Ψυχαγωγία

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Γέννησε ή δεν γέννησε η Μέγκαν Μαρκλ;

Έντονη ανησυχία στον life style κόσμο ανά το παγκόσμιο για το αν η Δούκισσα του Σάσεξ, έγινε για πρώτη φορά μανούλα, με την ίδια όπως έχει αποκαλυφθεί να θέλει να το κρατήσει μυστικό για τις πρώτες ημέρες. Πολλά περιοδικά αναφέρουν ότι η γέννηση έγινε ήδη ενώ άλλα δίνουν ως πιθανή ημερομηνία την 21η Απριλίου (ημέρα γενεθλίων της Βασίλισσας Ελισάβετ).

Η Μέγκαν πάντως έγκυος ή μητέρα συνεχίζει να σπάει το πρωτόκολλο και να κάνει τα...καπρίτσια της. Το ζευγάρι με παρότρυνση την πρώην ηθοποιό πήρε ακόμη μία απόφαση η οποία είναι κόντρα στην παράδοση. Συγκεκριμένα η Μέγκαν βρήκε μια Αμερικανή νταντά για το μωρό της, παρά το γεγονός πως η παράδοση θέλει την πρόσληψη μίας νταντάς Βρετανίδας από το κολέγιο του Νοrland! Η δυσφορία και η δυσαρέσκεια την Βασίλισσας και των υπηκόων της είναι έκδηλη.

Την ίδια ώρα viral εχουν γίνει οι φωτογραφίες της Μέγκα Μαρκλ από το μαιευτήριο, όταν γεννήθηκε. Δείτε τις σχετικές εικόνες.

Επόμενο άρθρο

Θεοφανία Παπαθωμά: Όσα αποκάλυψε για τον χωρισμό της από τον Πασχάλη Τσαρούχα

"Δεν υπάρχει χωρισμός που δεν είναι επώδυνος, είναι ένας ξεριζωμός ένας θάνατος..."
18/04/2019 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση

Λεμεσός: Οδηγούσε μεθυσμένος και χωρίς άδεια οδήγησης

Προσπάθησε να ξεφύγει από την Αστυνομία
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW