Ψυχαγωγία

Aποστολία Ζώη: Η υπόσχεση που έδωσε στη μητέρα της λίγο πριν πεθάνει

Μια εφ' όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε πρόσφατα η Αποστολία Ζώη στο περιοδικό People.

Η γνωστή τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα μελλοντικά της επαγγελματικά σχέδια αλλά και στο πως θα αξιοποιήσει το χρηματικό έπαθλο που πήρε ως νικήτρια του παιχνιδιού επιβίωσης στο οποίο συμμετείχε.

Με αφορμή την ερώτηση της δημοσιογράφου για το πώς σκέφτεσαι να αξιοποιήσει το έπαθλο που κέρδισε, η γνωστή τραγουδίστρια αποκάλυψε την συγκινητική υπόσχεση που έχει δώσει στην μητέρα της λίγο πριν φύγει από τη ζωή, πως θα βοηθήσει στην ολοκλήρωση της εκκλησίας όπου πήγαινε η ίδια κάθε Κυριακή.

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα:

Πώς σκέφτεσαι να αξιοποιήσεις το έπαθλο που κέρδισες;

Πιστεύω ότι το έπαθλο είναι ένα δώρο που ήρθε από τον Θεό σε μένα. Τέτοιο δώρο το μοιράζεσαι για να συνεχίσει το καλό να έρχεται στη ζωή σου. Πέρα από μια υπόσχεση που έχω δώσει στη μητέρα μου πριν φύγει από τη ζωή, να βοηθήσω τον πατέρα Δημήτριο και την πρεσβυτέρα στην ολοκλήρωση της εκκλησίας όπου πήγαινε κάθε Κυριακή και ήταν δεύτερο σπίτι της και δεύτερη οικογένεια, στα υπόλοιπα θα ήθελα να μην αναφερθώ.

Ποια είναι τα επόμενα μουσικά σχέδιά σου;

Γυρνώντας Ελλάδα ένα από τα πράγματα που έκανα ήταν να βρεθώ με τον παραγωγό μου στο στούντιο και να συνεχίσουμε αυτό που αφήσαμε στη μέση το Σεπτέμβριο. Ακούσαμε τραγούδια για τη νέα μου δουλειά και ήδη αρχίσαμε να δοκιμάζουμε τα πρώτα κομμάτια που μας άρεσαν. Όσο για ζωντανές εμφανίσεις, σε λίγες μέρες θα μπορώ να ανακοινώσω μια πολύ ωραία συνεργασία που έρχεται.

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Πλάκα: Τρώει πρωινό στο κρεβάτι φορώντας μόνο το φούτερ της

Η σέξυ φωτογραφία της καλλίγραμης ηθοποιού που αναστάτωσε το Instagram
13/01/2018 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αποστολία Ζώη μιλά για την απώλεια των γονιών της και συγκινεί

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια και η βοήθεια που ζήτησε από ειδικό
01/07/2019 - 12:40

H συγκλονιστική εξομολόγηση της Αποστολίας Ζώη - «Ο καρκίνος με διέλυσε.."

Άνοιξε την καρδιά της για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε τα τελευταία τέσσερα χρόνια..
09/11/2018 - 12:47

Εικόνες βιβλική καταστροφής! Η αυτοψία της Αποστολίας Ζώη που σοκάρει!

"Αντίκρισα ένα παράδεισο που είχε μετατραπεί σε κόλαση. Ανθρώπους σε απόγνωση"
27/07/2018 - 15:40

Αποστολία Ζώη: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατo του πατέρα της

"Ότι και να κάνω όμως, πάλι όλα πρέπει να συνεχίσουν χωρίς εσένα..μέχρι ν' ανταμώσουμε..."
20/07/2018 - 15:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ