Ψυχαγωγία

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης επέστρεψε και αυτή την Παρασκευή μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και το "Λούης Night Show" και μοίρασε στιγμές γέλιου και σάτιρας

Ο γνωστός stand up comedian τρόλαρε την απάντηση παίκτριας στον "Πιο αδύναμο κρίκο" που πιστεύει ότι στο νοσοκομείο σε πηγαίνει... καρότσι και όχι ασθενοφόρο κάνοντας το Σατιρικό να παραλύσει από τα γέλια.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Πάντως, την παράσταση έκλεψε η Βαρβάρα Ζαχαρίου από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" η οποία αναζητούσε την ετυμολογία της λέξεως... κασκαβάλι, χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία.

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εγκλωβισμός δύο ατόμων μετά από τροχαίο ατύχημα στον κυκλικό κόμβο Ριζοελιάς

Χρειάστηκε ο απεγκλωβισμός τους από την Πυροσβεστική και η μεταφορά τους στο νοσοκομείο
14/12/2019 - 09:41

Ο Λούης έρχεται και θα τρολάρει από Λιλλήκα μέχρι και μια...μπανάνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Παρασκευή στις 21:15 ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο που δεν πρέπει να χάσεις
13/12/2019 - 17:42

Λούης Πατσαλίδης:"Θα γινόμουν βουλευτής με έναν όρο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο απωθημένο, η κριτική της Αστέρως και γιατί τον εκνευρίζουν τα Χριστούγεννα
12/12/2019 - 12:07

Σοβαρό τροχαίο στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας - Κοκκινοτριμιθιάς

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομίας και ασθενοφόρο
09/12/2019 - 07:18

O μάχιμος δημοσιογράφος που..."πάγωσε" και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ζωντανή μετάδοση που δεν πέρασε ασχολίαστη και το δώρο του stand up comedian
08/12/2019 - 22:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ