Ψυχαγωγία

Αυτή είναι η νέα... Αλίκη Βουγιουκλάκη! (ΦΩΤΟ)

Ο Αιμίλιος Βουγιουκλάκης, γιος του αδερφού της αείμνηστης ηθοποιού, και η σύζυγος του Κατερίνα Μπαλέτσου έγιναν για πρώτη φορά γονείς. Η Κατερίνα έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι το οποίο θα πάρει το όνομα της Αλίκης αφού όπως είχε αποκαλύψει πρόσφατα είχε τεράστια αδυναμία στη θεία του. 

Ο ανιψιός της Αλίκης Βουγιουκλάκη ανάρτησε μια φωτογραφία με τη νεογέννητη κορούλα του μέσα από το μαιευτήριο όπου έγραψε στη λεζάντα: 

Η Αλίκη μας ήρθε σήμερα στον κόσμο, χαρίζοντάς μας απερίγραπτη συγκίνηση και ευτυχία!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γιατρό μας, Πέτρο Πολυμενάκο, στη μαία μας, Ειρήνη Τομαρά, και σε όλο το νοσηλευτικό προσωπικό του Ρέα για την αμέριστη φροντίδα τους.
Καλώς ήρθες στη ζωή μας!

 

Δείτε την ανάρτηση: 

Επόμενο άρθρο

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kαι όμως η Αλίκη Βουγιουκλάκη είχε καταδικαστεί σε... φυλάκιση! Μάθετε τον λόγο

Το "χρονοντούλαπο" της Ιστορίας κρύβει μυστικά που δεν ξέραμε μέχρι χθες
26/01/2019 - 12:17

Και όμως η Αλίκη Βουγιουκλάκη είχε... σωσία που έπαιζε στην θέση της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το μοντέλο που την είχε αντικαταστήσει στις δύσκολες σκηνές δυο ταινιών
16/08/2018 - 11:02

22 χρόνια χωρίς τη μεγάλη σταρ, Αλίκη Βουγιουκλάκη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σαν σήμερα το πιο μεγάλο αστέρι της Ελλάδας "έσβησε" αλλά δεν σταμάτησε να λάμπει!
23/07/2018 - 14:24

Βουτσάς: "Η Γερονικολού, δεν είναι Βουγιουκλάκη, γιατί εκείνη ήταν απλησίαστη"

Απάντησε πως θα αντιδρούσε αν έβλεπε έναν ηθοποιό να υποδύεται ένα ρόλο που έπαιξε ο ίδιος
20/07/2018 - 11:43

Η απαγορευμένη ταινία με τις τολμηρές σκηνές που μίσησε η Αλίκη Βουγιουκλάκη

Η αντίδραση του γιου της Γιάννη Παπαμιχαήλ στις φήμες για επαναπροβολή της ταινίας
10/01/2018 - 17:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί οι δρόμοι θα κλείσουν για τις παρελάσεις της 25ης Μαρτίου

Δείτε σε ποιους χώρους μπορείτε να σταθμεύσετε για να αποφύγετε την ταλαιπωρία

Τι απέγιναν τα ενοικιαζόμενα ποδήλατα στους Δήμους της μείζονος Λευκωσίας;

Το πολυδιαφημιζόμενο πρόγραμμα που κατέρρευσε και οι αποχωρήσεις από την εταιρεία

Στο κελί για πέντε ημέρες ο 36χρονος ύποπτος για τοκογλυφία στη Λεμεσό

Δάνεισε σε ζεύγος €3,500 και ζητούσε να του επιστρέψουν €40,000 μέσα σε ένα χρόνο
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 15:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ