Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΦΡΑΙΜ

Κατά τη διάρκεια της σημερινής εκπομπής, «Με αγα΄πη Χριστιάνα» η αγαπημένη παρουσιάστρια μίλησε για την γειτονιά της στο συνοικισμό Στροβόλου αλλά και για τις συνθήκες με τις οποίες μεγάλωσε. Η Χριστιάνα ανέφερε ότι κάποιος που πάει πρώτη φορά σε τέτοια γειτονιά θα αντικρίσει πρωτόγνωρες εικόνες φέρνοντας ως παράδειγμα, τον σύζυγο της, Γιώργο Εφραίμ.

Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι κάποια πράγματα του έκαναν εντύπωση όταν πήγε εκεί για πρώτη φορά ενώ ο Χάρης Παπαθεοχάρους της είπε ότι νιώθει περήφανος που κατάφεραν να τον κάνουν παιδί του συνoικισμού.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»:

 

Επόμενο άρθρο

Κυπριακά Ταχυδρομεία: Έρχονται δέματα με... drones (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όσα δηλώνει ο Ανδρέας Γρηγορίου για τη νέα τάξη πραγμάτων
21/01/2019 - 17:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η κατακόρυφη πτώση και ο πλήρης παραγκωνισμός από τον Τραμετζάνι

Ο Γιώργος Εφραίμ έμεινε εκτός Ευρωπαϊκής λίστας παρότι δεν αντιμετωπίζει πρόβλημα
19/07/2019 - 10:36

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα στην ακρογιαλιά με τη κόρη της με το...ίδιο φόρεμα

Λιώσαμε! Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε στα social media
08/07/2019 - 22:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL