Ψυχαγωγία

Βabyboom στα 55 του! Ο Σάββας Βέργας έτοιμος να υποδεχτεί...το τέταρτο παιδί του

Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο Σάββας Βέργας, αφού στα 55 του πρόκειται να υποδεχτεί το τέταρτο παιδί του σε λίγους μήνες.

Ο ευτυχισμένος πατέρας αποκάλυψε τα ευχάριστα νέα πριν από λίγο μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή τα γενέθλια της συντρόφου του, Αλύσιας.

Ο ίδιος ανέβασε ένα στιγμιότυπο από την επαγγελματική φωτογράφιση που πραγματοποίησε με την αγαπημένη του για να γιορτάσουν το γεγονός της εγκυμοσύνης. Κρατώντας τρυφερά την φουσκωμένη κοιλίτσα και προσπαθώντας να ακούσει το μωρό, μας ενημέρωσε πως είναι έτοιμος να ζήσει ξανά με ένα μωρό μικρό στο σπίτι.

Στην ανάρτηση όπως ήταν φυσικό, εναπόθεσε στη λεζάντα ευχές και λόγια αγάπης για την ξεχωριστή μέρα της εορτάζουσας, η οποία θα του χαρίσει το πολυτιμότερο δώρο.

"@alicia_e_85 Εύχομαι σε σένα που χρωμάτισες και πάλι την ζωή μου με το ομορφότερο πράγμα της φύσης που είναι η ίδια η ζωή ....Χρόνια πολλά !!!! ♥️♥️♥️"

Αξίζει να σημειωθεί, πως ο πρώην Δήμαρχος Πάφου έχει ήδη τρεις γιους από τον προηγούμενο γάμο του.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευχάριστα νέα για τον Χοακίν Φίνιξ! Έγινε για πρώτη φορά...πατέρας

Το φύλο του μωρού και το όνομα που θα δώσουν – Οι πρώτες πληροφορίες
28/09/2020 - 11:18

"Ο πατέρας μου είναι αγνοούμενος - Η μητέρα μου πέθανε με αυτό τον καημό"

Η συγκλονιστική συνέντευξη της Κωνσταντίνας
27/09/2020 - 18:25

Babyboom για την Πριγκίπισσα Ευγενία - Ιδού η επίσημη ανακοίνωση του παλατιού

“Η βασίλισσα και ο δούκας του Εδιμβούργου είναι ενθουσιασμένοι με τα νέα…”
25/09/2020 - 14:13

Babyboom για Hadid και Malik: Έγιναν γονείς - Οι πρώτες τρυφερές εικόνες (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά ανάρτηση του μοντέλου στο Instagram και τα λόγια αγάπης του ευτυχισμένου μπαμπά
24/09/2020 - 14:54

Babyboom για τον Κοψιάλη! Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με την σύντροφό του, όπου ανακοινώνουν τα ευχάριστα νέα
23/09/2020 - 14:32

H σύντροφος του Σόμμερ μιλά πρώτη φορά για την αποβολή του παιδιού τους (VID)

“Είναι κάτι που δεν περίμενα όλο αυτό και μέσα από αυτό είδα τον Κώστα διαφορετικά…”
23/09/2020 - 14:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με εγκαύματα και δύσπνοια νοσηλεύεται η σύζυγος του Κοινοτάρχη Δοράς

Κατέρρευσε μέρος της ξύλινης οροφής μετά από πυρκαγιά στο σπίτι του ζεύγους

Κίνδυνος κατάρρευσης της εκκλησίας της Αγίας Μαρίνας στα κατεχόμενα

Δέντρα άρχισαν να φυτρώνουν στους τοίχους της σύμφωνα με δημοσίευμα της Kibris

Ονόματα και διευθύνσεις πολιτογραφηθέντων "κάρφωσε" σε ΜΟΚΑΣ και ΚΤΚ η Ελεγκτική

Απέστειλε στοιχεία για τα ευρήματα της και "έριξε" το μπαλάκι των περαιτέρω ερευνών
Ελλάδα

Μόνιμα στη Σούδα το Αμερικανικό τεράστιο πλοίο Hershel Woody Williams

Ισχυρά μηνύματα Πομπέο για τον ρόλο της Ελλάδας στην περιοχή της Ανατολικής Μεσογείου

Τέσσερις θάνατοι και 269 νέα κρούσματα στην Ελλάδα

73 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Ενθουσιασμένος που επέστρεψε στην Ελλάδα ο Πομπέο, έγινε δεκτός από τον Δένδια

"Η ισχύς της σχέσης μας βρίσκεται στο υψηλό όλων των εποχών" δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ
Διεθνή

Η Μέρκελ καλεί σε άμεση κατάπαυση του πυρός στο Ναγκόρνο - Καραμπάχ

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας του ΟΗΕ

Παρενέργειες μετά την ανάρρωσή τους αναφέρουν 9 στους 10 ασθενείς της Covid-19

Μεταξύ αυτών, οι ψυχολογικές διαταραχές και η απώλεια γεύσης

Τρεις νεκροί από τη φονική πυρκαγιά που μαίνεται στη Καλιφόρνια

Η φωτιά έχει μετατρέψει σε αποκαΐδια περίπου 60 τετραγωνικά χιλιόμετρα δασικών εκτάσεων

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 29/09/2020 - 17:40DEAL