Ψυχαγωγία

Aυτό είναι το σπίτι-παλάτι του Κριστιάνο Ρονάλντο στη Νέα Υόρκη (ΦΩΤΟ)

Είναι το μικρό παλάτι του Κριστιάνο Ρονάλντο και βρίσκεται στη Νέα Υόρκη...

Ο άσος των γηπέδων πλήρωσε σχεδόν 19 εκατομμύρια ευρώ για να αποκτήσει ένα από τα πιο πολυτελή διαμερίσματα της πόλης, το οποίο βρίσκεται στο Trumb Tower, πριν τέσσερα χρόνια. Διαθέτει τρία υπνοδωμάτια και μπάνια, μοναδική θέα και πλήρη επανασχεδιασμό του εσωτερικού του από τον διάσημο designer Χουάν-Πάμπλο Μολινιέ.

Δείτε φωτογραφίες από το εσωτερικό του.

 

ΣΠΙΤΙ

ΣΠΙΤΙ

ΣΠΙΤΙ

ΣΠΙΤΙ

ΣΠΙΤΙ

ΣΠΙΤΙ

Επόμενο άρθρο

Σωτηρίου-Κορτζιά: Το δημόσιο "Σ'αγαπώ" και το μπάρμπεκιου στη βεράντα τους(ΦΩΤΟ)

"Σε αγαπώ Πιέρο" - Το αγαπησιάρικο σχόλιο σε φωτογράφηση της
15/08/2018 - 12:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Οι φίλες της διοργάνωσαν το καθιερωμένο "πάρτι" λίγο πριν γεννήσει η δούκισσα...
19/02/2019 - 14:52

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

Ξεπέρασε με άνεση το εμπόδιο της Σασουόλο η «Βέκια Σινίορα»

Άλλο ένα βήμα προς τον τίτλο έκανε ο Κριστιάνο Ρονάλντο και η «παρέα» του
10/02/2019 - 21:00

Ο Μαρσέλο πρώτος στόχος της Γιουβέντους για το καλοκαίρι

Στη «Γηραιά Κυρία» θεωρούν πως 45 εκατ. ευρώ θα είναι αρκετά για να αποσπάσουν το «ναι»
02/02/2019 - 12:28

"Στο ψυγείο" η Νέα Υόρκη και το Σικάγο (ΦΩΤΟ)

Καταγράφονται θερμοκρασίες μέχρι και -50 βαθμούς Κελσίου
31/01/2019 - 12:16

Σπέχαρ: Ενημερώνει σήμερα το Συμβούλιο Ασφαλείας για την ανανέωση της ΟΥΝΦΙΚΥΠ

Στις 30 Ιανουαρίου η ανοικτή συζήτηση του Σώματος
23/01/2019 - 07:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εβδομάδα Χαλαρής Γραβάτας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο καρκίνος του προστάτη εάν διαγνωστεί έγκαιρα είναι σχεδόν 100% ιάσιμος"

Πάφος: Σε 3η σύλληψη προχώρησε η Αστυνομία σχετικά με υπόθεση κατοχής περιουσίας

Είχαν προηγηθεί άλλες δύο συλλήψεις μετά από έρευνα σε όχημα
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ