Ψυχαγωγία

Αυτό είναι το σώμα της...Δέσποινας Βανδή χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Η Δέσποινα Βανδή περνά ένα καλοκαίρι γεμάτο με επαγγελματικές υποχρεώσεις, καθώς πρωταγωνιστεί στο νέο θεατρικό μιούζικαλ των Θανάση Παπαθανασίου και Μιχάλη Ρέππα, “Το Δικό μας Σινεμά” στο θέατρο Άλσος και έχει ξεκινήσει και γυρίσματα για το X-FACTOR.

Παρά τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις η Δέσποινα προσπάθησε να βρει λίγο χρόνο για να απολαύσει τον ήλιο και την θάλασσα συντροφιά με την κόρη της Μελίνα και καλούς της φίλους.
Πριν λίγες ώρες η γνωστή τραγουδίστρια ανάρτησε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram στο οποίο κάνει μαθήματα S.U.P, Stand up Paddle Board, έχοντας για δάσκαλό της τον Γιώργο Χρανιώτη.

“Με όποιον δάσκαλο καθίσεις…Με τον καλύτερο έμαθα #sup Ο Γιώργος Χρανιώτης όλους μας δίδαξε με επιτυχία!”, έγραψε κάτω από το βίντεο της Δέσποινα Βανδή.

Πάντως η τραγουδίστρια λίγο πριν τα 50 της, εντυπωσιάζει με το καλλίγραμμο σώμα της, το οποίο ανέβασε χωρίς ρετούς από μια ξέφρενη καλοκαιρινή πόζα στην παραλία.

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Κλάψαμε! Η απίστευτη...τούμπα της Βίκυς Σταυροπούλου στην παραλία(ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν τραυματίστηκε και χάρισε πολλά γέλια στους ακόλουθούς της
07/08/2019 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Δημήτρης Σκουλός ερμήνευσε λαϊκή επιτυχία της ...Βανδή (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση της τραγουδίστριας και το "άκυρο" που του έδωσε
18/01/2020 - 13:54

Ποια είναι η καλύτερη στάση για τον... ύπνο;

Κοιμάστε και η… υγεία σας δουλεύει!
15/01/2020 - 17:26

"Τρομάζει" το σώμα και η φυσική κατάσταση του Κριστιάνο Ρονάλντο(ΦΩΤΟ)

Πόσο χρονών είναι ο γνωστός ποδοσφαιριστής και η καθιερωμένη γυμναστική του
09/01/2020 - 12:57

Δέσποινα Βανδή: Tραγούδησε μαζί με την...κόρη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εξαιρετικό ντουέτο μητέρας - κόρης και οι ευχές τους για τα φετινά Χριστούγεννα
22/12/2019 - 17:25

Kαι όμως είναι η...Δέσποινα Βανδή και επέστρεψε στα εντυπωσιακά shows(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την πρεμιέρα της σε νυχτερινό μαγαζί και το...come back μετά από χρόνια
15/12/2019 - 11:25

H Δέσποινα Βανδή με... φούξια μαλλιά! (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή και το επόμενο βήμα στην καριέρα της
09/12/2019 - 17:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ταξιτζήδες σε ρόλο τροχονόμων στους κυπριακούς δρόμους

Κατάρτισαν σχέδιο παρακολούθησης της τροχαίας κίνησης και συλλογής πληροφοριών

€95.000.000 το κόστος για ανέγερση νέου κτηρίου Βουλής και Αρχαιολογικού Πάρκου

Ο χρόνος αποπεράτωσης των κατασκευαστικών εργασιών είναι 54 μήνες

Δρομολογούνται λύσεις για τα ΤΑΕΠ Λεμεσού και Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθοριστικοί για τα δημόσια νοσηλευτήρια οι επόμενοι έξι μήνες
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Η ΕΕ επιβεβαιώνει την στήριξή της στον Χουάν Γκουαϊδό

Δεν ανακοίνωσε μέτρα για να επηρεάσει την πολιτική διαδικασία στη χώρα του

Σε καραντίνα εκατομμύρια άνθρωποι στην Κίνα

Αύριο η κρίσιμη απόφαση του ΠΟΥ εάν θα κηρύξει παγκόσμιο συναγερμό

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ στην Τουρκία

Από τη σεισμική δόνηση «ταρακουνήθηκαν» και τα νησιά του Αιγαίου. 

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 06:00DIVIDED