Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Μπορεί στις δημόσιες τους εμφανίσεις να δείχνουν αγαπημένες αλλά κατά βάθος... μισιούνται!

Αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις ανάμεσα στις δυο αδερφές και να ξεκινήσουν οι μεταξύ τους τριβές είναι τα χρήματα. Η διαφορά ανάμεσα στο εισόδημα τους δεν είναι ούτε ένα, ούτε δυο, ούτε τρία εκατομμύρια! Συγκεκριμένα η Κάιλι την χρονιά που πέρασε έβαλε στον τραπεζικό της λογαριασμό 900 εκατομμύρια δολάρια ενώ η Κένταλ έβαλε μόνο… 50 εκατομμύρια.

Η διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στους λογαριασμούς των αδερφών Τζέννερ είναι τεράστια και υπάρχει τόση ένταση στη σχέση τους ώστε η επιτυχία της μιας να δυσαρεστεί την άλλη ενώ όπως αναφέρει πηγή από το περιβάλλον τους:

Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι και οι δύο είναι απίστευτα κακομαθημένες και παρότι γεννήθηκαν μέσα στον πλούτο προφανώς τίποτα δεν είναι αρκετό γι′ αυτές και η απληστία τους δεν έχει όριο. 

Επόμενο άρθρο

Critics’ Choice Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Η ταινία "The Favourite" του Γιώργου Λάνθιμου κατάφερε να ξεχωρίσει ξανά...
14/01/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Ποζάρει... γυμνή δίπλα στον σύντροφό της και προκαλεί!(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε στα social media και ο έρωτας
12/09/2019 - 09:59

Μεθυσμένες η Κάιλι Τζένερ και η...Καρντάσιαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αδερφές είχαν διπλό λόγο να γιορτάσουν
09/08/2019 - 15:44

Απίστευτη έκπληξη!Εκατομμύρια... ροδοπέταλα κάλυψαν το σπίτι της Kylie Jenner

Πίσω από το μοναδικό υπερθέαμα και εκδήλωση αγάπης είναι ο σύντροφός της
07/08/2019 - 10:32

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οργή Τουρκίας για την αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων από τη Γερουσία

"Θέτουν σε κίνδυνο το μέλλον των διμερών μας σχέσεων"

Ο μικρός Αντώνης λύγισε...τον Αβέρωφ Νεοφύτου (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε την οικογένεια του μικρού και έδωσε προσωπικά τις δικές του ευχές

Νυχτοβάτες "σήκωσαν" χρηματοκιβώτιο με λεία 300 χιλιάδων ευρώ

Κατάφεραν να μπουν στο διαμέρισμα γυναίκας από την κύρια είσοδο
Ελλάδα

Στην Αθήνα ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου της Λιβύης

Συνάντηση με τον Έλληνα ομόλογο του παρουσία του Υπουργού Εξωτερικών

Καλαμάτα: Περιέλουσε με βενζίνη τη γυναίκα του και πήγε να την κάψει ζωντανή

Χαροπαλεύει στο νοσοκομείο με σοβαρά εγκαύματα η 39χρονη

Μητσοτάκης: Η Ευρώπη υψώνει τείχη απέναντι στην τουρκική προκλητικότητα

Θα ενημερώσει τους εταίρους του στη Σύνοδο Κορυφής για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Λιβύη: Ο Χαφτάρ έδωσε εντολή για την κατάληψη της Τρίπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτό που ο ίδιος περιέγραψε ως «η τελική μάχη»

Η Γερουσία των ΗΠΑ υπερψήφισε το ψήφισμα για την Αρμενική Γενοκτονία

Κανείς δεν προέβαλε ένσταση και το ψήφισμα εγκρίθηκε ομόφωνα

Υπό έλεγχο η πυρκαγιά στο μοναδικό αεροπλανοφόρο της Ρωσίας

10 άτομα οδηγήθηκαν στο νοσοκομείο για παροχή πρώτων βοηθειών

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 13/12/2019 - 06:00DIVIDED