Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: "Η αλλαγή στη ζωή σου είναι τρόμος. Όλος αυτός ο πανικός..."

Για τις δύσκολες ώρες που πέρασε αλλά και τον τρόμο που ένιωσε μετά τη γέννα του γιού της, Μάξιμου μίλησε η Αθηνά Οικονομάκου στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη "Μετά τα μεσάνυχτα". Η ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς του Alpha "Έλα στη θέση μου" δήλωσε μεταξύ άλλων: 

Η ηθοποιός μίλησε για τις δύσκολες ώρες που πέρασε, αλλά και τον τρόμο που ένιωσε μετά τη γέννα.

Μόλις γέννησα, η αγωνία, το άγχος, η ευθύνη, η αλλαγή στη ζωή σου είναι τρόμος. Όλος αυτός ο πανικός μέχρι να συνειδητοποιήσεις τι έχει συμβεί, σε δυσκολεύει. Περνάει ο καιρός όμως και αλλάζουν όλα.

Ο ερχομός του παιδιού διατάραξε αρχικά τις ισορροπίες μας ως ζευγάρι με τον Φίλιππο, όμως αυτή τη στιγμή είμαστε καλύτερα από ποτέ. Είμαι όμως πολύ τυχερή γιατί ο άντρας μου είχε και ρόλο μαμάς.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα":

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ δοκιμάζει... την υπομονή της βασιλικής οικογένειας!

Οι επιθυμίες και οι απαιτήσεις της δούκισσας του Σάσσεξ
10/04/2019 - 08:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Babyboom! Η Νατάσα Πηλείδου υποδέχτηκε το δεύτερο παιδάκι της

Γέννησε σήμερα η Υπουργός Ενέργειας
20/07/2020 - 17:09

Baby Boom: Η Ανδριάνα Αθανασίου έγινε για πρώτη φορά μανούλα!

Το φύλο, το όνομα του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
20/06/2020 - 08:35

Ζητούν μεγαλύτερη αμοιβή όταν γεννιούνται δίδυμα ή τρίδυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Λύση στο πρόβλημα των ιδιωτικών κλινικών επεξεργάζεται ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας
16/06/2020 - 13:53

Babyboom για την Νικολέττα Ράλλη! Υποδέχτηκε το πρώτο της παιδί

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
15/06/2020 - 09:25

Eίναι γεγονός! Ο Γιώργος Χρανιώτης έγινε για πρώτη φορά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο και το φύλο του μωρού
15/06/2020 - 09:10

Αθηνά Οικονομάκου: Οι αποκαλύψεις για το... δεύτερο παιδί της που έρχεται

Eπιθυμεί να μεγαλώσει την οικογένειά της και να χαρίσει στον γιο της, Μάξιμο ένα αδερφάκι
07/06/2020 - 16:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχιεπίσκοπος: "Εσιώπησαν για να μην χάσουν ψήφους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένει στα περί παύσης του αντισυστημικού καλλιτέχνη που εργάζεται ως εκπαιδευτικός

"Γιατί δεν μας βοηθούν να ζούμε σαν άνθρωποι;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε απόγνωση πρόσφυγες που ζουν σε πολυκατοικίες - τρώγλες
Ελλάδα

170 νέα κρούσματα κορωνοϊού και επτά νέοι θάνατοι στην Ελλάδα

78 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε ΜΕΘ

Στην Καρδίτσα θα μεταβεί τις επόμενες ημέρες ο Μητσοτάκης

Στις συναντήσεις του με τους τοπικούς φορείς θα γίνει αποτίμηση των ζημιών

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρεις οικογένειες στην Καρδίτσα αγωνιούν και ελπίζουν στον εντοπισμό των συγγενών τους
Διεθνή

"Τσουχτερά" πρόστιμα σε όσους "σπάσουν" την καραντίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μη συμμόρφωση πολιτών οδήγησε αρκετές χώρες στην επιβολή πιο αυστηρών ποινών

Το Κάιρο απορρίπτει τις αναφορές Τσαβούσογλου για Αίγυπτο

"Ερχονται σε πλήρη αντίθεση με την πραγματικότητα"

Αίγυπτος: Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη στη Σακάρα

Αρχαιολόγοι έφεραν στο "φως" 14 αρχαίους τάφους

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/09/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ