Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Το σχόλιο από follower για την δουλειά της και η απάντηση της

Σε διαδικτυακή της φίλη έδωσε την δική της απάντηση η Αθηνά Οικονομάκου μετά από σχόλιο που έκανε σε μια ανάρτηση της. 

Η αγαπημένη ηθοποιός είναι ιδιαίτερα δραστήρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και συχνά απαντάει στα σχόλια που δέχεται από τους διαδικτυακούς της φίλους. Πριν από λίγες μέρε, η Αθηνά ανάρτησε μια φωτογραφία όπου την βλέπουμε μαζί με τον γιο της, Μάξιμο από τις καλοκαιρινές τους διακοπές με φόντο το απέραντο γαλάζιο και το υπέροχο ηλιοβασίλεμα γράφοντας στη λεζάντα: "Μου λείπουν ήδη αυτές οι ξέγνοιαστες καλοκαιρινές μέρες.. συνέχεια μαζί, αγκαλίτσα”!

Όπως ήταν αναμενόμενο τα σχόλια και τα likes “έπεσαν” βροχή ωστόσο ανάμεσα σε αυτά και ένα σχόλιο από διαδικτυακό της φίλο, ο οποίος της έγραψε: “Ε, αφού σου λείπουν όπως λες γιατί δεν σταματάς τη δουλειά; Μα δε σου λείπουν τα λεφτά. 1000 ευρώ είναι η διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο του άντρα σου! Μηνιάτικο ολόκληρο βγάζει σε ένα βράδυ”!

Η Αθηνά Οικονομάκου διάβασε το σχόλιο του και έσπευσε να του απαντήσει, γράφοντας: “Ευχαριστώ πολύ θα σκεφτώ την πρότασή σας! Καλό βράδυ”!

σ

 

Επόμενο άρθρο

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Αυτός είναι ο κούκλος αδερφός της ηθοποιού (ΦΩΤΟ)

Μας τον σύστησε από ένα story και ψάξαμε και βρήκαμε τις πιο sexy φωτογραφίες του
05/09/2019 - 11:52

Αθηνά Οικονομάκου: Το τρυφερό στιγμιότυπο που δημοσίευσε με τον μικρό Μάξιμο!

Αποχαιρετά το καλοκαίρι αγκαλιά με τον γιο της και την πιο μαγευτική θέα
31/08/2019 - 11:32

Η...κόντρα του Νίκου Μουτσινά και της Αθηνάς Οικονομάκου έγινε viral (ΦΩΤΟ)

Η μάχη για την καλύτερη πόζα... Εσείς ποιον προτιμάτε;
27/08/2019 - 16:59

Αθηνά Οικονομάκου και Φίλιππος Μιχόπουλος: Κάνουν τζετ σκι στη Σαντορίνη(ΦΩΤΟ)

Το ερωτευμένο ζευγάρι απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές
25/08/2019 - 20:27

Δ.Νομικού:Η φωτογραφία με μαγιό λίγο πριν γεννήσει και το σχόλιο της Οικονομάκου

Η παρουσιάστρια φωτογραφίζεται στον όγδοο μήνα εγκυμοσύνης της
20/08/2019 - 10:39

Αθηνά Οικονομάκου-Φίλιππος Μιχόπουλος: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στη Σαντορίνη!

Η εξόρμηση τους, τα θαλάσσια σπορ και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν
18/08/2019 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δίχασε" το διαδίκτυο το αναπηρικό αμαξίδιο του μαθητή Στέλιου (ΦΩΤΟ)

Κοινωνική αλληλεγγύη λέει ο Ταλιαδώρος, λανθασμένη φιλανθρωπία ο Λαμπριανίδης

Μοιραία βουτιά για 67χρονο σε σηματοδοτημένη παραλία του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μερικά χιλιόμετρα πιο μακριά ξεψήχησε 80χρονος από την Αυστρία την ώρα που κολυμπούσε

Στη θάλασσα του κατεχόμενου Τρικώμου "έσβησε" 44χρονος Ελληνοκύπριος

Τι μεταδίδουν τα τουρκοκυπριακά μέσα για την τραγωδία
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 20:20ALPHA NEWS