Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο κούκλος αδερφός της Δούκισσας Νομικού (ΦΩΤΟ)

Η Δούκισσα Νομικού έχει μια μεγάλη αδυναμία εκτός από το παιδί της… που δεν είναι άλλος από τον αδερφό της.

Ο Νικήτας Νομικός, είναι ο άνθρωπος που της έχει σταθεί σε δύσκολες στιγμές και την φροντίζει συνεχώς. Η ίδια ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία του με αποτέλεσμα να κινήσει το ενδιαφέρον των ακόλουθών της.

Ο αδερφός της είναι δυο χρόνια μεγαλύτερος από την παρουσιάστρια, ενώ υπάρχει μια εμφανής και μεγάλη ομοιότητα.

Γράφοντας “Είσαι ο καλύτερος αδερφός”, στην λεζάντα της φωτογραφίας, μας έδειξε τον αγαπημένο της αδερφό, ο οποίος είναι εξίσου γοητευτικός με την Δούκισσα..

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες στο Hello! Cyprus

Επόμενο άρθρο

"Οκτώ χρονών έμεινα ορφανός...ελάχιστες μέρες μετά νεκροφιλήσαμε τον αδερφό μου"

Ο Mητροπολίτης Μόρφου μιλάει στις 24 ώρες σε μια συνέντευξη που θα συζητηθεί
05/06/2020 - 09:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νεκρός από πυροβολισμούς ο αδερφός του Οριέ

O 26χρονος άνδρας πυροβολήθηκε δύο φορές έξω από νυχτερινό κέντρο
13/07/2020 - 11:31

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

Γνωρίστε τον...γοητευτικό αδερφό του Σταύρου Βαρθαλίτη (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον 30χρονο Σήφη
27/06/2020 - 10:32

Η Αριστοτέλους αποκαλύπτει το μεθύσι του αδερφού της όταν ήταν μικρός (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορία που αποκάλυψε για πρώτη φορά ζωντανά στην εκπομπή
03/06/2020 - 17:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ