Ψυχαγωγία

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός θεωρείται ένας από τους πιο επιτυχημένους τραγουδιστές της γενιάς του, με δεκάδες επιτυχίες και χιλιάδες κατακτήσεις.

Ο ίδιος είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media και ενημερώνει τους διαδικτυακούς τους φίλους για την καθημερινότητά του, τόσο μέσα από Instastories όσο και από αναρτήσεις. Ο τραγουδιστής, δημοσίευσε μία καλλιτεχνική φωτογραφία από το εσωτερικό του σπιτιού του και μας έδειξε ένα μέρος του σαλονιού του, το "ησυχαστήριο" του με μια γωνιά που έχει ένα πιάνο.

Ο Κωνσταντίνος έγραψε "mind game" και έπαιξε λίγο με το photoshop και το μυαλό των ακόλουθών του, αφού η εμφάνισή του αντικατοπτρίστηκε στον καθρέφτη σε....άλλη στάση 

Δείτε παρακάτω τη σχετική ανάρτηση από το Instagram του Κωνσταντίνου Αργυρού…

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο πιο σέξι σκηνοθέτης και είναι... Κύπριος (ΦΩΤΟ)

Ο Νικόλας Ζηκόπουλος είναι το "rising star" της σκηνοθεσίας και όχι άδικα!
04/08/2019 - 21:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός-Αυτή είναι η νέα του σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες του ζευγαριού και το προφίλ του νεαρού μοντέλου
30/10/2019 - 12:23

Ρίκι Μάρτιν: Έγινε για...τέταρτη φορά πατέρας με τον σύζυγό του(ΦΩΤΟ)

Το φύλο, το όνομα και η πρώτη φωτογραφία στην αγκαλιά των μπαμπάδων του
30/10/2019 - 10:59

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ποζάρει με την τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

«Εγώ και τα αδέρφια μου ήμασταν τα πρώτα παιδιά που γεννηθήκαμε με εξωσωματική»
22/10/2019 - 13:48

Κωνσταντίνος Αργυρός: H μυστηριώδης γυναίκα μαζί του και οι...πρωινές βόλτες

Οι νέες φήμες για τη νέα ερωτική σχέση του δημοφιλή τραγουδιστή
03/10/2019 - 12:33

Αποκάλυψη! Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός με... Τουρκάλα τραγουδίστρια(ΦΩΤΟ)

Η εφημερίδα Hurriyet, έφερε στο φως το ειδύλλιο και όλες τις λεπτομέρειες
25/09/2019 - 13:05

Έγινε το απόλυτο trend!Αυτό είναι το νέο hair cut του Κωνσταντίνου Αργυρού(ΦΩΤΟ)

Ομολογουμένως του πηγαίνει πολύ! Μάθετε πως θα το ζητήσετε και όλες οι λεπτομέρειες
15/09/2019 - 17:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Κάτω τα χέρια από τη χερσόνησο του Ακάμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζητούν άμεσες δράσεις ενώ δεν έχει γίνει καμία σύλληψη μέχρι στιγμής για τον εμπρησμό

Στο μικροσκόπιο των αρχών οι "πελάτες" του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έφτασε στην Κύπρο και στους δρόμους της Λάρνακας το 9 εκατομμυρίων δολαρίων όχημα;

Πήγαινε να δει τον πατέρα του πριν ξεψυχήσει και ενεπλάκη σε ατύχημα (ΦΩΤΟ)

Αστυνομικοί μετέβησαν στο σπίτι του και διαπίστωσαν το τραγικό συμβάν
Ελλάδα

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Το πρώτο μήνυμα της οικογένειας του μικρού μαχητή από τη Βοστώνη

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ