Ψυχαγωγία

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός θεωρείται ένας από τους πιο επιτυχημένους τραγουδιστές της γενιάς του, με δεκάδες επιτυχίες και χιλιάδες κατακτήσεις.

Ο ίδιος είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media και ενημερώνει τους διαδικτυακούς τους φίλους για την καθημερινότητά του, τόσο μέσα από Instastories όσο και από αναρτήσεις. Ο τραγουδιστής, δημοσίευσε μία καλλιτεχνική φωτογραφία από το εσωτερικό του σπιτιού του και μας έδειξε ένα μέρος του σαλονιού του, το "ησυχαστήριο" του με μια γωνιά που έχει ένα πιάνο.

Ο Κωνσταντίνος έγραψε "mind game" και έπαιξε λίγο με το photoshop και το μυαλό των ακόλουθών του, αφού η εμφάνισή του αντικατοπτρίστηκε στον καθρέφτη σε....άλλη στάση 

Δείτε παρακάτω τη σχετική ανάρτηση από το Instagram του Κωνσταντίνου Αργυρού…

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο πιο σέξι σκηνοθέτης και είναι... Κύπριος (ΦΩΤΟ)

Ο Νικόλας Ζηκόπουλος είναι το "rising star" της σκηνοθεσίας και όχι άδικα!
04/08/2019 - 21:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Kωνσταντίνος Αργυρός "πρωταγωνιστεί" στην πιο συγκινητική στιγμή στις 8 λέξεις

Το γλυκό στιγμιότυπο που ανέβασε στα social media και το τραγούδι που μας ταξίδεψε
22/02/2020 - 13:55

"Oι γονείς μου έχουν μηχανάκι της Agb και με παρακολουθούν όταν βγαίνω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη γνωστού τραγουδιστή και όσα δήλωσε για τα προσωπικά του
18/01/2020 - 16:06

Ένα αντισυμβατικό ρεσιτάλ πιάνου στον ουρανό... της Λευκωσίας! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το The Piano Tour ανέβηκε στον 35ο όροφο του ψηλότερου κτιρίου της Λευκωσίας
16/01/2020 - 10:43

Πάνος Καλίδης: To πρώτο μήνυμα μετά την περιπέτεια με την υγεία του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι δήλωσε για το ατύχημα που είχε με το...γιο του και τον "έστειλε" στο νοσοκομείο
15/01/2020 - 09:07

Κωνσταντίνος Αργυρός: Μας συστήνει τη μητέρα του και ξαπλώνει στην...αγκαλιά της

O τραγουδιστής ανέβασε την πιο τρυφερή φωτογραφία
10/12/2019 - 11:09

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός μας λέει την πιο...hot καλημέρα(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δεν περιμέναμε να ανεβάσει
25/11/2019 - 10:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέο ένταλμα σύλληψης για την υπόθεση απαγωγής του 31χρονου Αχμέτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι εξελίξεις των τελευταίων ωρών στην πολύκροτη υπόθεση

Εικόνες ντροπής στο εσωτερικό του Νοσοκομείου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα χρόνου η ανέγερση του νέου Νοσοκομείου, λέει η Κυβέρνηση
Ελλάδα

Αρνητικές οι εξετάσεις του ασθενή στο «Σωτηρία» για κορωνοϊό

Πληροφορίες για δεύτερο ύποπτο περιστατικό στο «Αττικόν»

«Έσβησαν» στην άσφαλτο πατέρας και νονός επιστρέφοντας από τη βάφτιση (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στη Μανωλάδα Ηλείας για το χαμό των δύο ανδρών - Η τραγική ειρωνεία

Αρνητικό το ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού στην Πάτρα

Ο 40χρονος ασθενής εξακολουθεί να νοσηλεύεται στο θάλαμο αρνητικής πίεσης

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 06:00DIVIDED