Ψυχαγωγία

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

To “The Chase”, το νέο τηλεπαιχνίδι γνώσεων που έχει ήδη κεντρίσει το ενδιαφέρον των τηλεθεατών από το πρώτο του άκουσμα κιόλας, έρχεται στον Alpha Κύπρου.

Ο Τάσος Τρύφωνος, είναι ο παρουσιαστής “κλειδί” που αναλαμβάνει την παρουσίαση του νέου καθημερινού τηλεπαιχνιδιού που σημειώνει μεγάλη επιτυχία διεθνώς τα τελευταία χρόνια και το μόνο σίγουρο είναι θα μας κρατάει την πιο ενδιαφέρουσα συντροφιά καθημερινά.

Γνώσεις, “μάχη” για τη νίκη αλλά και ερωτήσεις και προσωπικότητες που θα σε ιντριγκάρουν έρχονται τον Σεπτέμβριο στον Alpha Κύπρου. Τ

Τα γυρίσματα για το τρέιλερ του τηλεπαιχνιδιού άρχισαν και το HELLO! Cyprus ήταν εκεί, με το  Τάσο Τρύφωνος να βρίσκεται σε ένα υπόγειο πάρκινγκ και να περπατάει σε ένα διάδρομο. Ποιο είναι το concept, με ποια λόγια θα “γνωρίσει” το νέο τηλεπαιχνίδι που σκίζει παγκοσμίως στους Κύπριους τηλεθεατές και ποιοι θα είναι οι… εν δυνάμει chasers;

Θα το μάθουμε σύντομα από το ανατρεπτικό τρέιλερ της εκπομπής. Ως τότε, πάρτε μια μικρή γεύση από τα γυρίσματα!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με ποιον γνωστό Κύπριο παρουσιαστή συναντήθηκε η Μάρω Κοντού; (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία από την συνάντηση και τα... "νυχτοπερπατήματά" τους
30/07/2020 - 11:43

Η. Παπαγεωργίου: Βackstage από τα γυρίσματα του trailer της εκπομπής της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή εμφάνιση του μοντέλου και ο "άντρας" που βρισκόταν στο πλευρό της
27/07/2020 - 17:03

“24 ΩΡΕΣ”: Backstage στιγμιότυπα από τα γυρίσματα του νέου trailer (ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής προετοιμάζεται πυρετωδώς για την επόμενη σεζόν
20/07/2020 - 15:40

Ο Τάσος Τρύφωνος σε “προκαλεί” να ζήσεις την πιο ενδιαφέρουσα καταδίωξη γνώσεων

Μάθετε πως μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στο τηλεπαιχνίδι του Alpha
19/07/2020 - 16:08

“8 λέξεις”: Βackstage στιγμιότυπα από τα...γυρίσματα του νέου trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Oι φωτογραφίες που δημοσίευσαν οι ηθοποιοί πριν το…”action”
12/07/2020 - 15:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έχασε τη ζωή του στο μεροκάματο ο 58χρονος Χριστάκης Ασιήκκης

Νέο θανατηφόρο εργατικό σε αποθήκες εταιρείας στην επαρχία Λάρνακας

Πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Μεταξύ αυτών, ένα αφορά επαφή κρούσματος στη Λεμεσό και δυο είναι εισαγόμενα

Θανατηφόρο εργατικό στην Αραδίππου: 58χρονος έπεσε από ύψος τεσσάρων μέτρων

Βρισκόταν σε κλόβο ανυχωτικού μηχανήματος για παραλαβή εμπορευμάτων από ράφια της αποθήκης
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 18:45DEAL