Ψυχαγωγία

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Με τους φίλους του στη Ρουμανία ταξίδεψε ο Πιέρος Σωτηρίου για το bachelor party του!

Ο Πιέρος Σωτηρίου και η Μαρία Κορτζιά θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας τον ερχόμενο Δεκέμβριο επισφραγίζοντας τον έρωτα τους. Ο Κύπριος ποδοσφαιριστής εκμεταλλεύτηκε το διάλειμμα από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις και μαζί με τους φίλους του ταξίδεψαν εκτός Κύπρου και πιο συγκεκριμένα στη Ρουμανία για το bachelor του με τον  Πιέρο να μοιράζεται ήδη τα πρώτα στιγμιότυπα από το πάρτι με τους φίλους του.

Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε: 

σ

 

σ

 

σ

 

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Γεωργούλης χοροπηδάει από χαρά στο... Ευρωκοινοβούλιο! (ΦΩΤΟ)

Ο ενθουσιασμός του ηθοποιού για το νέο του ξεκίνημα και η περίοδος προσαρμογής
15/06/2019 - 08:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

Μήνυμα αισιοδοξίας από Σιμόν και Πιέρο ενόψει Σκωτίας (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσαν πριν το παιχνίδι με τη Σκωτία Μπεν Σιμόν και Πιέρος Σωρηρίου
07/06/2019 - 21:48

Η γλυκιά κίνηση του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά και το ταξίδι στην Ρώμη(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό φιλί στην Fontana Di-Trevi και πότε θα παντρευτούν
01/06/2019 - 13:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στον Πρωταρά λόγω... κατσικιών (ΦΩΤΟ)

Κατσίκες μπήκαν σε κυκλικό κόμβο και σταμάτησαν την τροχαίο κυκλοφορία

Από βραχυκύκλωμα καλωδίων η πυρκαγιά που ξέσπασε στην Κρήτου Μαρρότου

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο, σύμφωνα με το Τμήμα Δασών
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

Μία εντυπωσιακή έκλειψη ηλίου ετών... 119 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μοναδικό και σπάνιο βίντεο δημοσιοποίησε το Βρετανικό Ινστιτούτο Κινηματογράφου

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS