Ψυχαγωγία

Άστον Κούτσερ-Μίλα Κούνις: Απαντούν στις φήμες χωρισμού με ένα ξεχωριστό τρόπο!

Ο Άστον Κούτσερ και η Μίλα Κούνις απάντησαν στις φήμες που υπάρχουν το τελευταίο διάστημα και τους θέλουν να χωρίζουν με τον καλύτερο τρόπο.

Στα ξένα μέσα υπήρχαν δημοσιεύματα που ήθελαν το ζευγάρι να χωρίζει, με άσχημο τρόπο μάλιστα καθώς είχε γραφτεί ότι η Κούνις δεν επιτρέπει στον Κούτσερ να βλέπει τα παιδιά τους. Κανένας από τους δυο δεν είχε απαντήσει στις φήμες μέχρι που απ' ότι φαίνεται δεν άντεξαν  άλλο τα δημοσιεύματα και πήραν την απόφαση να διαψεύσουν όσα γράφτηκαν με ένα ξεχωριστό τρόπο!

Οι δυο τους βρίσκονται μέσα στο αυτοκίνητο τους και εκείνη κρατάει το κινητό της και διαβάζει ένα από τα πρωτοσέλιδα που κάνει λόγο για τον χωρισμό τους και να γίνεται ο πιο κάτω διάλογος:

- Και για πες τι μας συμβαίνει;

-Τελειώσαμε;

-Τελειώσαμε;! Ω, Θεέ μου. Και τι θα κάνουμε τώρα;

-Έχει κι άλλο. Σου παίρνω τα παιδιά!

-Τι; Δεν θα βλέπω τα παιδιά μου;

-Κι έχω και ένα σκοτεινό μυστικό

-Ποιο είναι αυτό;

 

Δείτε το βίντεο-απάντηση στις φήμες χωρισμού: 

 

Επόμενο άρθρο

Sistema in Concert: Συναυλία για την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων

Η ορχήστρα Sistema Cyprus και η μπάντα Windcraft Junior απέδειξαν ότι η μουσική ενώνει
20/06/2019 - 13:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Άστον Κούτσερ κατέθεσε για τον φόνο της πρώην συντρόφου του

Όσα κατέθεσε στο δικαστήριο για την άγρια δολοφονία της πρώην του
31/05/2019 - 11:22

Αποκάλυψη! Αυτός είναι ο αριθμός τηλεφώνου του...Αστον Κούτσερ (ΦΩΤΟ)

Το έδωσε ο ίδιος για να επικοινωνεί με τους fans του
31/01/2019 - 13:25

Ο Άστον Κούτσερ έσωσε αθόρυβα 6.000 παιδιά!

Η συνεισφορά του στην καταπολέμηση της παράνομης εμπορίας ανθρώπων είναι τεράστια
05/06/2018 - 10:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Βιομηχανική Περιοχή Ύψωνα

Με δύο οχήματα ανταποκρίθηκε η Πυροσβεστική Υπηρεσία

Οδηγός φορτηγού απώλεσε τον έλεγχο και κατέληξε σε χωράφι

Το τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε στον αυτοκινητόδρομο Λάρνακας - Αγίας Νάπας
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 17:40ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ