Ψυχαγωγία

Αποστολάκης-Βαΐτσου και επισήμως μαζί δια στόματος... Κάλιας Ελευθερίου!(ΦΩΤΟ)

Γιάννης Αποστολάκης - Ελένη Βαΐτσου

Φήμες ήθελαν και δημοσιεύματα τον τελευταίο καιρό να είναι σε σχέση ο νεαρός σεφ με την γνωστή ηθοποιό χωρίς ωστόσο να υπάρχει επιβεβαίωση από τους ίδιους αλλά και από το στενό περιβάλλον. 

Σε ερώτηση του Γιώργου Λιάγκα στην Κάλια Ελευθερίου αν ισχύουν ότι είναι μαζί η ίδια απάντησε:

«Ναι»...

Ακολούθησαν γέλια, καθώς η Κάλια επιβεβαίωσε περίτρανα το παπαρατσικό ρεπορτάζ, χωρίς να το καταλάβει και βρέθηκε σε αμήχανη θέση.

Έτσι μετά τα λεγόμενα της Κάλιας Ελευθερίου, στενή φίλη και συνεργάτης του Γιάννη Αποστολάκη επισημοποιείται το νέο ζευγάρι στην showbiz

΄'λ΄,

λ΄κ

Επόμενο άρθρο

Αυτοί είναι οι μοιραίοι άνδρες της σειράς «Αστέρια στην Άμμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίσαμε τους τρεις γοητευτικούς χαρακτήρες της νέας σειράς του Αlpha
12/09/2019 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάλια Ελευθερίου: "Ο πρώτος μου έρωτας "έφυγε" από τη ζωή μετά από τροχαίο..."

Η εξομολόγηση για τις δύσκολες στιγμές που βίωσε και πως το διαχειρίστηκε
22/09/2019 - 13:19

Ο Γιώργος Λιάγκας ξεκαθαρίζει αν είναι σε σχέση με την Κάλια Ελευθερίου!

Οι φήμες που τους ήθελαν ζευγάρι και η απάντηση του παρουσιαστή
13/09/2019 - 15:51

Ελένη Βαΐτσου: Με ποιον γνωστό παρουσιαστή είναι ζευγάρι;

Οι πρώτες τους διακοπές μαζί με τους γονείς του συντρόφου της
28/08/2019 - 14:44

Κάλια Ελευθερίου: Αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένη αυτή την περίοδο!

Οι μεγάλοι έρωτες στη ζωή της και αυτά που την ελκύουν σε έναν άντρα
17/08/2019 - 13:55

Tι επέλεξαν να ντυθούν οι διάσημοι Κύπριοι στην καρναβαλίστικη παρέλαση! (ΦΩΤΟ)

Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κάλια Ελευθερίου, Τάσος Ευαγγέλου, Μαριλένη Σταύρου καρναβαλίζονται!
10/03/2019 - 17:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε σκουπιδότοπο έχουν μετατρέψει ασυνείδητοι τον υδατοφράκτη Λυμπιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Αδιαφορία και έλλειψη συντονισμού καταγγέλουν Κοινοτάρχης και Κίνημα Οικολόγων

Έρχονται κυβερνητικά κίνητρα για την απόσυρση παλαιών οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Χορηγία για την αγορά "πράσινου αυτοκινήτου" συζητούν Υπουργοί Μεταφορών και Οικονομικών

Tρεις νεκροί μέσα σε μια ημερά στις θάλασσες της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Έσβησαν" στα νερά του κατεχόμενου Τρικώμου, του Πρωταρά και της Αγίας Νάπας
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/09/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ