Ψυχαγωγία

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Μια φωτογραφία της Kylie με την κόρη της ήταν αρκετή για να την βάλει στην κορυφή...

Η νεότερη κόρη της οικογένειας Καρντάσιαν - Τζέννερ μετά από μια μικρή απουσία από το Instagram έκανε μια δυναμική επιστροφή κατακτώντας με τις αναρτήσεις της τα περισσότερα likes στο Instagram. Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε η Kylie Jenner με την κόρη της,  Stormi Webster "σάρωσαν" τα likes με μια φωτογραφία να συγκεντρώνει περισσότερα από 18 εκατομμύρια likes μέσα σε λίγες μόνο ώρες!

Μάλιστα στην Kylie ανήκει επίσης η φετινή φωτογραφία με το μεγαλύτερο engagement στην πλατφόρμα. Στην δεκάδα με τις πιο δημοφιλής φωτογραφίες στο κοινωνικό μέσο για το 2018 ήταν και η φωτογραφία με την  επιβεβαίωση του αρραβώνα του Justin Bieber με την Hailey Baldwin αλλά και η ανάρτηση  του Κριστιάνο Ρονάλντο με την ανακοίνωση του για την μεταγραφή του στην Γιουβέντους.

Δείτε τη φωτογραφία της Jenner που σάρωσε: 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορινθίου: Το ξέσπασμα της on camera για τα αρνητικά σχόλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις πλαστικές και τα ειρωνικά σχόλια...
28/12/2018 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ουζόχο: «Αυτή η απόκρουση παραλίγο να με στείλει φυλακή» (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο «χτύπημα» στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης από τον Νιγηριανό
23/02/2019 - 16:51

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

Χαλαρός και ευδιάθετος ο Ουζόχο στο .. instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι έρευνες των αρχών για την πολύκροτη υπόθεση συνεχίζονται με εντατικούς ρυθμούς
14/02/2019 - 20:24

Καλημέρα με... live από τον Ουζόχο στο Instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαμογελαστός και με διάθεση Αγίου Βαλεντίνου ο τερματοφύλακας της Ανόρθωσης
14/02/2019 - 10:33

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ