Ψυχαγωγία

Βabyboom για τον Ορφέα Αυγουστίδη: Έγινε για πρώτη φορά πατέρας

Babyboom για τον Oρφέα Αυγουστίδη!

Ο γνωστός ηθοποιός υποδέχτηκε το πρώτο του παιδάκι, όπως αποκάλυψε στην σημερινή εκπομπή “Πάμε Δανάη” η Δανάη Μπάρκα.

Η αγαπημένη του Γεωργία, έφερε στον κόσμο, ένα υγιέστατο αγοράκι και χαίρουν και οι δυο άκρας υγείας.

Όπως δήλωσε η παρουσιάστρια:

“Έχω να σας πω μια ευχάριστη είδηση. Μου ήρθε μια πληροφορία ότι ένας πολύ αγαπημένος μας άνθρωπος που είχαμε πει πάλι εδώ ότι η σύντροφός του περιμένει μωράκι, μου ήρθε μια πληροφορία σήμερα ότι χθες γέννησαν. Ο Ορφέας Αυγουστίδης. Να τους ζήσει, να είναι γερό, καλότυχο και να κυνηγάει πάντα τα όνειρά του”

Επόμενο άρθρο

Ο Λ. Πατσαλίδης αποκάλυψε τι θα δούμε στο Season Finale του "Λουης Night Show"

Αποκλειστικό απόσπασμα από το επεισόδιο της Παρασκευής
07/04/2021 - 18:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ. Αριστοτέλους: “Δεν έχω πρόβλημα να μην τα παρουσιάσω – Εδώ δεν είχα όταν…”

Η ατάκα που άφησε ερωτηματικά και η αντίδραση των συνεργατών της
14/04/2021 - 17:21

Ο 63χρονος Βασίλης Χαλακατεβάκης θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!

Η σύζυγός του, Δέσποινα Μαραγκουδάκη, είναι έγκυος!
14/04/2021 - 16:25

Μαέ: «Έχουν δείξει ενδιαφέρον ομάδες από Γερμανία, Ιταλία και Αγγλία»

Η αποκάλυψη του ποδοσφαιριστή της ΑΕΛ για το ενδιαφέρον άλλων ευρωπαϊκών ομάδων
14/04/2021 - 13:14

Ανδρέας Καβάζη: Η αδερφή του είναι ηθοποιός και ήταν πρωταγωνίστρια στο "Κάρμα"

Είχε πρωταγωνιστικό ρόλο σε ένα από τα πιο συγκλονιστικά επεισόδια!
14/04/2021 - 12:09

Συγκλονίζει η Ματίκα: “Έχω υποστεί κακοποιητική συμπεριφορά από σκηνοθέτη..."

Όλα όσα αποκάλυψε πρώτη φορά για το περιστατικό που την στιγμάτισε
13/04/2021 - 10:39

Σίσσυ Χρηστίδου: Συγκινεί μιλώντας ανοιχτά για την άτυχη εγκυμοσύνη που είχε

“Είχα κι εγώ μια άτυχη εγκυμοσύνη, την τρίτη μου εγκυμοσύνη…”
11/04/2021 - 15:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Rapid τεστ 18/4: Σε αυτές τις περιοχές θα βρίσκονται οι κινητές μονάδες(ΠΙΝΑΚΑΣ)

Τα σημεία δειγματοληψίας για αύριο Κυριακή και το ωράριο λειτουργίας

"Ας σκεφτούν ότι τα παιδιά τους διατρέχουν κίνδυνο ηλεκτροπληξίας" (ΦΩΤΟ)

"Κάποιους φαίνεται ότι τους ενοχλεί ο πασχαλινός διάκοσμος", λέει ο Δήμαρχος Ιδαλίου

"Πνίγονται" στη σκόνη τρεις Επαρχίες, πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΦΩΤΟ)

Παίρνει την ανηφόρα ο υδράργυρος, αύριο θα αγγίξει τους 35 βαθμούς
Ελλάδα

Πάνω από 2.000 νέα κρούσματα ανακοινώθηκαν στην Ελλάδα

Στα ύψη οι διασωληνωμένοι ασθενείς - Καταγράφηκαν 67 θάνατοι ασθενών λόγω Covid

Μένιος Φουρθιώτης: Βίντεο δείχνει άτομο να πυροβολεί έξω από το σπίτι του

Συνεχίζονται οι έρευνες της Αστυνομίας μετά την καταγγελία του γνωστού παρουσιαστή
Διεθνή

Κηδεία Πρίγκιπα Φίλιππου: Γυμνόστηθη αναστάτωσε το Ουίνδσορ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες που προκαλούν αποτροπιασμό εκτυλίχθηκαν κατά τη διάρκεια της κηδείας

Η κηδεία του πρίγκιπα Φίλιππου, Δούκα του Εδιμβούργου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Ηνωμένο Βασίλειο αλλά και όλη η κοινοπολιτεία αποχαιρετάει τον πρίγκιπα Φίλιππο

tv news

Η Μάγδα μπαίνει στο γραφείο και πιάνει στα πράσα τον Αιμίλιο και την Ελισάβετ...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Oι Αργυροί αντιμέτωποι με τις υποψίες για τη δολοφονία του πατέρα της Αγγελικής

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 17/04/2021 - 20:20ALPHA NEWS