Ψυχαγωγία

Αποθέωση από το BBC: Η Φουρέιρα είναι η... Beyonce της Eurovision (ΦΩΤΟ)

Το επίσημο twitter του BBC για την Eurovision, αποθέωσε την Ελένη Φουρέιρα για μια ακόμη χρονιά.

Και μπορεί να είναι ένας από τους πιο καυστικούς λογαριασμούς παγκοσμίως με πάνω από 222 χιλιάδες ακόλουθους, όμως για χάρη της Φουρέιρα, έκανε μέχρι και gif, την αποθέωσε και την ονόμασε "Beyonce της Eurovision"

Διαβάστε επίσης: H Eλένη Φουρέιρα "σπάει τα κοντέρ" - Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο followers(ΦΩΤΟ)

Δείτε την σχετική ανάρτηση για την τραγουδίστρια που μάγεψε το κοινό της Ευρώπης για ακόμη μια χρονιά.
 

Τόση ήταν η αγάπη του για την Ελένη Φουρέιρα και στο σχόλιο για την Τάμτα και την Κύπρο δεν παρέλειψε να κάνει μνεία στο... fuego, αναγνωρίζοντας την άριστη παρουσίαση του Replay...on stage! 

Επόμενο άρθρο

Η σημαία της Παλαιστίνης στην Eurovision από την Μαντόνα και την Ισλανδία(ΦΩΤΟ)

Έστειλαν μήνυμα φιλίας και διαμαρτυρίας εξαγριώνοντας τους Ισραηλινούς
19/05/2019 - 12:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα έσπασε ρεκόρ με το "Loquita" και το γιορτάζει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσα σε ενάμιση μήνα κατάφερε με το τραγούδι της να ξεπεράσει τα 10 εκατομμύρια views
20/08/2019 - 16:29

Ο "κανόνας" της Ελένης Φουρέιρα και οι σέξι φωτογραφίες από τις διακοπές της!

H εκρηκτική τραγουδίστρια "έριξε" το Instagram με τις αναρτήσεις της
16/08/2019 - 16:28

Η Ελένη Χατζίδου κάνει "Loquita Challenge"...λίγο πριν γεννήσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης λικνίζεται στους ρυθμούς της Φουρέιρα
05/08/2019 - 10:59

Φουρέιρα:"Δεν με απασχολεί το συντηρητικό κοινό-Υποστηρίζω ανοιχτά το gay pride"

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια και η θέση της απέναντι στα άτομα που δέχονται bullying
03/08/2019 - 10:17

Ελένη Φουρέιρα: Η σχέση της με τον Αλμπέρτο Μποτία και η καριέρα της

Όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια για την αποχή από την "νύχτα"
31/07/2019 - 14:10

«Loquita Challenge»: Η Ελένη Φουρέιρα έκανε όλο τον κόσμο να χορεύει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόκληση του καλοκαιριού από την εκρηκτική τραγουδίστρια
28/07/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού

Μέχρι την οικία του 44χρονου που χάθηκε στη θάλασσα οι έρευνες των Αρχών (ΦΩΤΟ)

"Χτενίζουν" θάλασσα και στεριά για να εντοπίσουν τα ίχνη του αγνοούμενου άνδρα

Φέρνουν το φάρμακο για τον μικρό Αντώνη στην Κύπρο από το εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Χαρά εκφράζει ο ΠτΔ για την κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού από το κράτος
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ