Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Kάνει βιντεοκλήση από τον Alpha για να παίξει με την Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριτοτέλους στον Alpha Κύπρου με παιχνιδιάρικη διάθεση...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" προσπαθεί να τα προλάβει όλα, συνδυάζοντας τα πολλές φορές. Η Χριστιάνα πήρε αγκαζέ όλα τα κορίτσια της ομάδας της (Άντρη Αθανασίου, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Εριλένα Πελαγία, Ιωάννα Λαμπροπούλου) και "έπαιξαν" με την Μελίνα μέσω βίντεο κλήσης, με την Μικρή όπως ακούμε και στο βίντεο να λέγεται να γελά.

Η ίδια μαθαίνει στην κόρη της τους ήχους των ζώων με την καλύτερη παρέα... την ομάδα της. Με αυτό τον τρόπο και τις λίγες ώρες που βρίσκεται μακριά της προσπαθεί να είναι κοντά της έστω και μέσω της τεχνολογίας.

Δείτε το σχετικό βίντεο που το ανέβασε και η ίδια ως Instagram-story!

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους:"Είναι απάνθρωπο μπροστά σε τέτοιο πόνο να μιλάμε για καταγωγή"

Όλα όσα ανέφερε στην εκπομπή της και το μήνυμα που θέλησε να περάσει...
07/11/2018 - 19:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες από δυστύχημα στη Λάρνακα

Στο Νοσοκομείο μεταφέρθηκαν τρεις επιβαίνοντες των δύο αυτοκινήτων τραυματίες

Αναβίωσαν οι μνήμες του διπλού φονικού στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μπήκαν στο μοιραίο σπίτι και έδειξαν στο Κακουργιοδικείο σκηνές του στυγερού εγκλήματος
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ