Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Το σχόλιο από follower για την δουλειά της και η απάντηση της

Σε διαδικτυακή της φίλη έδωσε την δική της απάντηση η Αθηνά Οικονομάκου μετά από σχόλιο που έκανε σε μια ανάρτηση της. 

Η αγαπημένη ηθοποιός είναι ιδιαίτερα δραστήρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και συχνά απαντάει στα σχόλια που δέχεται από τους διαδικτυακούς της φίλους. Πριν από λίγες μέρε, η Αθηνά ανάρτησε μια φωτογραφία όπου την βλέπουμε μαζί με τον γιο της, Μάξιμο από τις καλοκαιρινές τους διακοπές με φόντο το απέραντο γαλάζιο και το υπέροχο ηλιοβασίλεμα γράφοντας στη λεζάντα: "Μου λείπουν ήδη αυτές οι ξέγνοιαστες καλοκαιρινές μέρες.. συνέχεια μαζί, αγκαλίτσα”!

Όπως ήταν αναμενόμενο τα σχόλια και τα likes “έπεσαν” βροχή ωστόσο ανάμεσα σε αυτά και ένα σχόλιο από διαδικτυακό της φίλο, ο οποίος της έγραψε: “Ε, αφού σου λείπουν όπως λες γιατί δεν σταματάς τη δουλειά; Μα δε σου λείπουν τα λεφτά. 1000 ευρώ είναι η διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο του άντρα σου! Μηνιάτικο ολόκληρο βγάζει σε ένα βράδυ”!

Η Αθηνά Οικονομάκου διάβασε το σχόλιο του και έσπευσε να του απαντήσει, γράφοντας: “Ευχαριστώ πολύ θα σκεφτώ την πρότασή σας! Καλό βράδυ”!

σ

 

Επόμενο άρθρο

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Οι αποκαλύψεις για το... δεύτερο παιδί της που έρχεται

Eπιθυμεί να μεγαλώσει την οικογένειά της και να χαρίσει στον γιο της, Μάξιμο ένα αδερφάκι
07/06/2020 - 16:54

Αθηνά Οικονομάκου: Tο πρώτο πράγμα που έκανε βγαίνοντας από τη καραντίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Λήξη αυτοπεριορισμού και η γνωστή ηθοποιός "ξεχύθηκε" στους δρόμους της Αθήνας
05/05/2020 - 10:20

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

Oικονομάκου - Συνατσάκη: Ιδού το ποσό που θα προσφέρουν κατά του κορωνοϊού(ΦΩΤΟ)

H επίσημη ανακοίνωση και τα χρήματα που θα προσφέρουν
07/04/2020 - 12:28

H Οικονομάκου αποκάλυψε πόσα κιλά ζυγίζει και το "μυστικό" σιλουέτας της (ΦΩΤΟ)

Το καλλίγραμμο σώμα και ο τρόπος να το αποκτήσεις
06/04/2020 - 09:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος στέκεται δίπλα στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου (BINTEO)

Φορτίο που απεστάλη από τις Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ βρίσκεται ήδη στην πόλη της Βηρυτού

Δρ. Κολιού: «Αν κριθεί αναγκαίο μπορεί να παρθούν και κάποια επιπλέον μέτρα»

Ανησυχία ειδικών για τις επόμενες μέρες ενόψει και του Δεκαπενταύγουστου

Επικεφαλής ομάδας ΕΜΑΚ: «Υπάρχει παντού καταστροφή, παντού συντρίμμια» (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη «μάχη» της Βηρυτού οι Κύπριοι διασώστες που επιχειρούν από το πρωί
Ελλάδα

Ν. Δένδιας: Η συμφωνία με την Αίγυπτο κατοχυρώνει πλήρως τα εθνικά συμφέροντα

«Δίκαιη και υπόδειγμα, σύμφωνα με το Διεθνές Δίκαιο και το Δίκαιο της Θάλασσας»

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών
Διεθνή

Συνεχίζεται η αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού στην Ιταλία

Καταγράφηκαν περίπου 150 περισσότερα περιστατικά από την χθεσινή μέρα

Αεροπορική τραγωδία στην Ινδία: Τουλάχιστον 16 οι νεκροί και δεκάδες τραυματίες

Το αεροσκάφος της Air India Express κόπηκε στα δύο κατά την ώρα της προσγείωσης

Κύμα ανθρωπιάς στη Βηρυτό "κάλυψε" τον καπνό και τα αποκαΐδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσπαθούν με ό,τι έχουν να δώσουν ζωή στον δοκιμασμένο τόπο

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ