Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Μπορεί στις δημόσιες τους εμφανίσεις να δείχνουν αγαπημένες αλλά κατά βάθος... μισιούνται!

Αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις ανάμεσα στις δυο αδερφές και να ξεκινήσουν οι μεταξύ τους τριβές είναι τα χρήματα. Η διαφορά ανάμεσα στο εισόδημα τους δεν είναι ούτε ένα, ούτε δυο, ούτε τρία εκατομμύρια! Συγκεκριμένα η Κάιλι την χρονιά που πέρασε έβαλε στον τραπεζικό της λογαριασμό 900 εκατομμύρια δολάρια ενώ η Κένταλ έβαλε μόνο… 50 εκατομμύρια.

Η διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στους λογαριασμούς των αδερφών Τζέννερ είναι τεράστια και υπάρχει τόση ένταση στη σχέση τους ώστε η επιτυχία της μιας να δυσαρεστεί την άλλη ενώ όπως αναφέρει πηγή από το περιβάλλον τους:

Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι και οι δύο είναι απίστευτα κακομαθημένες και παρότι γεννήθηκαν μέσα στον πλούτο προφανώς τίποτα δεν είναι αρκετό γι′ αυτές και η απληστία τους δεν έχει όριο. 

Επόμενο άρθρο

Critics’ Choice Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Η ταινία "The Favourite" του Γιώργου Λάνθιμου κατάφερε να ξεχωρίσει ξανά...
14/01/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεθυσμένες η Κάιλι Τζένερ και η...Καρντάσιαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αδερφές είχαν διπλό λόγο να γιορτάσουν
09/08/2019 - 15:44

Απίστευτη έκπληξη!Εκατομμύρια... ροδοπέταλα κάλυψαν το σπίτι της Kylie Jenner

Πίσω από το μοναδικό υπερθέαμα και εκδήλωση αγάπης είναι ο σύντροφός της
07/08/2019 - 10:32

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τροχαία στον αυτοκινητόδρομο, σε απόσταση μόλις 200 μέτρων

Ο ένας προσέκρουσε στο κιγκλίδωμα και ο άλλος βγήκε εκτός του δρόμου

Βρέθηκε "χρυσή τομή" για το πρόβλημα της παράνομης απόρριψης σκυβάλων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συμφώνησαν Υπουργείο Γεωργίας και μεταφορείς στερεών αποβλήτων

Όλα έτοιμα για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς λέει ο Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιθεώρησε τις εργασίες αναπαλαίωσης και αναβάθμισης του ιστορικού Παγκυπρίου Γυμνασίου
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Ορθή η επιστροφή της Μόσχας στους G8, σύμφωνα με τον Ντόναλτ Τράμπ

Θα μπορούσε να υποστηρίξει κάτι τέτοιο δήλωσε στους δημοσιογράφους

Επί ποδός 13.200 αστυνομικοί και χωροφύλακες για τη Σύνοδο των G7 στο Μπιαρίτς

"Δεν θα ανεχθούμε καμία εκτροπή" διεμήνυσε ο Γάλλος Υπουργός Εσωτερικών

Δεκτή έκανε την παραίτηση Τζουζέπε Κόντε ο Ιταλός Πρόεδρος

Παραμένει στη θέση του μέχρι την ολοκλήρωση των συζητήσεων με τα πολιτικά κόμματα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ