Ψυχαγωγία

Το ασθενοφόρο που έγινε...καρότσι στον "Αδύναμο Κρίκο" και το κασκαβάλι(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης επέστρεψε και αυτή την Παρασκευή μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και το "Λούης Night Show" και μοίρασε στιγμές γέλιου και σάτιρας

Ο γνωστός stand up comedian τρόλαρε την απάντηση παίκτριας στον "Πιο αδύναμο κρίκο" που πιστεύει ότι στο νοσοκομείο σε πηγαίνει... καρότσι και όχι ασθενοφόρο κάνοντας το Σατιρικό να παραλύσει από τα γέλια.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Πάντως, την παράσταση έκλεψε η Βαρβάρα Ζαχαρίου από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" η οποία αναζητούσε την ετυμολογία της λέξεως... κασκαβάλι, χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία.

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο γνωστός stand up comedian
15/08/2019 - 12:52

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Τα άνω κάτω φέρνει η απόφαση του γνωστού stand up comedian
02/08/2019 - 09:33

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως δεν τον έχετε ξαναδεί:Η αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και η... διχασμένη προσωπικότητα
31/07/2019 - 16:00

Λούης Πατσαλίδης: Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές με την Αστέρω!

Ξέγνοιαστές οικογενειακές στιγμές για τον γνωστό stand up comedian
27/07/2019 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τροχαία στον αυτοκινητόδρομο, σε απόσταση μόλις 200 μέτρων

Ο ένας προσέκρουσε στο κιγκλίδωμα και ο άλλος βγήκε εκτός του δρόμου

Βρέθηκε "χρυσή τομή" για το πρόβλημα της παράνομης απόρριψης σκυβάλων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συμφώνησαν Υπουργείο Γεωργίας και μεταφορείς στερεών αποβλήτων

Όλα έτοιμα για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς λέει ο Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιθεώρησε τις εργασίες αναπαλαίωσης και αναβάθμισης του ιστορικού Παγκυπρίου Γυμνασίου
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Ορθή η επιστροφή της Μόσχας στους G8, σύμφωνα με τον Ντόναλτ Τράμπ

Θα μπορούσε να υποστηρίξει κάτι τέτοιο δήλωσε στους δημοσιογράφους

Επί ποδός 13.200 αστυνομικοί και χωροφύλακες για τη Σύνοδο των G7 στο Μπιαρίτς

"Δεν θα ανεχθούμε καμία εκτροπή" διεμήνυσε ο Γάλλος Υπουργός Εσωτερικών

Δεκτή έκανε την παραίτηση Τζουζέπε Κόντε ο Ιταλός Πρόεδρος

Παραμένει στη θέση του μέχρι την ολοκλήρωση των συζητήσεων με τα πολιτικά κόμματα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 23:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ