Ψυχαγωγία

Αυτή είναι η ταυτότητα της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς είναι η ταυτότητα της Χριστιάνας Αριστοτέλους;

Μέσα από ένα θέμα για το πώς να βγάζουμε καλύτερες φωτογραφίες ταυτότητες, ο Χάρης Παπαθεοχάρους μας έδειξε την ταυτότητα της λαμπερής παρουσιάστριας του "Μ ε αγάπη Χριστιάνα", δείχνοντας μας την φωτογραφία που έχει. Καλύπτοντας τα απαραίτητα προσωπικά στοιχεία φανέρωσε τη ταυτότητα με την ίδια να αναφέρει ότι θεωρεί την δική της φωτογραφία επιτυχημένη καθώς εκείνη την ημέρα το μαλλί της "έστρωσε" καλά!

Δείτε την ταυτότητά της στο 2.20"

Επόμενο άρθρο

Η Τάμτα έρχεται (επιτέλους) στην ... Κύπρο! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ένα μήνα πριν βρεθεί στον διαγωνισμό της Eurovision στο Ισραήλ
26/03/2019 - 07:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του show
19/09/2019 - 17:41

Soundtrack of Love: Δείτε για πρώτη φορά το εντυπωσιακό σκηνικό του show(ΦΩΤΟ)

O Alpha Κύπρου αποκαλύπτει τον "άσο στο μανίκι" του και θέτει υψηλά τον πήχη
17/09/2019 - 17:19

Οι πρόβες της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Όλα έτοιμα για το πρώτο γύρισμα του νέου show του Alpha Κύπρου
17/09/2019 - 10:29

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Tσάκωσαν" 56 ανήλικους να διασκεδάζουν σε club της Λευκωσίας

Καταγγελίες εναντίον 50χρονου για κάπνισμα, πώληση αλκοόλ και παράνομη εργοδότηση

Έφοδος της Αστυνομίας σε 14 clubs και pubs της Πάφου

Καταγγέλθηκαν ότι μετέδιδαν μουσική χωρίς να έχουν σε ισχύ την απαραίτητη άδεια

Αισιοδοξία ότι θα υπερχειλίσουν και φέτος τα φράγματα της Κύπρου (ΦΩΤΟ)

"Δεν πρέπει όμως να επαναπαυόμαστε", λέει όμως ο Διευθυντής του Τμήματος Αναπτύξεως Υδάτων
Ελλάδα

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ