Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Ο μικρός Μάξιμος έγινε ενός έτους και τα δώρα που έλαβε ήταν πολλά!

Ο γιος της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου είχε τα πρώτα του γενέθλια την περασμένη εβδομάδα και οι γονείς του, ετοίμασαν ένα όμορφο πάρτι για τον Μάξιμο με καλεσμένους στενούς φίλους και συγγενείς. Η ηθοποιός μοιράστηκε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram στιγμιότυπα από τη στιγμή που ο μικρός άνοιγε τα δώρα του έπαιζε με αυτά και όπως καταλάβαμε ο Μάξιμος ενθουσιάστηκε με ένα αυτοκινητάκι που έλαβε!

Δείτε το στιγμιότυπο που μοιράστηκε η Αθηνά Οικονομάκου: 

 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Ο νέος της σύντροφος και τα δημόσια φιλιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Έλληνα επιχειρηματία που της έκλεψε την καρδιά και το... μονόπετρο
18/03/2019 - 10:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΑΕΚ ετών... 25

Γενέθλια μέρα η σημερινή (18/07) για την ομάδα της Λάρνακας
18/07/2019 - 10:00

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας;
09/07/2019 - 11:22

Κουφαλίδου:Η συγκινητική έκπληξη του άντρα και του γιου της στα γενέθλια της

Η τούρτα, οι ευχές και τα χαμόγελα μετά την περιπέτεια υγείας της
06/07/2019 - 15:07

Αθηνά Οικονομάκου: Η αδυναμία του γιου της και η... "ζήλια" της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τον μικρό Μάξιμο
04/07/2019 - 10:25

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ