Ψυχαγωγία

Αυτή είναι η ταυτότητα της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς είναι η ταυτότητα της Χριστιάνας Αριστοτέλους;

Μέσα από ένα θέμα για το πώς να βγάζουμε καλύτερες φωτογραφίες ταυτότητες, ο Χάρης Παπαθεοχάρους μας έδειξε την ταυτότητα της λαμπερής παρουσιάστριας του "Μ ε αγάπη Χριστιάνα", δείχνοντας μας την φωτογραφία που έχει. Καλύπτοντας τα απαραίτητα προσωπικά στοιχεία φανέρωσε τη ταυτότητα με την ίδια να αναφέρει ότι θεωρεί την δική της φωτογραφία επιτυχημένη καθώς εκείνη την ημέρα το μαλλί της "έστρωσε" καλά!

Δείτε την ταυτότητά της στο 2.20"

Επόμενο άρθρο

Η Τάμτα έρχεται (επιτέλους) στην ... Κύπρο! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ένα μήνα πριν βρεθεί στον διαγωνισμό της Eurovision στο Ισραήλ
26/03/2019 - 07:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα στην ακρογιαλιά με τη κόρη της με το...ίδιο φόρεμα

Λιώσαμε! Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε στα social media
08/07/2019 - 22:56

Η συγκινητική κίνηση του Γιώργου Εφραίμ στο γάμο της αδερφής του (ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση της Αριστοτέλους στο γλέντι του γάμου και η απουσία του ποδοσφαιριστή
07/07/2019 - 23:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ