Ψυχαγωγία

Βαλεντίνα Σοφοκλέους:"Έχω στολίσει το δέντρο μου με κόκκινα εσώρουχα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βαλεντίνα Σοφοκλέους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά "Κάρμα", για την επαγγελματική της πορεία ενώ έκανε και...προσωπικές αποκαλύψεις. Η ίδια ανέφερε

Το Κάρμα είναι μια ευκαιρία για εμάς τους Κύπριους ηθοποιούς να δείξουμε μια άλλη πλευρά μας. Η Χριστιάνα Αρτεμίου γράφει ένα εξαιρετικό σενάριο και άνοιξε έναν καινούργιο δρόμο ενώ η Ναστάζια, η σκηνοθέτης είναι εξαιρετική. Πέρασα πάρα πολύ ωραία. Μετά τα γυρίσματα για τουλάχιστον δέκα μέρες κατέβασα τα ρολά, ήθελα να αποφορτιστώ γιατί ήταν πολύ έντονα. Ήθελα να απομονωθώ

Δεν μπορώ με τους τοξικούς ανθρώπους. Τους απομακρύνω, μένω μακριά και τους λέω ότι με προκαλούν αρνητική ενέργεια.

Πριν δυο ημέρες ζήτησα...συγνώμη μου. Καταλαβαίνω πότε πονώ τον άλλον. Αν το καταλάβω από μόνη μου θα πω συγνώμη, αλλά ακόμα και αν δεν το καταλάβω και μου το εξηγήσει ο άλλος και πάλι θα πω συγνώμη.

Πληγώνομαι εύκολα... Χαίρομαι με την χαρά των άλλων και στεναχωριέμαι με τις λύπες του.

Έχω κάνει σέξυ στολισμό στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο μου. Έχω ακολουθήσει την έρευνα του Χάρη. Ακατάχνωτα κόρη, έχω στολίσει με κόκκινα εσώρουχα το δέντρο μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει τη "στήριξη" της Βαλεντίνας Σοφοκλέους στα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει με τον δικό του τρόπο όσα είπε η γνωστή ηθοποιός...
24/11/2018 - 16:54

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τον έρωτα στη ζωή της και το δώρο που χάρισε στην μικρή Μελίνα
14/03/2018 - 18:11

Bαλεντίνα Σοφοκλέους:Ποζάρει με Μαλά και στέλνει μήνυμα στον Αρχιεπίσκοπο(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στο Facebook και τα καυστικά "σχόλια" λίγο πριν την κάλπη
04/02/2018 - 11:16

Η εκρηκτική παρουσία που αναστάτωσε το επιτελείο του Σταύρου Μαλά (ΦΩΤΟ)

Ντυμένη στα κόκκινα πόζαρε με νάζι, δίπλα στον Υποψήφιο Πρόεδρο για την Δημοκρατία
28/01/2018 - 14:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ