Ψυχαγωγία

Αυτά είναι τα...αληθινά μαλλιά της Φουρέιρα χωρίς τις τρέσες(και της πάνε πολύ)

H Ελένη Φουρέρια εντυπωσιάζει με το νέο της look καθώς προχώρησε σε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της με την αποκάλυψη να γίνεται μέσω του προφίλ της στο Instagram.

Η Ελένη Φουρέιρα λατρεύει τις αλλαγές με την ίδια να βγάζει τις τρέσες, να μένει με τα αληθινά μαλλιά της και να δηλώνει....«Αυτός είναι ο νέος μου εαυτός».

Η ίδια άλλαξε και το χρώμα των μαλλιών της και όπως θα δείτε κι εσείς στη φωτογραφία που ανέβασε, έχει πλέον έναν τόνο rose gold που πηγαίνει πολύ στην επιδερμίδα της.

Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της βασίλισσας της pop 

Επόμενο άρθρο

Παράδοση κατ'οίκον με καλεσμένη την πιο σέξι μελαχρινή της κυπριακής τηλεόρασης

Μαζί της… εκρηκτικές γυναικείες παρουσίες που χαρίζουν ατάκες της χρονιάς!
21/01/2020 - 19:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Ελένη Φουρέιρα απαντά πρώτη φορά αν είναι straight...gay ή bi;

"Στην εποχή μας οι άνθρωποι πρέπει να είναι ελεύθεροι..."
07/02/2020 - 18:23

Μεγάλη αλλαγή για τη Μαρία Κορτζιά: Έκοψε τα μαλλιά της...καρέ (ΦΩΤΟ)

Υιοθέτησε τη τάση της σεζόν και εντυπωσίασε - Η καινούργια εμφάνιση και η...ανανέωση
07/02/2020 - 14:56

Aυτά είναι τα 4+1 λάθη που κάνεις και...καταστρέφουν τα μαλλιά σου

Oι συνήθειες που πρέπει να σταματήσεις και τί να προσέξεις
06/02/2020 - 21:03

Eλένη Φουρέιρα: Φόρεσε μπικίνι και μας παρουσίασε την...πίσω όψη της (ΦΩΤΟ)

Με ρόζ μαλλιά και κόκκινο μαγιό ηλιάζεται κάτω από τους φοίνικες του μακρινού L.A.
03/02/2020 - 09:43

Eπιτυχία για την Ελένη Φουρέιρα: Θα συνεργαστεί με τον Justin Timberlake;

"Ανοίγει φτερά" για διεθνή καριέρα η τραγουδίστρια - Στο Λος Άντζελες για συζητήσεις
29/01/2020 - 11:26

Αυτός είναι ο Κύπριος καλλιτέχνης που θα τραγουδήσει στη συναυλία του...Maluma

Με όλο το team της Φουρέιρα σε ένα special guest που θα συζητηθεί
21/01/2020 - 19:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοιτητικές χορηγίες: Μέχρι πότε μπορείτε να υποβάλετε αίτηση

Ανακοίνωση του ΥΠΠΑΝ για τους ενδιαφερόμενους

"Δεν συμβάλλουν στην επανέναρξη των συνομιλιών οι ενέργειες στην Αμμόχωστο"

Να σεβαστούν τα ψηφίσματα του ΟΗΕ αναφέρει εκπρόσωπος της πρεσβείας των ΗΠΑ

Τα 19 δευτερόλεπτα του τρόμου της τετραπλής απόπειρας φόνου (VID)

Αποκλειστικές εικόνες από τη στιγμή που ο δράστης ανοίγει πυρ κατά των θαμώνων
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

La Repubblica: "Τώρα ο κίνδυνος είναι μία σύγκρουση Ευρώπης - Τουρκίας"

"Τα όπλα στη Λιβύη δεν τα παραδίδουν διακινητές, αλλά κράτη"

Στις 17 Μαρτίου αρχίζει η δίκη του Ισραηλινού Πρωθυπουργού Νετανιάχου

Ο ίδιος έχει αρνηθεί οποιαδήποτε ενοχή στις τρεις υποθέσεις σε βάρος του για διαφθορά

Παρουσίασε πλεόνασμα η τουρκική οικονομία για τον Ιανουάριο

Λόγω της καταβολής νωρίτερα του μερίσματος της Κεντρικής Τράπεζας της χώρας

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 18:00ALPHA NEWS