Ψυχαγωγία

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

"Νους υγιής εν σώματι υγιεί"

Αυτό σκέφτηκαν γνωστοί celebrities του νησιού και το έριξαν στα βαράκια, τις κάμψεις και την αερόβια γυμναστικής με την βοήθεια personal trainers. Η γυμναστική πλέον έχει γίνει συνήθεια για την Χριστιάνα Αριστοτέλους, Γωγώ Αλεξανδρινού και Τάσου Ευαγγέλου, οι οποίοι συχνά-πυκνά μας δείχνουν μέσα από τα social media ότι για να "χτιστεί" ένα κορμί, θέλει δουλειά πολύ και...πρωινή προπόνηση.

Η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα",έχει εισχωρήσει το πρόγραμμα της γυμναστικής λίγο πριν το καθημερινό της ραντεβού με τους ακροατές της ραδιοφωνικής της εκπομπής, με πολύ αερόβιο αλλά και βάρη.

Το ίδιο πρόγραμμα με την..."μαστόρισσα" του φαίνεται ότι ακολουθεί και ο Τάσος Ευαγγέλου.

Ο γνωστός δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός, προπονείται καθημερινά και σκληρά από νωρίς το ξημέρωμα πριν πάει στο γραφείο για να κρατήσεις τις αναλογίες του και την μυική δύναμη καθώς και να του δίνει την απαραίτητη ενέργεια για το υπόλοιπο της ημέρας.

Fan της πρωινής γυμναστικής και η Γωγώ Αλεξανδρινού, η οποία ενώ έχει ήδη ένα καλογυμνασμένο κορμί από ότι φαίνεται το καλοκαίρι που θα έρθει θα την βρει πιο fit από ποτέ.

Τον τελευταίο καιρό όλο και πιο πολύ ανεβάζει τη νέα της αγαπημένη πρωινή συνήθεια με την παρουσιάστρια να προπονείται σκληρά πριν πάει στον χώρο εργασία της.

Επόμενο άρθρο

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους αποκαλύπτει...πόσα χρήματα έπαιρνε στη τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "παχουλοί" μισθοί τηλεοπτικών συμβολαίων και τα...εξωπραγματικά ποσά
27/01/2020 - 15:45

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Αντελ: Η "σκληρή" δίαιτα που την έκανε να χάσει....45 κιλά! (ΦΩΤΟ)

Πράσινοι χυμοί και ημερήσιο μενού 1.000 θερμίδων για μια νέα σιλουέτα
18/01/2020 - 18:50

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντοπίστηκε ο οδηγός που παρέσυρε 19χρονο σε δρόμο της Ξυλοφάγου

Οδηγήθηκε από μέλη της Αστυνομίας στη σκηνή του τροχαίου

Μετά τη διαμαρτυρία για τις τετράμηνες προχωρούν με δημοψήφισμα οι μαθητές

Το μαθητικό κίνημα αποφασίζει αύριο τα επόμενά του βήματα

Φωνάζουν για τα λατομεία και τα ασφαλτικά οι κάτοικοι της Παρεκκλησιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκλεισαν δρόμους ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τις εκπομπές ρύπων και σκόνης
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

Ολοκληρώνεται η επιχειρηματολογία των συνηγόρων του Τραμπ για τη δίκη

Ανοιχτό παραμένει το ενδεχόμενο να καταθέσει ο Τζον Μπόλτον

Νετανιάχου και Γκαντζ είδαν τον Τραμπ και χαιρέτισαν το "σχέδιο του αιώνα"

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ετοιμάζεται να παρουσιάσει το χάρτη του Μεσανατολικού

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ