Ψυχαγωγία

Βaby Boom! Γέννησε η Πέννυ Μπαλτατζή - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Μανούλα έγινε η Πέννυ Μπαλτατζή, η οποία έφερε στο κόσμο το πρώτο της παιδάκι και πλέει σε πελάγη ευτυχίας.

Η γνωστή τραγουδίστρια γέννησε το καρπό του έρωτά της, με τον σύζυγό της, Χρήστο Τζούτη και έκανε την αποκάλυψη μέσω ενός γλυκού post στα social media, δηλώνοντας μεταξύ άλλων και το όνομά του

«Το ομορφότερο δημιούργημα που μπορείς να φτιάξεις.... Κάθε θαύμα που έρχεται γράφει τη διαδρομή του.... Καλώς μας ήρθες γλυκο μου χελιδονάκι. #κάρολος@tzoutis ένα δε φτάνει...»

Δείτε την παρακάτω ανάρτηση. 

 

 

ΚΛΜΚΝΜ

ΛΚΚΝ

Επόμενο άρθρο

Στα "μαχαίρια" Γραμματικόπουλος-Κυριακίδης με φόντο τον...ΘΟΚ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση, η συγνώμη, τα βραβεία και οι σικέ επιτροπές με τα στημένα βραβεία
09/10/2019 - 21:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γέννησε η Μαντώ Γαστεράτου!

Baby Boom - Έγινε για πρώτη φορά μητέρα και υποδέχτηκε τον μικρό Γιώργο
06/01/2020 - 22:56

Βaby Boom! Γέννησε η Μέγκαν Μαρκλ - Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Η ανακοίνωση, το φύλο του μωρού και η έλευση του διαδόχου του Παλατιού
06/05/2019 - 16:40

Συναγερμός στο Παλάτι - Γεννάει η Μέγκαν Μαρκλ; Όλες οι πληροφορίες(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ασθενοφόρο, οι δημοσιογράφοι και οι 40 ημέρες απουσίας της Δούκισσας
29/04/2019 - 18:41

Baby Boom! Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έγινε για δεύτερη φορά μανούλα(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γέννησε η λαμπερή παρουσιάστρια του Alpha - Το φύλο του μωρού και οι πρώτες λεπτομέρειες
24/04/2019 - 07:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ένα μήνα και μια ημέρα ο 51χρονος Αλέξης θα περπατήσει βήμα-βήμα την Κύπρο

Άρχισε η πορεία του πεζοπόρου με σκοπό να καλύψει 700 χιλιόμετρα περιμετρικά του νησιού

Ηλικιωμένος οδηγός "κρέμμασε" το όχημα του από πάσσαλο της ΑΗΚ (ΦΩΤΟ)

Διεκόπη η ηλεκτροδότηση κοινοτήτων της επαρχίας Λεμεσού από το φοβερό ατύχημα

Στο "μικροσκόπιο" το ΓεΣΥ για διόρθωση αδυναμιών και ελαχιστοποίηση προβλημάτων

Τι λέει ο Υπουργός Υγείας για τον ρόλο των προσωπικών γιατρών και την δεύτερη φάση
Ελλάδα

Σε εθελούσια απομόνωση 14 ημερών οι δύο Ελλαδίτες επιβάτες του Diamond Princess

Επέστρεψαν στην Ελλάδα το πρωί του Σαββάτου με στρατιωτικό αεροσκάφος

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του
Διεθνή

Δύο νεκροί μέσα σε διάστημα λίγων ωρών στην Ευρώπη από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

ΠΟΥ: Κρούσματα από ανθρώπους που δεν έχουν ταξιδέψει στην Κίνα ή ήρθαν σε επαφή με ασθενή

ΒΙΝΤΕΟ: H στιγμή που Συριακές δυνάμεις εξουδετερώνουν εξτρεμιστές στο Ιντλίμπ

Εικόνες από drone που δείχνουν καταστροφές τανκς και φορτηγών μεταφοράς προσωπικού

Ο Αντριάνο Τρεβιζάν είναι ο πρώτος Ευρωπαίος που "έσβησε" από τον κορωνοϊό

Εντείνεται η ανησυχία από τον ΠΟΥ για τη δυσκολία να περιοριστεί η διάδοση της επιδημίας

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 15:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ