Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Μπορεί στις δημόσιες τους εμφανίσεις να δείχνουν αγαπημένες αλλά κατά βάθος... μισιούνται!

Αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις ανάμεσα στις δυο αδερφές και να ξεκινήσουν οι μεταξύ τους τριβές είναι τα χρήματα. Η διαφορά ανάμεσα στο εισόδημα τους δεν είναι ούτε ένα, ούτε δυο, ούτε τρία εκατομμύρια! Συγκεκριμένα η Κάιλι την χρονιά που πέρασε έβαλε στον τραπεζικό της λογαριασμό 900 εκατομμύρια δολάρια ενώ η Κένταλ έβαλε μόνο… 50 εκατομμύρια.

Η διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στους λογαριασμούς των αδερφών Τζέννερ είναι τεράστια και υπάρχει τόση ένταση στη σχέση τους ώστε η επιτυχία της μιας να δυσαρεστεί την άλλη ενώ όπως αναφέρει πηγή από το περιβάλλον τους:

Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι και οι δύο είναι απίστευτα κακομαθημένες και παρότι γεννήθηκαν μέσα στον πλούτο προφανώς τίποτα δεν είναι αρκετό γι′ αυτές και η απληστία τους δεν έχει όριο. 

Επόμενο άρθρο

Critics’ Choice Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Η ταινία "The Favourite" του Γιώργου Λάνθιμου κατάφερε να ξεχωρίσει ξανά...
14/01/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ