Ψυχαγωγία

Aριστοτέλους-Εφραίμ:Η πρώτη επέτειος και η αποκάλυψη της πρότασης γάμου(ΦΩΤΟ)

Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου.

H γνωριμία και  το φλερτ του άσου του ποδοσφαίρου στην γλυκιά παρουσιάστρια θα έφερνε πολύ γρήγορα τον έρωτα και τον γάμο. Ένα χρόνο μετά από αυτή την λαμπερή βραδιά, το ευτυχισμένο ζευγάρι γιόρτασε την επέτειό του... και μας μαρτύρησε την πιο γλυκιά προσωπική του στιγμή.

Διαβάστε επίσης: Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram αποκαλύπτοντας πως έγινε η πρόταση γάμου. Η ίδια ανέφερε

Στην προταση γαμου ημασταν στο ιδιο κρεβατακι..ενα χρονο μετα ο καθενας στο δικο του!!?????πρωτη μας επετειος!!??σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχες σας!!?

Δείτε την φωτογραφία που έριξε το Instagram σε λίγα λεπτά με τα χιλιάδες likes.

Επόμενο άρθρο

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπεν Σιμόν: «Θέλουμε να κερδίζουμε κάθε παιχνίδι, τίποτα λιγότερο»

Τι δήλωσε ο ομοσπονδιακός μας προπονητής πριν από το παιχνίδι με το Βέλγιο
23/03/2019 - 17:57

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

H ανησυχία της Χριστιάνας για τη Μελίνα και η "θαυματουργή" Αγία Μαρίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους on air στην εκπομπή της
20/03/2019 - 17:34

Τελικά γέννησε η Χριστιάνα Αριστοτέλους; (ΦΩΤΟ)

Απαντά στα δημοσιεύματα με μια φωτογραφία
20/03/2019 - 15:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Lawrence Fischer: "Με τον αθλητισμό μπορούμε να ξεπεράσουμε τα σύνορα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγκόσμια πρωταθλήτρια καράτε μιλά στον Alpha Κύπρου για τους βιασμούς γυναικών

Με οδηγό την Παναγία βγήκαν στους δρόμους οι κάτοικοι της Δευτεράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Φώναξαν "όχι" στην ανέγερση πρατηρίου καυσίμων κοντά στην ιστορική Μονή Χρυσοσπηλιώτισσας

Στο πλευρό του Τμήματος Δασών οι τοπικές αρχές για την εκρίζωση ακακίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Για "περιβαλλοντικό έγκλημα" σε περιοχή Νatura κάνουν λόγο κόμματα και οργανώσεις
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές
Διεθνή

Παρίσι: Σκηνές χάους στη Disneyland λόγω βλάβης σε κυλιόμενη σκάλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιχείρηση εκκένωσης του πάρκου από τη γαλλική αστυνομία υπό το φόβο τρομοκρατίας

Ώρες αγωνίας για τους 1,300 επιβάτες του κρουαζιερόπλοιου Viking Sky (BINTEO)

Ολονύχτια επιχείρηση των νορβηγικών αρχών για εκκένωση του πλοίου με ελικόπτερα

Μεγαλειώδης πορεία στο κέντρο του Λονδίνου κατά του Βrexit (ΒΙΝΤΕO&ΦΩΤΟ)

Οι πολίτες ζήτησαν από την Πρωθυπουργό Τερέζα Μέι τη διεξαγωγή νέου δημοψηφίσματος

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ