Ψυχαγωγία

Aυτό είναι το κορίτσι που έκλεψε την καρδιά του κούκλου Άκη Πετρετζίκη (ΦΩΤΟ)

Ο Άκης Πετρετζίκης είναι ερωτευμένος και, όπως φαίνεται, δεν το κρύβει πια!

Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εκπομπής "Καλοκαίρι μαζί στις 10", το κορίτσι που έκλεψε την καρδιά του κούκλου Έλληνα σεφ, δεν είναι άλλο από την Φωτεινή Παπαλεωνιδοπούλου.

Το κοριτσάκι που πριν 14 χρόνια, στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας το 2004, φύσηξε και έσβησε τη φλόγα, μπαίνοντας στην καρδιά όλης της Ελλάδας, δεν άργησε να να μπει και στην καρδιά του Άκη Πετρετζίκη.

Το ερωτευμένο ζευγάρι, αυτές τις μέρες, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές του και, χθες, προς έκπληξη όλων, η 24χρονη κοπέλα δημοσίευσε στo Instagram την πρώτη κοινή φωτογραφία τους.

Μάλιστα, επέλεξε να τη συνοδεύσει μόνο με καρδούλες και χωρίς να κάνει κανένα άλλο σχόλιο.

Επόμενο άρθρο

"Μου σπάνε τα νεύρα όταν μου λένε για το "Κωνσταντίνου & Ελένης. Δεν μπορώ άλλο"

Η αφοπλιστική εξομολόγηση του Σπύρου Μπιμπίλα που μας άφησε άφωνους
14/08/2018 - 11:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άκης Πετρετζίκης: Έσπασε ρεκόρ στο ελληνικό Instagram! (ΦΩΤΟ)

Ξεπέρασε την Ελένη Μενεγάκη και βρίσκεται στην κορυφή...
02/02/2019 - 11:55

Το παρασκήνιο από τον χωρισμό του Άκη Πετρετζίκη

Ο λόγος που επέλεξαν με την 24χρονη σύντροφο του να δώσουν τέλος στη σχέση τους…
10/12/2018 - 14:59

Καλαμαράκια τηγανητά με πικάντικη σάλτσα

Μια εύκολη και γρήγορη συνταγή που θα κλέψει τις εντυπώσεις...
08/12/2018 - 13:19

Τίτλοι τέλους στη σχέση του Άκη Πετρετζίκη και της Φωτεινής Παπαλεωνιδοπούλου

Η απόσταση, οι επαγγελματικές υποχρεώσεις και οι φωτογραφίες στα κοινωνικά δίκτυα...
29/11/2018 - 10:12

Λαζάνια με μανιτάρια και φέτα

Η πιο νόστιμη και γευστική συνταγή για λαζάνια που θα κλέψει τις εντυπώσεις...
27/11/2018 - 17:51

Α.Πετρετζίκης:Η αποκάλυψη για τις οικονομικές δυσκολίες στο ξεκίνημα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή "Ελένη" μίλησε για τις θυσίες που έκανε για να καταφέρει..
04/10/2018 - 09:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εβδομάδα Χαλαρής Γραβάτας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο καρκίνος του προστάτη εάν διαγνωστεί έγκαιρα είναι σχεδόν 100% ιάσιμος"

Πάφος: Σε 3η σύλληψη προχώρησε η Αστυνομία σχετικά με υπόθεση κατοχής περιουσίας

Είχαν προηγηθεί άλλες δύο συλλήψεις μετά από έρευνα σε όχημα
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ