Ψυχαγωγία

Βαλεντίνα Σοφοκλέους:"Έχω στολίσει το δέντρο μου με κόκκινα εσώρουχα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βαλεντίνα Σοφοκλέους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά "Κάρμα", για την επαγγελματική της πορεία ενώ έκανε και...προσωπικές αποκαλύψεις. Η ίδια ανέφερε

Το Κάρμα είναι μια ευκαιρία για εμάς τους Κύπριους ηθοποιούς να δείξουμε μια άλλη πλευρά μας. Η Χριστιάνα Αρτεμίου γράφει ένα εξαιρετικό σενάριο και άνοιξε έναν καινούργιο δρόμο ενώ η Ναστάζια, η σκηνοθέτης είναι εξαιρετική. Πέρασα πάρα πολύ ωραία. Μετά τα γυρίσματα για τουλάχιστον δέκα μέρες κατέβασα τα ρολά, ήθελα να αποφορτιστώ γιατί ήταν πολύ έντονα. Ήθελα να απομονωθώ

Δεν μπορώ με τους τοξικούς ανθρώπους. Τους απομακρύνω, μένω μακριά και τους λέω ότι με προκαλούν αρνητική ενέργεια.

Πριν δυο ημέρες ζήτησα...συγνώμη μου. Καταλαβαίνω πότε πονώ τον άλλον. Αν το καταλάβω από μόνη μου θα πω συγνώμη, αλλά ακόμα και αν δεν το καταλάβω και μου το εξηγήσει ο άλλος και πάλι θα πω συγνώμη.

Πληγώνομαι εύκολα... Χαίρομαι με την χαρά των άλλων και στεναχωριέμαι με τις λύπες του.

Έχω κάνει σέξυ στολισμό στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο μου. Έχω ακολουθήσει την έρευνα του Χάρη. Ακατάχνωτα κόρη, έχω στολίσει με κόκκινα εσώρουχα το δέντρο μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει τη "στήριξη" της Βαλεντίνας Σοφοκλέους στα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει με τον δικό του τρόπο όσα είπε η γνωστή ηθοποιός...
24/11/2018 - 16:54

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τον έρωτα στη ζωή της και το δώρο που χάρισε στην μικρή Μελίνα
14/03/2018 - 18:11

Bαλεντίνα Σοφοκλέους:Ποζάρει με Μαλά και στέλνει μήνυμα στον Αρχιεπίσκοπο(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στο Facebook και τα καυστικά "σχόλια" λίγο πριν την κάλπη
04/02/2018 - 11:16

Η εκρηκτική παρουσία που αναστάτωσε το επιτελείο του Σταύρου Μαλά (ΦΩΤΟ)

Ντυμένη στα κόκκινα πόζαρε με νάζι, δίπλα στον Υποψήφιο Πρόεδρο για την Δημοκρατία
28/01/2018 - 14:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 28χρονο για ληστεία περιπτέρου στη Λευκωσία

Μπούκαρε στο κατάστημα και χτύπησε τον υπάλληλο στο πρόσωπο

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"
Ελλάδα

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών
Διεθνή

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

Εβδομήντα άτομα έχασαν τη ζωή τους λόγω...αλκοολούχου ποτού (ΦΩΤΟ)

Τι δηλώνει ένα από τα περισσότερα από 200 άτομα που νοσηλεύονται για το περιστατικό

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 17:50ALPHA NEWS