Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Kάνει βιντεοκλήση από τον Alpha για να παίξει με την Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριτοτέλους στον Alpha Κύπρου με παιχνιδιάρικη διάθεση...

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" προσπαθεί να τα προλάβει όλα, συνδυάζοντας τα πολλές φορές. Η Χριστιάνα πήρε αγκαζέ όλα τα κορίτσια της ομάδας της (Άντρη Αθανασίου, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Εριλένα Πελαγία, Ιωάννα Λαμπροπούλου) και "έπαιξαν" με την Μελίνα μέσω βίντεο κλήσης, με την Μικρή όπως ακούμε και στο βίντεο να λέγεται να γελά.

Η ίδια μαθαίνει στην κόρη της τους ήχους των ζώων με την καλύτερη παρέα... την ομάδα της. Με αυτό τον τρόπο και τις λίγες ώρες που βρίσκεται μακριά της προσπαθεί να είναι κοντά της έστω και μέσω της τεχνολογίας.

Δείτε το σχετικό βίντεο που το ανέβασε και η ίδια ως Instagram-story!

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους:"Είναι απάνθρωπο μπροστά σε τέτοιο πόνο να μιλάμε για καταγωγή"

Όλα όσα ανέφερε στην εκπομπή της και το μήνυμα που θέλησε να περάσει...
07/11/2018 - 19:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράνομες οι έξτρα χρεώσεις σε περίπτερα για πληρωμές με πιστωτική κάρτα (ΦΩΤΟ)

Πώς απαντά η ηγεσία των περιπτεριούχων σε καταγγελίες αναγνωστών του Alphanews.Live

Ένα εκατομμύριο στερλίνες από το Στέμμα για τους 33 αγωνιστές της ΕΟΚΑ

"Ηθική δικαίωση" στον πολύχρονο δικαστικό αγώνα για τα βασανιστήρια που υπέστησαν
Ελλάδα

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος

Τσίπρας: Ο Θέμος Αναστασιάδης υπήρξε από τους πιο σφοδρούς πολέμιους μου

Συλληπητήρια Έλληνα Πρωθυπουργού για το θάνατο του γνωστού δημοσιογράφου και εκδότη

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία
Διεθνή

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

Έκρηξη κοντά στην αμερικανική Πρεσβεία στη Γενεύη

Συναγερμός σήμανε στις ελβετικές αρχές

Λαμβάνουν μέτρα οι Βρετανικές εταιρείες φοβούμενες για "no-deal" στο Brexit 

Ανησυχία για τις επιπτώσεις μίας "άτακτης" εξόδου από την ΕΕ

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 20:20ALPHA NEWS