Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: "Η αλλαγή στη ζωή σου είναι τρόμος. Όλος αυτός ο πανικός..."

Για τις δύσκολες ώρες που πέρασε αλλά και τον τρόμο που ένιωσε μετά τη γέννα του γιού της, Μάξιμου μίλησε η Αθηνά Οικονομάκου στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη "Μετά τα μεσάνυχτα". Η ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς του Alpha "Έλα στη θέση μου" δήλωσε μεταξύ άλλων: 

Η ηθοποιός μίλησε για τις δύσκολες ώρες που πέρασε, αλλά και τον τρόμο που ένιωσε μετά τη γέννα.

Μόλις γέννησα, η αγωνία, το άγχος, η ευθύνη, η αλλαγή στη ζωή σου είναι τρόμος. Όλος αυτός ο πανικός μέχρι να συνειδητοποιήσεις τι έχει συμβεί, σε δυσκολεύει. Περνάει ο καιρός όμως και αλλάζουν όλα.

Ο ερχομός του παιδιού διατάραξε αρχικά τις ισορροπίες μας ως ζευγάρι με τον Φίλιππο, όμως αυτή τη στιγμή είμαστε καλύτερα από ποτέ. Είμαι όμως πολύ τυχερή γιατί ο άντρας μου είχε και ρόλο μαμάς.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα":

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ δοκιμάζει... την υπομονή της βασιλικής οικογένειας!

Οι επιθυμίες και οι απαιτήσεις της δούκισσας του Σάσσεξ
10/04/2019 - 08:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μοντέλο" η Γαστεράτου μετά τη γέννα: Mε μίνι φόρεμα και...επίπεδη κοιλιά (ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι το σώμα της δυο εβδομάδες μετά το μαιευτήριο - Η πρώτη ολόσωμη φωτογραφία
23/01/2020 - 10:56

Αθηνά Οικονομάκου: Μόνο με το μπουρνούζι, παρουσιάζει το νέο της έρωτα (ΦΩΤΟ)

Η σέξυ φωτογραφία με θέα τους ουρανοξύστες της Νέας Υόρκης και η...αποκάλυψη
06/01/2020 - 15:12

Αθηνά Οικονομάκου: Το πρώτο της ταξίδι για το 2020 είναι στη Νέα Υόρκη (ΦΩΤΟ)

Η ηθοποιός και επιχειρηματίας είναι ενθουσιασμένη με την ατμόσφαιρα της μητρόπολης
04/01/2020 - 10:17

Aθηνά Οικονομάκου: Mας δείχνει την εντυπωσιακή γκαρνταρόμπα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αξιοζήλευτο "Walking Closet" και...η τεράστια ποσότητα ρούχων που διαθέτει
31/12/2019 - 13:01

Αθηνά Οικονομάκου: "Με το χέρι στην καρδιά...δεν έχω στήσει ποτέ παπαρατσικό"

"Δεν θέλουμε να να φαίνεται ούτε με pixel το παιδί μας στις φωτογραφίες"
30/12/2019 - 08:59

Baby boom! Γέννησε η Ειρήνη Ψυχραμη (ΦΩΤΟ)

Μάθετε το φύλο του μωρού και δείτε την πρώτη του φωτογραφία μέσα από το μαιευτήριο
10/11/2019 - 14:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωνάζουν για τα λατομεία και τα ασφαλτικά οι κάτοικοι της Παρεκκλησιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκλεισαν δρόμους ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τις εκπομπές ρύπων και σκόνης

Κουκουλοφόρος μπούκαρε σε αρτοποιείο και απείλησε τον υπάλληλο με μαχαίρι

Αφού αρνήθηκε να του δώσει τα χρήματα τράπηκε σε φυγή

Απαντούν στις κατηγορίες οι "4" για τον θάνατο του Παναγιώτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Επαρχιακό Δικαστήριο Λάρνακας για δεύτερη φορά οι τέσσερις νεαροί
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

Ολοκληρώνεται η επιχειρηματολογία των συνηγόρων του Τραμπ για τη δίκη

Ανοιχτό παραμένει το ενδεχόμενο να καταθέσει ο Τζον Μπόλτον

Νετανιάχου και Γκαντζ είδαν τον Τραμπ και χαιρέτισαν το "σχέδιο του αιώνα"

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ετοιμάζεται να παρουσιάσει το χάρτη του Μεσανατολικού

18 ερευνητές αναζητούν το «γιατί» της μεγάλης τραγωδίας

Ανασύρθηκαν τρεις σοροί από τα συντρίμμια του μοιραίου ελικοπτέρου

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ