Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο πιο σέξι σκηνοθέτης και είναι... Κύπριος (ΦΩΤΟ)

Eίναι νέος, ωραίος αλλά πάνω από όλα ταλαντούχος!

Ο Νικόλας Ζηκόπουλος, είναι μόλις 24 ετών και θεωρείται ένας από τους πολλά υποσχόμενους σκηνοθέτες στο χώρο της σκηνοθεσίας ενώ πλέον είναι ομολογουμένως ένα μικρό "rising star" του χώρου.

Ο νεαρός Κύπριος είναι ο σκηνοθέτης της κωμικής σειράς του Alpha Κύπρου, "Η Φαμίλια", η οποία συνεχίζει για δεύτερη τηλεοπτική σεζόν μετά την ομολογουμένως επιτυχημένη πορεία της τόσο σε νούμερα τηλεθέασης, όσο και σε επίπεδο αλληλεπίδρασης των σκηνών και των ατακών της στα social media. 

 

φδφ
Ο Νικόλας Ζηκόπουλος, σκηνοθέτης της σειράς "Η Φαμίλια" μαζί με τους πρωταγωνιστές της σειράς, Χριστόδουλο Μαρτά και Πέννυ Φοινίρη.

 

 

Ο Νικόλας Ζηκόπουλος σπούδασε στην Σκωτία και την Μαδρίτη ενώ τελείωσε με άριστο το "First Class honours degree in Film an Media Studies" από το πανεπιστήμιο του Stirling ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι σπούδασε  με κρατική υποτροφία λόγω υψηλού γενικού. Ο Νικόλας είναι λάτρης του σινεμά ενώ έχει δουλέψει προηγουμένως στις τηλεοπτικές σειρές "Όνειρο", "Κάρμα" και "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα".

Η σκηνοθετική του ματιά, η άρτια τεχνική αλλά και το φιλικό περιβάλλον που διατηρεί και μεταλαμπαδεύει στους ηθοποιούς της σειράς, είναι συστατικά που τον έχουν ξεχωρίσει στο χώρο των media. Γνωρίστε τον καλύτερα και δείτε την πιο σέξι πλευρά του μέσα από αναρτήσεις στο προσωπικό του προφίλ στο Instagram και μπορείτε να καταλάβετε γιατί θεωρείται ένας από τους πιο σέξι σκηνοθέτης και επαγγελματίες πίσω από τις κάμερες.

Επόμενο άρθρο

"Πριγκιπική έρευνα": Μάθετε πως γνωρίστηκαν τα....βασιλικά ζευγάρια!(ΦΩΤΟ)

Έρωτας με την πρώτη ματιά(;) Τα ειδύλλια και ο ανήλικος έρωτας του Παλατιού
04/08/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελεονώρα Μελέτη συνεχίζει στον ALPHA Κύπρου για τα επόμενα 2 χρόνια!

Ο Alpha Ελλάδας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την Ελεονώρα Μελέτη
07/05/2020 - 14:33

Κωνσταντίνα: "Οφείλω ένα ευχαριστώ στον κόσμο γι΄αυτό που είμαι" (BINTEO)

Απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Βασιλική Χατζηαδάμου
29/12/2019 - 09:51

Παραμονή Πρωτοχρονιάς...στον ALPHA με "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW" (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης γίνεται το 6ο μέλος των ONE... σ' ένα γκράντε ξεκαρδιστικό show!
23/12/2019 - 12:59

Πέννυ Φοινίρη: Απάντησε πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον...Χριστόδουλο Μαρτά

"Ναι, είμαι ερωτευμένη...Λάμπω" - Οι φήμες, η απάντηση και η "χημεία" στη Φαμίλια
16/12/2019 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πως να προστατεύσετε τα κατοικίδια σας από τη ζέστη (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρήσιμες συμβουλές από τον κτηνίατρο Ανδρέας Αρτεμίου

Διευκρινίσεις από το “Hope For Children” για την κακοποίηση 19μηνου παιδιού

"Aνάγκη για συντονισμένες δράσεις από όλους τους αρμόδιους"

Ψάχνουν λύσεις για το μπάχαλο με τις προσλήψεις στην Αστυνομία (ΒΙΝΤΕΟ)

Φιάσκο λέει η αντιπολίτευση, το συζητάμε και επιστρέφουμε λέει ο Αρχηγός
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

Αποκαλύψεις "φωτιά" για τον Τραμπ στο βιβλίο της ανιψιάς του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κακοποίηση από τον πατέρα του, η εξαπάτηση πανεπιστημίου και ο νάρκισσος "Φράνκενσταϊν"

Λονδίνο: Γερανός ύψους 20 μέτρων έπεσε σε σπίτι και παγίδευσε ενοίκους

Προσπάθεια απεγκλωβισμού και αναφορές για τέσσερις τραυματίες

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ