Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Ο μικρός Μάξιμος έγινε ενός έτους και τα δώρα που έλαβε ήταν πολλά!

Ο γιος της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου είχε τα πρώτα του γενέθλια την περασμένη εβδομάδα και οι γονείς του, ετοίμασαν ένα όμορφο πάρτι για τον Μάξιμο με καλεσμένους στενούς φίλους και συγγενείς. Η ηθοποιός μοιράστηκε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram στιγμιότυπα από τη στιγμή που ο μικρός άνοιγε τα δώρα του έπαιζε με αυτά και όπως καταλάβαμε ο Μάξιμος ενθουσιάστηκε με ένα αυτοκινητάκι που έλαβε!

Δείτε το στιγμιότυπο που μοιράστηκε η Αθηνά Οικονομάκου: 

 

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Ο νέος της σύντροφος και τα δημόσια φιλιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Έλληνα επιχειρηματία που της έκλεψε την καρδιά και το... μονόπετρο
18/03/2019 - 10:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

Σε στυλ καντάδας άκουσε το "Χρόνια Πολλά" η 17χρονη Άννα (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασε τα γενέθλιά της υπό καθεστώς καραντίνας αλλά...δεν την άφησαν μόνη
23/05/2020 - 13:53

Συλλεκτική εμφάνιση της Ομόνοιας για τα ευρωπαϊκά παιχνίδια

Ο κόσμος μπορεί να αναγράψει το όνομα του στις εμφανίσεις και να μπει σε κλήρωση για δώρα
21/05/2020 - 16:06

Έλλη Κοκκίνου: Η σπάνια κοινή φωτογραφία με τον...12χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια του μικρού Αλέξανδρου
18/05/2020 - 11:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν αλλάζουν την καλή εικόνα" τα πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού

"Να τηρείτε τα υγειονομικά πρωτόκολλα και να είστε προσεκτικοί"

Πτήση επαναπατρισμού από Κάιρο στη Λάρνακα με 134 επιβάτες

Επιβάτες από δέκα ακόμη εθνικότητες που όλοι τους εργάζονται στην Κύπρο

Έτσι θα γίνονται οι ανακοινώσεις για τα κρούσματα και την πανδημία κορωνοϊού

Καταργούνται οι διασκέψεις Τύπου, τα επιδημιολογικά δεδομένα θα εκδίδονται κάθε 15 μέρες
Ελλάδα

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 18:40ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ