Ψυχαγωγία

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Με τους φίλους του στη Ρουμανία ταξίδεψε ο Πιέρος Σωτηρίου για το bachelor party του!

Ο Πιέρος Σωτηρίου και η Μαρία Κορτζιά θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας τον ερχόμενο Δεκέμβριο επισφραγίζοντας τον έρωτα τους. Ο Κύπριος ποδοσφαιριστής εκμεταλλεύτηκε το διάλειμμα από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις και μαζί με τους φίλους του ταξίδεψαν εκτός Κύπρου και πιο συγκεκριμένα στη Ρουμανία για το bachelor του με τον  Πιέρο να μοιράζεται ήδη τα πρώτα στιγμιότυπα από το πάρτι με τους φίλους του.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε: 

σ

 

σ

 

σ

 

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Γεωργούλης χοροπηδάει από χαρά στο... Ευρωκοινοβούλιο! (ΦΩΤΟ)

Ο ενθουσιασμός του ηθοποιού για το νέο του ξεκίνημα και η περίοδος προσαρμογής
15/06/2019 - 08:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Κορτζιά-Πιέρος: Αυτό είναι το...παραμυθένιο προσκλητήριο γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Δείτε το ονειρικό προκλητήριο, η πόλη που θα παντρευτούν και όλες οι λεπτομέρειες
06/11/2019 - 13:38

Τεράστια επιτυχία για τον διεθνή ποδοσφαιριστή: «Εκατοστάρης» ο Πιέρος… (ΦΩΤΟ)

Η Κοπενχάγη βράβευσε τον Πιέρο Σωτηρίου για την επιτυχία του αυτή
04/11/2019 - 09:47

Η Μαρία Κορτζιά μιλά για τις κρίσεις στη σχέση της με τον Πιέρο

Όσα αποκάλυψε λίγο πριν ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
21/10/2019 - 13:17

Σε ρυθμούς... Λένας Ζευγαρά η Κοπεγχάγη του Πιέρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μπουζούκια στα αποδυτήρια οι ποδοσφαιριστές της Δανέζικης ομάδας
17/10/2019 - 20:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκλεισε κουρτίνες και φώτα και πήγε για ύπνο ο ένοπλος της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκοψε κάθε επικοινωνία με τους διαπραγματευτές και δεν λέει να δώσει τέλος στο θρίλερ

Μετά τη σκόνη και τη ζέστη, βροχές και καταιγίδες

Προειδοποιούν το κοινό για τις υψηλές συγκεντρώσεις σκόνης στην ατμόσφαιρα οι αρμόδιοι

Ζάμπλουτοι "Κύπριοι" από...Ινδία, Νορβηγία και Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοήτευση σε όσους δεν κατάφεραν να λάβουν το πολυπόθητο κυπριακό διαβατήριο
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης η Βενετία

Μετά την πλημμύρα έβγαλαν στον ήλιο διάφορα αντικείμενα για να στεγνώσουν

Προειδοποίηση για τσουνάμι μετά από ισχυρό σεισμό στην Ινδονησία

Σεισμική δόνηση μεγέθους 7,1 "χτύπησε" στη θάλασσα της Μολούκας

Σκόρπισε το θάνατο σε σχολείο ανήμερα των 16ων γενεθλίων του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τη τσάντα του, έβγαλε το όπλο και άνοιξε πυρ σκοτώνοντας τουλάχιστον δύο έφηβους

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ