Ψυχαγωγία

Aυτό είναι το κορίτσι που έκλεψε την καρδιά του κούκλου Άκη Πετρετζίκη (ΦΩΤΟ)

Ο Άκης Πετρετζίκης είναι ερωτευμένος και, όπως φαίνεται, δεν το κρύβει πια!

Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εκπομπής "Καλοκαίρι μαζί στις 10", το κορίτσι που έκλεψε την καρδιά του κούκλου Έλληνα σεφ, δεν είναι άλλο από την Φωτεινή Παπαλεωνιδοπούλου.

Το κοριτσάκι που πριν 14 χρόνια, στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας το 2004, φύσηξε και έσβησε τη φλόγα, μπαίνοντας στην καρδιά όλης της Ελλάδας, δεν άργησε να να μπει και στην καρδιά του Άκη Πετρετζίκη.

Το ερωτευμένο ζευγάρι, αυτές τις μέρες, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές του και, χθες, προς έκπληξη όλων, η 24χρονη κοπέλα δημοσίευσε στo Instagram την πρώτη κοινή φωτογραφία τους.

Μάλιστα, επέλεξε να τη συνοδεύσει μόνο με καρδούλες και χωρίς να κάνει κανένα άλλο σχόλιο.

Επόμενο άρθρο

"Μου σπάνε τα νεύρα όταν μου λένε για το "Κωνσταντίνου & Ελένης. Δεν μπορώ άλλο"

Η αφοπλιστική εξομολόγηση του Σπύρου Μπιμπίλα που μας άφησε άφωνους
14/08/2018 - 11:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άκης Πετρετζίκης: Έσπασε ρεκόρ στο ελληνικό Instagram! (ΦΩΤΟ)

Ξεπέρασε την Ελένη Μενεγάκη και βρίσκεται στην κορυφή...
02/02/2019 - 11:55

Το παρασκήνιο από τον χωρισμό του Άκη Πετρετζίκη

Ο λόγος που επέλεξαν με την 24χρονη σύντροφο του να δώσουν τέλος στη σχέση τους…
10/12/2018 - 14:59

Καλαμαράκια τηγανητά με πικάντικη σάλτσα

Μια εύκολη και γρήγορη συνταγή που θα κλέψει τις εντυπώσεις...
08/12/2018 - 13:19

Τίτλοι τέλους στη σχέση του Άκη Πετρετζίκη και της Φωτεινής Παπαλεωνιδοπούλου

Η απόσταση, οι επαγγελματικές υποχρεώσεις και οι φωτογραφίες στα κοινωνικά δίκτυα...
29/11/2018 - 10:12

Λαζάνια με μανιτάρια και φέτα

Η πιο νόστιμη και γευστική συνταγή για λαζάνια που θα κλέψει τις εντυπώσεις...
27/11/2018 - 17:51

Α.Πετρετζίκης:Η αποκάλυψη για τις οικονομικές δυσκολίες στο ξεκίνημα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή "Ελένη" μίλησε για τις θυσίες που έκανε για να καταφέρει..
04/10/2018 - 09:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ