Ψυχαγωγία

Αυτά είναι τα δέκα παρανυφάκια του βασιλικού γάμου (ΦΩΤΟ)

Λίγα μόλις εικοσιτετράωρα μας χωρίζουν από τον γάμο της χρονιάς.

Τρεις μέρες πριν από τον παραμυθένιο γάμο του Πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ, το Παλάτι με επίσημη ανακοίνωσή του ενημερώνει τα μέσα ενημέρωσης ποια θα είναι τα παρανυφάκια του βασιλικου ζεύγους.

Όπως ήταν αναμενόμενο, τα πρώτα παιδάκι στη λίστα είναι φυσικά ο 5χρονος πρίγκιπας Τζορτζ και η 3χρονη πριγκίπισσα Σάρλοτ.

Ακολουθούν τα εξής: Η Φλόρενς βαν Κούτσεμ, βαφτιστήρι του πρίγκιπα Χάρι και τα τα βαφτιστήρια της Μέγκαν Μαρκλ , η 6χρονη Ρεμί Λιτ και η 7 χρονη αδελφή της Ράιλαν.

Η 4 χρονη Ιβι Μαλρόνι, κόρη της κολλητής της νύφης Τζέσικ Μαλρόνι και του Μπένεντικτ Μαλρόνι, γιου του πρώην Καναδού πρωθυπουργού Μπράιαν Μαλρόνι. Η μόλις 2 ετών βαφτιστήρα του πρίγκιπα Χάρι, Ζάλι Γουόρεν. Ο 6χρονος Τζάσπερ Ντάιερ, και τα δίδυμα αγόρια Μπράιαν και Τζον Μαλρόνι, ετών 5, αδέλφια της Ιβι Μαλρόνι.

παρανυφακια

παρανυφακια

​παρανυφακια [Κάνετε κλικ και σύρετε το ποντίκι για να μετακινήστε] ​

 

​παρανυφακια [Κάνετε κλικ και σύρετε το ποντίκι για να μετακινήστε] ​

Επόμενο άρθρο

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Τι ορίζει το βασιλικό πρωτόκολλο για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ...
19/01/2019 - 09:41

Αυτό είναι το "μυστικό" εξοχικό της Μέγκαν και του Χάρι! (ΦΩΤΟ)

Το μέχρι πρότινος "κρυφό" εξοχικό του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ... αποκαλύφθηκε!
10/01/2019 - 09:30

"Τέλος" σε ακόμα δυο αγαπημένες συνήθειες του Χάρι έβαλε η Μέγκαν!

Ο πρίγκιπας Χάρι δεν χαλάει χατίρι στη σύζυγο του…
05/01/2019 - 09:27

"Πονοκέφαλος" στο Παλάτι: Η Μέγκαν μοίραζε...κάνναβη στο γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Με κίτρινο μπικίνι και σακουλάκια μαριχουάνα παντρεύτηκε πρώτη φορά στην Τζαμάικα
30/12/2018 - 12:55

Αυτό είναι το φόρεμα που αναζήτησαν περισσότερο οι χρήστες το 2018! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποια το φόρεσε και ποιου σχεδιαστή φέρει την υπογραφή…
21/12/2018 - 14:51

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

"Παρέλυσε" η Βαρκελώνη από την απεργία των οδηγών ταξί (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις εταιρείες που παρέχουν online υπηρεσίες

tv news

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ