Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Μπορεί στις δημόσιες τους εμφανίσεις να δείχνουν αγαπημένες αλλά κατά βάθος... μισιούνται!

Αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις ανάμεσα στις δυο αδερφές και να ξεκινήσουν οι μεταξύ τους τριβές είναι τα χρήματα. Η διαφορά ανάμεσα στο εισόδημα τους δεν είναι ούτε ένα, ούτε δυο, ούτε τρία εκατομμύρια! Συγκεκριμένα η Κάιλι την χρονιά που πέρασε έβαλε στον τραπεζικό της λογαριασμό 900 εκατομμύρια δολάρια ενώ η Κένταλ έβαλε μόνο… 50 εκατομμύρια.

Η διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στους λογαριασμούς των αδερφών Τζέννερ είναι τεράστια και υπάρχει τόση ένταση στη σχέση τους ώστε η επιτυχία της μιας να δυσαρεστεί την άλλη ενώ όπως αναφέρει πηγή από το περιβάλλον τους:

Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι και οι δύο είναι απίστευτα κακομαθημένες και παρότι γεννήθηκαν μέσα στον πλούτο προφανώς τίποτα δεν είναι αρκετό γι′ αυτές και η απληστία τους δεν έχει όριο. 

Επόμενο άρθρο

Critics’ Choice Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Η ταινία "The Favourite" του Γιώργου Λάνθιμου κατάφερε να ξεχωρίσει ξανά...
14/01/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για το πασχαλινό τραπέζι ετοιμάζονται τα νοικοκυριά (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα αγοράς του Alpha για το γιορτινό τραπέζι

Σε συνάδελφό τους πέρασαν χειροπέδες, αστυνομικοί στην Πάφο

Ο 41χρονος τέθηκε υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Πέντε χρόνια φυλάκιση επιβλήθηκε στο Δημοτικό Γραμματέα Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχος για κλοπή - Τι αναφέρει το Δικαστήριο στην απόφασή του
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Φιλιππίνες: Τουλάχιστον 16 νεκροί από τις ισχυρές σεισμικές δονήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστιες καταστροφές άφησε στο πέρασμα του ο "Εγκέλαδος"

Εθνικό πένθος στη Σρι Λάνκα μετά τις αιματηρές βομβιστικές επιθέσεις (ΦΩΤΟ)

Στους 321 ο αριθμός των νεκρών - Το Ισλαμικό Κράτος ανέλαβε την ευθύνη των επιθέσεων

Πυρκαγιά μεγάλων διαστάσεων κοντά στο παλάτι των Βερσαλλιών (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Φαίνεται να ξέσπασε σε μάντρα αυτοκινήτων - Σε κινητοποίηση η πυροσβεστική

tv news

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ