Ψυχαγωγία

Βάφτισαν τον γιο τους ο Ανδρέας Λέοντας και η Χριστίνα Κονναρή! (ΦΩΤΟ)

Τον γιο τους βάφτισαν την περασμένη Κυριακή, 14 Ιουλίου, ο Ανδρέας Λέοντας και η σύντροφος του, Χριστίνα Κονναρή. 

Ο μικρός πήρε το όνομα Αχιλλέας και νονά του ήταν η αδερφή του τραγουδιστή, Έλενα Λέοντα, η οποία με μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπο από τη βάφτιση γράφοντας: 

Ομορφιά μου, πάντα ο Θεός να είναι στο πλευρό σου. Να σε προσέχει, να σου δίνει φτερά... Εύχομαι να είσαι πάντα χαρούμενος, πάντα δυνατός και φυσικά να πάρεις από τη νονά! Με αγάπη... η Νονά σου!

Δείτε την φωτογραφία: 

1

 

Επόμενο άρθρο

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπάμπης Στόκας-Φωτεινή Ψυχίδου: Βάφτισαν την εννιάχρονη κόρη τους! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που καθηστέρησαν την βάφτιση της κόρης τους
17/08/2019 - 15:07

Οικονομάκου:Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στο σύζυγό της και η...μυστική βάφτιση

Τα γλυκά λόγια με αφορμή τα γενέθλια του - Πόσο χρονών έγινε;
07/08/2019 - 12:42

Αυτή είναι η ημερομηνία βάφτισης του γιου της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι!

Οι λιγοστοί καλεσμένοι, η τοποθεσία, οι επίσημες φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες
02/07/2019 - 12:54

Πρίγκιπας Χάρι – Μέγκαν Μαρκλ: Πού και πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η αλλαγή ημερομηνίας και η απουσία της βασίλισσας
23/06/2019 - 10:37

Ο λόγος που η βασίλισσα Ελισάβετ θα απουσιάζει από... τη βάφτιση του Άρτσι!

Πότε θα γίνει η βάφτιση και γιατί δεν θα είναι παρούσα η βασίλισσα
20/06/2019 - 09:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"

Γιατί ενδιαφέρει τον μέσο Κύπριο η καταστροφική πυρκαγιά στον Αμαζόνιο;

Πως με απλά μαθηματικά μεταφράζεται σε εξίσωση με αρνητικό πρόσημο για τη χώρα μας

Συνελήφθη 55χρονη για εμπρησμό αυτοκινήτου στην επαρχία Λάρνακας

Η πυρκαγιά ξέσπασε το πρωί ενώ το όχημα βρισκόταν σταθμευμένο σε ανοιχτό τεμάχιο γης
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL