Ψυχαγωγία

Αποθέωση από το BBC: Η Φουρέιρα είναι η... Beyonce της Eurovision (ΦΩΤΟ)

Το επίσημο twitter του BBC για την Eurovision, αποθέωσε την Ελένη Φουρέιρα για μια ακόμη χρονιά.

Και μπορεί να είναι ένας από τους πιο καυστικούς λογαριασμούς παγκοσμίως με πάνω από 222 χιλιάδες ακόλουθους, όμως για χάρη της Φουρέιρα, έκανε μέχρι και gif, την αποθέωσε και την ονόμασε "Beyonce της Eurovision"

Διαβάστε επίσης: H Eλένη Φουρέιρα "σπάει τα κοντέρ" - Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο followers(ΦΩΤΟ)

Δείτε την σχετική ανάρτηση για την τραγουδίστρια που μάγεψε το κοινό της Ευρώπης για ακόμη μια χρονιά.
 

Τόση ήταν η αγάπη του για την Ελένη Φουρέιρα και στο σχόλιο για την Τάμτα και την Κύπρο δεν παρέλειψε να κάνει μνεία στο... fuego, αναγνωρίζοντας την άριστη παρουσίαση του Replay...on stage! 

Επόμενο άρθρο

Η σημαία της Παλαιστίνης στην Eurovision από την Μαντόνα και την Ισλανδία(ΦΩΤΟ)

Έστειλαν μήνυμα φιλίας και διαμαρτυρίας εξαγριώνοντας τους Ισραηλινούς
19/05/2019 - 12:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξανά μαζί; Η Φουρέιρα βολτάρει με τον Μποτία και "πυροδοτεί" φήμες επανασύνδεσης

Πίσω στον αγαπημένο της η γνωστή τραγουδίστρια; Οι πρώτες πληροφορίες
20/09/2020 - 13:13

Ε. Φουρέιρα: Συνάντηση με τους συνθέτες της Κυπριακής αποστολής της Eurovision

To σενάριο για να εκπροσωπήσει το νησί για δεύτερη φορά φαντάζει (πλέον) πολύ πιθανόν
20/09/2020 - 09:25

Ελένη Φουρέιρα: Θα εκπροσωπήσει του χρόνου την Κύπρο ξανά στην Eurovision;

Το ενδεχόμενο να την δούμε στη σκηνή της Eurovision 2021 φαντάζει πλέον πολύ πιθανό
18/09/2020 - 15:22

Για πρώτη φορά! Και όμως είναι η Τάμτα στην... παιδική της ηλικία (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν στο δημοτικό η γνωστή τραγουδίστρια
04/09/2020 - 11:03

Αυτές είναι οι αδερφές της Ελένης Φουρέιρα! Και είναι δυο... κούκλες (ΦΩΤΟ)

Οι γενέθλιες ευχές και το σπάνιο στιγμιότυπο μαζί
26/08/2020 - 18:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται για τα πρωτοβρόχια οι κάτοικοι στον Άγιο Δομέτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι βροχές του περασμένου Μαΐου έπνιξαν κυριολεκτικά την περιοχή

Στο «συρτάρι» οι κόκκινοι φάκελοι που στάλθηκαν από την ΟΥΕΦΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

«Η Αστυνομία ολοκλήρωσε την έρευνα. Δεν κατάφεραν να βρουν αποδεικτικά στοιχεία»
Ελλάδα

Ζητάει περισσότερα δείγματα σεβασμού διεθνούς δικαίου από την Τουρκία ο Δένδιας

Ο Υπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας για όσα συζητήθηκαν στο σημερινό Συμβούλιο

«Κλείδωσε» το ραντεβού Πομπέο με Μητσοτάκη στην Ελλάδα

Διήμερη επίσκεψη του Αμερικανού Υπουργού Εξωτερικών
Διεθνή

Πέραν των 4.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Η διασπορά του ιού διατηρείται στα επίπεδα των αρχών Μαΐου

New York Times: Δεύτερο «πάγωμα» των δοκιμών του εμβολίου AstraZeneca

Ακόμη ένα άτομο φαίνεται να παρουσίασε σοβαρή νευρολογική ασθένεια

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/09/2020 - 23:30THE CHASE