Ψυχαγωγία

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά “After Dark” ήταν η Ελένη Φουρέιρα!

Η ποπ τραγουδίστρια μίλησε για την καριέρα, την ζωή, την καθημερινότητα της, αλλά αναφέρθηκε και στο κομμάτι της Eurovision, το οποίο όπως αποκάλυψε ήταν η πιο δυνατή εμπειρία της ζωής της.

Στη συνέχεια, η καλλιτέχνιδα πέρασε και από το γνωστό “εξομολογητήριο”, όπου καλέστηκε να εκμυστηρευτεί ποιον καλλιτέχνη από την Ελληνική showbiz θεωρεί πιο σέξυ.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Ζητά δικαστική εντολή για να...προστατεύσει τις φίλες της

Οι γυναίκες μίλησαν ανώνυμα για το bullying από τα βρετανικά ταμπλόιντ
12/07/2020 - 13:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα και Αργυρός τρέχουν σαν "Champions" στους δρόμους της Θεσσαλονίκης(VID)

Λίγο πριν την εμφάνιση τους σε νυχτερινό μαγαζί της Χαλκιδικής
26/07/2020 - 10:51

Ελένη Φουρέιρα: Η έκπληξη που δέχτηκε από...παγκοσμίου φήμης τραγουδίστρια (VID)

Δεν μπορούσε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό της
12/07/2020 - 12:30

Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε την...αισθητική επέμβαση που έχει κάνει

Σε ποιο σημείο του σώματός της έχει παρέμβει αισθητικά η ποπ τραγουδίστρια;
10/07/2020 - 11:34

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

Ποιοι Κύπριοι σχεδιαστές "κρύβονται" πίσω από την sexy εμφάνιση της Φουρέιρα;

Το νέο της βίντεο κλιπ "ανεβάζει την θερμοκρασία"
20/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 23:45ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ