Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Το σχόλιο από follower για την δουλειά της και η απάντηση της

Σε διαδικτυακή της φίλη έδωσε την δική της απάντηση η Αθηνά Οικονομάκου μετά από σχόλιο που έκανε σε μια ανάρτηση της. 

Η αγαπημένη ηθοποιός είναι ιδιαίτερα δραστήρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και συχνά απαντάει στα σχόλια που δέχεται από τους διαδικτυακούς της φίλους. Πριν από λίγες μέρε, η Αθηνά ανάρτησε μια φωτογραφία όπου την βλέπουμε μαζί με τον γιο της, Μάξιμο από τις καλοκαιρινές τους διακοπές με φόντο το απέραντο γαλάζιο και το υπέροχο ηλιοβασίλεμα γράφοντας στη λεζάντα: "Μου λείπουν ήδη αυτές οι ξέγνοιαστες καλοκαιρινές μέρες.. συνέχεια μαζί, αγκαλίτσα”!

Όπως ήταν αναμενόμενο τα σχόλια και τα likes “έπεσαν” βροχή ωστόσο ανάμεσα σε αυτά και ένα σχόλιο από διαδικτυακό της φίλο, ο οποίος της έγραψε: “Ε, αφού σου λείπουν όπως λες γιατί δεν σταματάς τη δουλειά; Μα δε σου λείπουν τα λεφτά. 1000 ευρώ είναι η διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο του άντρα σου! Μηνιάτικο ολόκληρο βγάζει σε ένα βράδυ”!

Η Αθηνά Οικονομάκου διάβασε το σχόλιο του και έσπευσε να του απαντήσει, γράφοντας: “Ευχαριστώ πολύ θα σκεφτώ την πρότασή σας! Καλό βράδυ”!

σ

 

Επόμενο άρθρο

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Η οικογενειακή βόλτα και η υπέροχη φωτογραφία που δημοσίευσε!

Με τον σύζυγό της, τον μικρό Μάξιμο και τον σκύλο τους
04/11/2019 - 09:34

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη on air για το δεύτερο παιδί!

Έτοιμη να γίνει ξανά μανούλα δηλώνει η γνωστή ηθοποιός
12/10/2019 - 12:39

Αθηνά Οικονομάκου: Όσα αποκάλυψε για τη μυστική βάφτιση του γιου της

Ο λόγος που δεν έγινε στη Σαντορίνη και το... δεύτερο παιδάκι
11/10/2019 - 15:16

Αθηνά Οικονομάκου: Αυτός είναι ο κούκλος αδερφός της ηθοποιού (ΦΩΤΟ)

Μας τον σύστησε από ένα story και ψάξαμε και βρήκαμε τις πιο sexy φωτογραφίες του
05/09/2019 - 11:52

Αθηνά Οικονομάκου: Το τρυφερό στιγμιότυπο που δημοσίευσε με τον μικρό Μάξιμο!

Αποχαιρετά το καλοκαίρι αγκαλιά με τον γιο της και την πιο μαγευτική θέα
31/08/2019 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητούμενος στην Ιταλία ένας από τους μετανάστες που έφτασαν στην Κύπρο

Ο 28χρονος είναι ύποπτος για διακίνηση μεταναστών από τον Ιούλιο του 2017

Υποβλήθηκαν τέσσερις προσφορές για το δρόμο Πάφου - Πόλης Χρυσοχούς

"Θα αξιολογηθούν άμεσα προκειμένου το έργο να ξεκινήσει το συντομότερο δυνατό"

«Παλάτι χρειαζόμαστε για το πνεύμα μας όχι για το σώμα μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση του Δημήτρη Λαμπριανίδη στον Πρόεδρο της Βουλής για την προσβασιμότητα των ΑμΕΑ
Ελλάδα

Σοκαριστικές εικόνες από παιδικό πορνογραφικό υλικό στα χέρια 39χρονου

Τις προωθούσε σε άγνωστα πρόσωπα σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης

"Έσβησε" 55χρονος που κατέπεσε με το όχημά του σε ρέμα

Τραγωδία στην Καβάλα με θύμα αγρότη από το χωριό Δάτο

"Το όνειρο μας, χάρη σε όλους εσάς, έγινε πραγματικότητα" (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε η θεραπεία για τον μικρό Παναγιώτη Ραφαήλ στο νοσοκομείο της Βοστώνης
Διεθνή

Πάγωσε το δικαστήριο όταν αποκάλυψε ότι πέρασε τη γυναίκα του από μηχανή κιμά

Με απόλυτη ψυχραιμία, ο δολοφόνος περιέγραψε το φρικιαστικό του έγκλημα

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

Ο Τραμπ θέλει να παραπεμφθεί σε δίκη στη Γερουσία

Ο Αμερικανός Πρόεδρος θεωρεί ότι η διαδικασία θα είναι δίκαιη

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ