Ψυχαγωγία

Β. Μπράιαντ: Διαβάζει το τελευταίο ερωτικό ραβασάκι που της άφησε Κόμπι (ΦΩΤΟ)

Η 38χρονη Βανέσα Μπράιαντ άνοιξε να διαβάσει το τελευταίο ερωτικό ραβασάκι από τον αείμνηστο σύζυγό της Κόμπι Μπράιαντ.

Το συναισθηματικό μήνυμα από το αστέρι του ΝΒΑ, ο οποίος σκοτώθηκε τραγικά σε συντριβή ελικοπτέρου, απευθύνθηκε στην για ακόμη μια φορά στην "αγάπη της ζωής του", όπως χαρακτηριστικά έγραψε.

Η χήρα του Κόμπι μοιράστηκε μια φωτογραφία από το γράμμα, το οποίο ήταν κρυμμένο μέσα σε έναν κίτρινο φάκελο.

Ο πρώην θρύλος των "LA Lakers" πέθανε μαζί με την έφηβη κόρη Τζιάνα και η Βανέσα κρατούσε το γράμμα για να σηματοδοτήσει τα χθεσινά γενέθλια της.

Η ίδια έγραψε στη λεζάντα:

"Χθες βρήκα ένα φάκελο που έγραφε: "Στην αγάπη της ζωής μου", από το παπί σου. Περίμενα να ανοίξω ένα ακόμη γράμμα στα γενέθλιά μου. Μου έδωσε κάτι που ανυπομονώ σήμερα. Η ειρωνεία είναι ότι ο Κόμπi είχε με είχε ζωγραφισμένη στο εξώφυλλο, δημιουργία από κάποιον καλλιτέχνη, να με κρατά και να με σηκώνει ψηλά"

Δείτε την ανάρτηση:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Αγνώριστη η Adele! Με κορμοστασιά μοντέλου και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση(ΦΩΤΟ)

Η απίστευτη μεταμόρφωση μετά το διαζύγιο και το καλλίγραμμο σώμα που διατηρεί
06/05/2020 - 08:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Αβέρωφ Νεοφύτου...για κολύμπι μαζί με τον 10χρονο γιο του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία σε καταγάλανα νερά με τον μικρό Περικλή
14/08/2020 - 16:19

Για πρώτη φορά! Η Σίσσυ Χρηστίδου μας δείχνει το πρόσωπο του...κούκλου γιου της

Με αφορμή την εορταστική φωτογραφία για τα γενέθλια του
14/08/2020 - 10:42

Α. Καραντώνη: Αλά..."Μπάκιγχαμ" το προσκλητήριο για τα γενέθλια της κόρης της

Η μικρή Αργυρώ κλείνει τεσσάρων ετών και διοργανώνει μίνι πάρτυ στο σπίτι της!
13/08/2020 - 15:33

Ν. Θεοδωρίδου: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της "φτυστής"' κόρης της (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει την εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
12/08/2020 - 15:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ