Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΦΡΑΙΜ

Κατά τη διάρκεια της σημερινής εκπομπής, «Με αγα΄πη Χριστιάνα» η αγαπημένη παρουσιάστρια μίλησε για την γειτονιά της στο συνοικισμό Στροβόλου αλλά και για τις συνθήκες με τις οποίες μεγάλωσε. Η Χριστιάνα ανέφερε ότι κάποιος που πάει πρώτη φορά σε τέτοια γειτονιά θα αντικρίσει πρωτόγνωρες εικόνες φέρνοντας ως παράδειγμα, τον σύζυγο της, Γιώργο Εφραίμ.

Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι κάποια πράγματα του έκαναν εντύπωση όταν πήγε εκεί για πρώτη φορά ενώ ο Χάρης Παπαθεοχάρους της είπε ότι νιώθει περήφανος που κατάφεραν να τον κάνουν παιδί του συνoικισμού.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»:

 

Επόμενο άρθρο

Κυπριακά Ταχυδρομεία: Έρχονται δέματα με... drones (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όσα δηλώνει ο Ανδρέας Γρηγορίου για τη νέα τάξη πραγμάτων
21/01/2019 - 17:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα ανακοίνωσε... την αντικαταστάτρια της στην εκπομπή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air και η παρουσιάστρια που θα "πάρει" την θέση της
16/04/2019 - 16:45

Ηλίας Βρεττός: "Συνειδητοποίησα ότι υπάρχει Θεός, ένιωσα το άγγιγμα Του"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ατύχημα που τον έκανε να επαναπροσδιορίσει τη ζωή του
14/04/2019 - 15:50

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

"Πώς έγινες έτσι, άντε να ξεφουσκώσεις"- Η κριτική στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσαν για τα κιλά της σε πλαίσιο χιούμορ και το μήνυμά της
12/04/2019 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ