Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε μέσα από την εκπομπή της και εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν βλέπουμε την ίδια με τον άντρα της, Γιώργο Εφραίμ σε δημόσιες εμφανίσεις.

Σε ερώτηση του δημοσιογράφου Χάρη Παπαθεοχάρους, η ίδια τόνισε

Ο Γιώργος είναι ένας άνθρωπος χαμηλών τόνων που δεν έρχεται μαζί μου στις περισσότερες κοινωνικές μου υποχρεώσεις (σπάνια έως ποτέ θα με συνοδεύσει). Είναι τα χωράφια τα δικά σου μου λέει και δεν υπάρχει λόγος. Δεν μπλέκεται ο καθένας στην δουλειά του άλλου. Ούτε ο Γιώργος ζει πράγματα της δικής μου δουλειάς  ούτε εγώ της δικής του, παρότι ότι είμαστε μαζί ζευγάρι και αγαπιόμαστε.

Με αυτή την τοποθέτηση ξεκαθάρισε ότι δεν θα γινόταν ποτέ να κάνουν μαζί εκπομπή. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ο Ralph Lauren θα γίνει… ιππότης!

Ο πρώτος Αμερικανός σχεδιαστής μόδας που θα λάβει τον βρετανικό τίτλο τιμής...
19/11/2018 - 15:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρ.Αριστοτέλους: Ο επίμονος θαυμαστής και το μήνυμα που της έστειλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη που έκανε on air η παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
22/02/2019 - 16:42

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών
Διεθνή

Εβδομήντα άτομα έχασαν τη ζωή τους λόγω...αλκοολούχου ποτού (ΦΩΤΟ)

Τι δηλώνει ένα από τα περισσότερα από 200 άτομα που νοσηλεύονται για το περιστατικό

Οπισθοχωρούν στρατιώτες της Βενεζουέλας στα σύνορα με την Κολομβία

Συνεχίζονται οι εντάσεις στη χώρα και η προσπάθεια για παροχή ανθρωπιστικής βοήθειας

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 17:50ALPHA NEWS