Ψυχαγωγία

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός θεωρείται ένας από τους πιο επιτυχημένους τραγουδιστές της γενιάς του, με δεκάδες επιτυχίες και χιλιάδες κατακτήσεις.

Ο ίδιος είναι ιδιαίτερα ενεργός στα social media και ενημερώνει τους διαδικτυακούς τους φίλους για την καθημερινότητά του, τόσο μέσα από Instastories όσο και από αναρτήσεις. Ο τραγουδιστής, δημοσίευσε μία καλλιτεχνική φωτογραφία από το εσωτερικό του σπιτιού του και μας έδειξε ένα μέρος του σαλονιού του, το "ησυχαστήριο" του με μια γωνιά που έχει ένα πιάνο.

Ο Κωνσταντίνος έγραψε "mind game" και έπαιξε λίγο με το photoshop και το μυαλό των ακόλουθών του, αφού η εμφάνισή του αντικατοπτρίστηκε στον καθρέφτη σε....άλλη στάση 

Δείτε παρακάτω τη σχετική ανάρτηση από το Instagram του Κωνσταντίνου Αργυρού…

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο πιο σέξι σκηνοθέτης και είναι... Κύπριος (ΦΩΤΟ)

Ο Νικόλας Ζηκόπουλος είναι το "rising star" της σκηνοθεσίας και όχι άδικα!
04/08/2019 - 21:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγινε το απόλυτο trend!Αυτό είναι το νέο hair cut του Κωνσταντίνου Αργυρού(ΦΩΤΟ)

Ομολογουμένως του πηγαίνει πολύ! Μάθετε πως θα το ζητήσετε και όλες οι λεπτομέρειες
15/09/2019 - 17:35

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
10/08/2019 - 10:26

O Νίκος Μακρόπουλος έρχεται για μια μοναδική εμφάνιση στην Πόλη Χρυσοχούς!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για τη διασκεδαστική βραδιά με τον δημοφιλή τραγουδιστή
01/08/2019 - 22:48

Λούης Γεωργίου: Ποζάρει ημίγυμνος στο κρεβάτι και κάνει...story(ΦΩΤΟ)

Οι sexy φωτογραφίες του Κύπριου τραγουδιστή και τα κολακευτικά σχόλια
20/07/2019 - 18:10

Αργυρός για Ρέμο: "Πολλές φορές έχουμε έρθει σε κόντρα"

Ο Αργυρός απαντά αν τον ενοχλεί που αρκετοί υποστηρίζουν ότι η φωνή του θυμίζει τον Ρέμο
13/06/2019 - 09:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται στην Καρπασία ο Άγιος Φίλων και ψηφιδωτά της Αγίας Τριάδας

Η τελετή παράδοσης θα γίνει στην παρουσία εκπροσώπων της ΕΕ

Μάθετε ποιοι δρόμοι της Λευκωσίας κλείνουν στις 28/9 για το Rally Special Stage

Ειδική ρύθμιση της τροχαίας θα γίνεται από την Αστυνομία

Σαββίδης στον Alpha: "Βυθίστηκε" το σύστημα δικαιοσύνης στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει για την πρόσληψη νέων δικαστών και για τη δημιουργία δικαστηρίων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Στις Βρυξέλλες οι συνομιλίες για το Brexit

Αποτίμηση της προόδου και η εύρεση μιας νέας συμφωνίας

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ