Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Η Σάσα Μπάστα είναι έγκυος...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και μοντέλο επιβεβαώσε τις φήμες περί εγκυμοσύνης μέσα από ραδιοφωνική εκπομπή, αποκαλύπτοντας ότι περιμένει κοριτσάκι και ότι είναι ήδη εφτά μηνών έγκυος.

Διαβάστε επίσης: Η Σάσα Μπάστα είναι... έγκυος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Ποιος είναι όμως ο τυχερός; Ποιος κατάφερε να "κατακτήσει" μια από τις ομορφότερες γυναίκες της showbiz και να τον παντρευτεί δυο φορές; (μια στο δημαρχείο Αθηνών και τη δεύτερη στο Άμποου Ντάμπι)

Το όνομα του είναι Δημήτρης Κουσαθάνας και είναι 40 ετών, ενώ κατάγεται από την Μύκονο και είναι επιχειρηματίας.

Γνωρίστε ακόμα καλύτερα μέσα από φωτογραφίες τον γοητευτικό άντρα της Σάσας

Επόμενο άρθρο

Ερωτευμένος ο Αντρέας Γεωργίου – Δείτε τη νέα του σύντροφο (ΦΩΤΟ)

Η Κύπρια σύντροφος του και οι πρώτες φωτογραφίες του ζευγαριού...
07/11/2018 - 10:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Δανάη Παππά: Αυτός είναι ο σύντροφος της! (ΦΩΤΟ)

Και δεν πρόκειται για τον Στέφανο Μιχαήλ....
20/04/2019 - 15:10

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι κόπηκε το νήμα της ζωής του 28χρονου Παναγιώτη (ΦΩΤΟ)

Η μοιραία στροφή που παρέσυρε στο θάνατο τον άτυχο νεαρό από τα Λιβάδια

Αυτό είναι το Κέντρο Επιχειρήσεων της Αστυνομίας για τις Ευρωεκλογές (ΒΙΝΤΕΟ)

Στεγάζεται στο Αρχηγείο και είναι ο πυρήνας για τα 2000 μέλη που βρίσκονται σε υπηρεσία

Να γιατί δεν ψήφισα στις Ευρωεκλογές και προτίμησα την παραλία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοητευμένη από την πολιτική κατάσταση και το κομματικό κατεστημένο δηλώνουν οι νέοι
Ελλάδα

"Ώρα και μέρα ευθύνης" δήλωσε ο Αλέξης Τσίπρας

Όλα είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος

Aνοίγουν οι κάλπες για τις τριπλές εκλογές στην Ελλάδα

Για πρώτη φορά δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα
Διεθνή

Κρίσιμη εκλογική μάχη για τη γερμανική κυβέρνηση οι Ευρωεκλογές

Αναμένεται να έχει αντίκτυπο στις εσωτερικές πολιτικές διεργασίες της χώρας

Ισχυρή σεισμική δόνηση στο Περού

Σημειώθηκε σε απόσταση περίπου 180 χιλιομέτρων ανατολικά της πόλης Μογιομπάμπα

Ευρωκλογές: Στις κάλπες σήμερα 21 από τα 28 κράτη μέλη

Tο νέο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο θα συσταθεί σε σώμα στις 2 Ιουλίου

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 17:00ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019