Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε μέσα από την εκπομπή της και εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν βλέπουμε την ίδια με τον άντρα της, Γιώργο Εφραίμ σε δημόσιες εμφανίσεις.

Σε ερώτηση του δημοσιογράφου Χάρη Παπαθεοχάρους, η ίδια τόνισε

Ο Γιώργος είναι ένας άνθρωπος χαμηλών τόνων που δεν έρχεται μαζί μου στις περισσότερες κοινωνικές μου υποχρεώσεις (σπάνια έως ποτέ θα με συνοδεύσει). Είναι τα χωράφια τα δικά σου μου λέει και δεν υπάρχει λόγος. Δεν μπλέκεται ο καθένας στην δουλειά του άλλου. Ούτε ο Γιώργος ζει πράγματα της δικής μου δουλειάς  ούτε εγώ της δικής του, παρότι ότι είμαστε μαζί ζευγάρι και αγαπιόμαστε.

Με αυτή την τοποθέτηση ξεκαθάρισε ότι δεν θα γινόταν ποτέ να κάνουν μαζί εκπομπή. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ο Ralph Lauren θα γίνει… ιππότης!

Ο πρώτος Αμερικανός σχεδιαστής μόδας που θα λάβει τον βρετανικό τίτλο τιμής...
19/11/2018 - 15:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

Απίστευτη η Μαριέλλα Σαββίδου:Έδειξε τις χορευτικές της ικανότητες on air-ΒΙΝΤΕΟ

Το παιχνίδι της Αριστοτέλους και οι απολαυστικές φιγούρες της αγαπημένης ηθοποιού...
10/02/2019 - 17:15

Μαριέλλα Σαββίδου: H συμμετοχή της σε γαλλική εκπομπή και η χοντροφοβία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις φιλίες στον χώρο και την εμφάνιση της
08/02/2019 - 18:11

Ο Λούης απαντάει πρώτη φορά για την... κόντρα του με την Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Παραδέχεται ότι υπάρχει μια κόντρα... και δίνει απαντήση που "κλείνει στόματα"
08/02/2019 - 17:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστοί και επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών και κατολισθήσεων

Δείτε ποια είναι η κατάσταση στο οδικό δίκτυο της περιοχής του Τροόδους

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ