Ψυχαγωγία

Αυτό είναι το ποσό που παίρνει η Κιμ Καρντάσιαν για μια ανάρτηση στο Instagram!

Έναν από τους πιο ισχυρούς λογαριασμούς στο Instagram έχει η Κιμ Καρντάσιαν με 137 εκατομμύρια followers. 

Η γνωστή τηλεπερσόνα μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της με τις αδερφές, τον σύζυγο της και τα παιδιά της ωστόσο πολλές από τις αναρτήσεις τις είναι πληρωμένες καθώς διαφημίζει διάφορα προϊόντα. Όπως αναφέρει σε ρεπορτάζ του το ΤΜΖ κάθε ανάρτηση της Κιμ Καρντάσιαν ξεκινά από 300.000 και μπορεί να φτάσει τις 500.000 δολάρια ενώ σύμφωνα με πηγή από το περιβάλλον της, θέλει με τη βοήθεια των δικηγόρων της να αυξήσει το ποσό της αμοιβής της με σκοπό να ανέλθει στο ένα εκατομμύριο ανά ανάρτηση!

 

Επόμενο άρθρο

Ήρθε η ώρα να δούμε ... "μεταμόσχευση" στη σκηνή της Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Αζερμπαϊτζάν πρωτοπορεί και στέφθηκε από outsider ...απόλυτο φαβορί
08/05/2019 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Προβλήματα σε Facebook, Instagram και WhatsApp

Εκατομμύρια χρήστες ανέφεραν ότι αντιμετωπίζουν προβλήματα στις τρεις εφαρμογές
03/07/2019 - 17:32

Η νέα σειρά εσωρούχων της Κιμ Καρντάσιαν προκάλεσε έντονες αντιδράσεις

Η ονομασία που ενόχλησε, η έντονη κριτική και η απόφαση της διάσημης τηλεπερσόνας
03/07/2019 - 12:27

"Έπεσε" ξανά το Instagram

"Δεν φορτώνουν" ούτε οι αναρτήσεις, ούτε τα stories
14/06/2019 - 01:12

Η Κιμ Καρντάσιαν μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο του νεογέννητου γιου της!

Η φωτογραφία του Psalm που δημοσίευσε η γνωστή τηλεπερσόνα
11/06/2019 - 11:08

Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της ακύρωσης και ποιο μέρος είχαν επιλέξει - Τί αποκάλυψε ο σωματοφύλακας τους
06/06/2019 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ