Ψυχαγωγία

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Καλό Μεσημεράκι" και μεταξύ άλλων μίλησε για την ερωτική του ζωή, για την...απιστία αλλά και αν την συγχωρεί.

Ο γνωστός ηθοποιός, ο οποίος πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά "8 λέξεις", δήλωσε συγκεκριμένα σε ανάλογη ερώτηση: 

«Ναι με έχουν απατήσει. Το μαθαίνεις. Εγώ τα συγχωρώ αλλά όχι την απάτη»

 

 

Μικρογραφία

Ο Στέφανος Μιχαήλ έχει αρνηθεί ότι είναι σε σχέση με την ηθοποιό Δανάη Παππά, παρότι ότι πολλά δημοσιεύματα τους θέλουν μαζί και ότι δεν υπάρχει καν υπόνοια χωρισμού αφού το πρώην τηλεοπτικό ζευγάρι δεν ήταν ποτέ μαζί.

Ο ηθοποιός αποτελεί τη νέα είσοδο στην σειρά του Alpha Kύπρου, ο οποίος με έναν διαφορετικό ρόλο που έχει ήδη συζητηθεί φέρνει τα πάνω-κάτω στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

Οι «24 ΩΡΕΣ» γνωρίζουν τους ανθρώπους της Ουγκάντα στο Β’ Μέρος του Οδοιπορικού

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα ενός ιερέα
18/11/2019 - 19:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μιχαήλ ποζάρει αγκαλιά με την Νάταλι Κατέρ με θέα το ηλιοβασίλεμα (BINTEO)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε ο γνωστός ηθοποιός
27/06/2020 - 21:25

Aνδρέας Γεωργίου - Στέφανος Μιχαήλ: Κάνουν... muay thai (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η νέα αθλητική δραστηριότητα που μπήκε στην ζωή τους
06/06/2020 - 10:41

Συγκινεί ο Στέφανος Μιχαήλ: "Κινδύνεψα να κόψω το δεξί μου χέρι..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το άγνωστο περιστατικό που έζησε πριν 1,5 χρόνο
25/05/2020 - 16:58

Τί συμβαίνει στην προσωπική ζωή του Στέφανου Μιχαήλ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση στην ερώτηση και η έντονη φημολογία για νέο βήμα στη ζωή του
16/05/2020 - 16:21

Ο Στέφανος Μιχαήλ πιο γλυκός από ποτέ διαβάζει... παραμύθια στα παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού που υποστηρίζει ο Alpha
25/04/2020 - 17:31

Το...κυπριακό φλερτ του Στέφανου Μιχαήλ και η ερωτική εξομολόγηση on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλω να ανοίξω την καρκιά μου και να σου τα πω ούλα"
25/04/2020 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ακινητοποιήσει το μοιραίο λεωφορείο ο άτυχος Παναγιώτης (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονισμός από τα δύο θανατηφόρα ατυχήματα στη Λευκωσία μέσα σε διάστημα λίγης ώρας

Το μήνυμα ΥΠΑΜ προς τους νεοσύλλεκτους εθνοφρουρούς της 2020 ΕΣΣΟ

Η κατάταξη των νέων οπλιτών θα συνεχιστεί μέχρι και την 21 Ιουλίου 2020

Tι λέει η Cyprus Public Transport για τον τραγικό θάνατο του 51χρονου Παναγιώτη

Εξετάσεις από Αστυνομία και άλλες υπηρεσίες στη σκηνή του θανατηφόρου στη Μακεδονίτισσα
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ