η απιστία για Μαντόνα και Σταλόνε και το παρασκήνιο
15/11/2019 - 11:17

Ερωτικό σκάνδαλο: Ο Maluma "έπιασε στα πράσα" τη σύντροφο του με τον...Neymar Jr

Ήταν κολλητοί με τις φήμες να θέλουν τη μελαχρινή καλλονή να γίνεται η πέτρα του σκανδάλου
03/11/2019 - 18:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" αστυνομικός για διαρροή πληροφοριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Επανέλαβε τα περί μηδενικής ανοχής στην Αστυνομία ο Υπ. Δικαιοσύνης

Στα χαρακώματα κυβερνητικοί ιατροί - ΟΚΥπΥ για το σχέδιο κινήτρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή αγωνίας, χαρακτήρισε την τρίωρη στάση εργασίας των ιατρών ο Πρόεδρος της ΠΑΣΥΚΙ

Χιονόπτωση και "βουτιά" θερμοκρασίας στο Τρόοδος προβλέπει η Μετεωρολογική (VID)

Βροχές και καταιγίδες περιλαμβάνονται στο "μενού' του Σαββατοκύριακου
Ελλάδα

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου

Τραγωδία στο Άγιο Όρος: Προσκυνητής έπεσε από γκρεμό με την εικόνα της Παναγίας

Νεκρός εντοπίστηκε 28χρονος - Ερευνούν όλα τα ενδεχόμενα οι αρχές
Διεθνή

Πρωθυπουργός Φινλανδίας: «Δεν νιώθω ότι είμαι πρότυπο»

Ανέλαβε τα ηνία της χώρας και προκάλεσε το ενδιαφέρον ΜΜΕ σε ολόκληρη την υφήλιο

Χωρίς την Πολωνία η συμφωνία για κλιματική ουδετερότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποφάσισαν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Με νέο δημοψήφισμα για την ανεξαρτησία της απειλεί η Σκωτία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Εθνικό Κόμμα αναδείχθηκε τρίτη πολιτική δύναμη στο βρετανικό κοινοβούλιο

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ