Ψυχαγωγία

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός, αποκαλύπτεται σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Ο δημοφιλής τραγουδιστής παρουσιάζεται στο ελλαδικό περιοδικό People, ως το golden boy της ελληνικής δισκογραφίας και νυχτερινής διασκέδασης και μιλά μεταξύ άλλων για τις σχέσεις του διαχρονικά και τα προβλήματα που αντιμετώπισε.

Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι ενώ είναι της σχέσης, έχει σταματήσει δεσμό λόγω της επιτυχίας του ενώ δεν νιώθει φυσιολογικός άνθρωπος. Ο ίδιος εκμυστηρεύεται  σε σχετικές ερωτήσεις

Γενικά είσαι των σχέσεων;

Είμαι των σχέσεων και δεν σου κρύβω ότι βλέπω ανθρώπους κοντινούς μου, φίλους μου, στους οποίους έχω βαφτίσει και τα παιδιά, και λέω "άραγε θα μπορέσω να κάνω τη δική μου οικογένεια με τη δουλειά που κάνω και με όλη αυτή την ένταση;". Το Όσα Νιώθω, ο προηγούμενος δίσκος μου, ήταν από τις κορυφαίες δουλειές που έχω κάνει, αλλά αυτό είχε και προσωπικό κόστος. Μπορεί εγώ να είχα σχέση και να μην μπόρεσα να την κρατήσω λόγω της επιτυχίας.

Γιατί να μην μπορείς να κρατήσεις μια σχέση λόγω επιτυχίας;

Γιατί ήταν τόσο γρήγορη η κατάσταση που δεν μπορούσα να αφιερώσω το χρόνο που ήθελα. Γιατί η δουλειά μου για εμένα είναι πολύτιμη. Είμαι ευγνώμων που ο κόσμος αγαπά τα τραγούδια μου και τα κάνει δικά του, που αυτό που παλεύω να πετύχω όλη μου τη ζωή μού το έχει δώσει ο Θεός αυτή τη στιγμή. Και πραγματικά αναρωτιέμαι αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να κάνω την οικογένειά μου, όπως ένας φυσιολογικός άνθρωπος;

Άρα δεν νιώθεις φυσιολογικός άνθρωπος;

Με αυτή την έννοια, όχι. Έχω πολλές ανασφάλειες μέσα μου. Θα ήθελα να το κάνω ταινία κάποια στιγμή, να καταλάβει ο κόσμος που είναι έξω από το χώρο πώς περνάει ένας καλλιτέχνης, τι ανασφάλειες και τι σκέψεις έχει. Η μουσική μου είναι το να αφουγκράζομαι τον κόσμο και να του επιστρέφω αυτό που εισπράττω μέσα από τραγούδια. Αλλά αυτό έχει ένα κόστος.

Επόμενο άρθρο

Γιάννης Πλούταρχος: «Η κόρη μου έκλαιγε όταν με είδε με... άλλη γυναίκα»

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοφιλής τραγουδιστής για την μικρή του κόρη
12/02/2018 - 21:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός-Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Ξανά μαζί; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κοινή έξοδος που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης
21/02/2019 - 12:55

Με επιτυχία η επέμβαση στον Κεντίρα

Όλα πήγαν σωστά για τον Γερμανό μέσο της Γιουβέντους
20/02/2019 - 20:25

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Το Τατουάζ: Ζευγάρι στη σειρά... ζευγάρι και στη ζωή! Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που κάνουν τον γύρο του διαδικτύου
31/01/2019 - 17:08

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραδέχτηκε τη σχέση του και μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για τη σύντροφο του...
24/01/2019 - 11:13

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 00:30ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ