Ψυχαγωγία

Baby Boom! O Γιώργος Ρούσσος έγινε για τρίτη φορά πατέρας(ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Ρούσσος και η Νατάσα Τούρζα έγιναν γονείς για τρίτη φορά. Μετά από τα δίδυμα κοριτσάκια, οι γονείς πλέουν σε πελάγη ευτυχίας με τον ερχομό του μωρού τους, το οποίο γεννήθηκε σήμερα.

Το φύλο του μωρού είναι αγοράκι και θα του δοθεί το όνομα Δημήτρης. Η γλυκιά μαμά μέσα από τα social media μας έδειξε την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο και μίλησε για την δύσκολη εγκυμοσύνη. Συγκεκριμένα ανέφερε

Δεν υπάρχουν λόγια..Η καρδιά μου είναι έτοιμη να εκραγεί! Ποτέ δεν φαντάστηκα πόση πολλή αγάπη μπορεί να χωρέσει μέσα της. Επιτέλους έχουμε στην αγκαλιά μας το μικρό μας αγοράκι μετά από μια ομολογουμένως πάρα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Μια εγκυμοσύνη που οι μήνες της φάνταζαν βουνό. Βουνό που ισοπεδώθηκε μονομιάς με το πρώτο του κλάμα. Γιατρε μας @sozosf σε ευχαριστούμε που είσαι πάντα δίπλα μας. Αν δεν Ησουν εσύ όλα θα ηταν δυσκολότερα. @roussosg Αγάπη μου από σήμερα Γονείς τριών παιδιών! Καλό μας κουράγιο  
 Δημήτρης 12/9/2019 

 

Επόμενο άρθρο

H Kύπρια ηθοποιός που πρωταγωνιστεί μαζί με τον...Jude Law σε νέα σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε σειρά του HBO και με ένα ρόλο που κινεί τα νήματα
12/09/2019 - 10:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιβάν Σβιτάιλο: Έγινε για πρώτη φορά μπαμπάς και ιδού η τρυφερή φωτογραφία (ΦΩΤΟ)

Καλωσορίζει τη πριγκίπισσά του με τη πιο γλυκιά ανάρτηση
20/02/2020 - 10:23

16χρονη κατήγγειλε τον πατέρα της για σεξουαλική παρενόχληση (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπό εξαήμερη κράτηση ο πατέρας μετά την καταγγελία της νεαρής στην Αστυνομία
19/02/2020 - 12:40

Είναι γεγονός! Ο Penn Badgley θα γίνει για πρώτη φορά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τη φουσκωμένη κοιλιά και η αποκάλυψη για τις αποβολές
15/02/2020 - 09:16

Ε. Iglesias: Έγινε τρίτη φορά πατέρας και μας "συστήνει" τη νεογέννητη κόρη του

Oι πιο τρυφερές οικογενειακές στιγμές απευθείας από το μαιευτήριο...
14/02/2020 - 09:11

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έγινε για πρώτη φορά...πατέρας! (ΦΩΤΟ)

Το φύλο του μωρού, το όνομα που θα του δοθεί και η φωτογραφία από το σπίτι τους
11/02/2020 - 09:51

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης θα γίνει πρώτη φορά...πατέρας - Όλες οι λεπτομέρειες

Ποια είναι η γυναίκα που θα του χαρίσει τη μεγαλύτερη ευτυχία στον κόσμο;
09/02/2020 - 14:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έσβησε» στην άσφαλτο ο 67χρονος Χαράλαμπος μετά από τροχαίο

Έχασε τον έλεγχο του οχήματός του, με αποτέλεσμα να ανατραπεί

Σοβαρός τραυματισμός δύο ατόμων που επέβαιναν σε μοτοσικλέτα στην Επαρχία Πάφου

Η πορεία τους διεκόπη από διερχόμενο όχημα με αποτέλεσμα να πέσουν στο έδαφος

«Τα πρωτόκολλα για το ύποπτο περιστατικό κορωνοϊού ενεργοποιήθηκαν άμεσα»

Τι δήλωσε ο Υπουργός Υγείας, Κωνσταντίνος Ιωάννου για το περιστατικό
Ελλάδα

Washington Post: «Η φύλαξη των γλυπτών του Παρθενώνα ανήκει σήμερα στην Ελλάδα»

Συντάκτρια της εφημερίδας τάσσεται υπέρ της επιστροφής των γλυπτών

Σε εθελούσια απομόνωση 14 ημερών οι δύο Ελλαδίτες επιβάτες του Diamond Princess

Επέστρεψαν στην Ελλάδα το πρωί του Σαββάτου με στρατιωτικό αεροσκάφος

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του
Διεθνή

Ερντογάν: «Κάθε αγώνας που αποφεύγουμε θα επιστρέψει με βαρύτερο τίμημα σε εμάς»

Νέο βίντεο-ντοκουμέντο καταγράφει τους βομβαρδισμούς στην Ιντλίμπ

Σε ρυθμούς Καρναβαλιού το παγκόσμιο με εντυπωσιακές στολές και παρελάσεις (ΦΩΤΟ)

Φαντασμαγορικές φωτογραφίες από Βραζιλία, Ισπανία και Βενετία

Νεκρός από πυρά Αστυνομικών άνδρας με μαχαίρι στην Παλιά Πόλη της Ιερουσαλήμ

Από τα θραύσματα σφαίρας τραυματίστηκε μια γυναίκα

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 20:20ALPHA NEWS