Ψυχαγωγία

Βανδή: Ήταν ανέφικτο εγώ,ένα παιδί εργατών να φανταστώ ότι θα πουλάω χιλιάδες cd

Η Δέσποινα Βανδή σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, μίλησε για τα παιδικά της χρόνια στην Καβάλα, όταν ακόμα δεν υπήρχε το Youtube και τα χιλιάδες κανάλια και ήθελε να γίνει τραγουδίστρια και πως τις φάνταζε απίστευτο να κάνει την καριέρα που έχει σήμερα. Η ίδια σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Down Town δήλωσε: 

Όταν ήμουν μικρή και χωρίς τηλεόραση, Youtube και χιλιάδες κανάλια, έλεγα ότι θέλω να γίνω ηθοποιός ή τραγουδίστρια, χωρίς να έχω προσλαμβάνουσες. Μεγαλώνοντας, αυτό μου φαινόταν εξωπραγματικό για ένα παιδί από την Καβάλα. Για αυτό, λέω πια να ονειρεύεστε μεγάλα πράγματα, έχετε το δικαίωμα. Τα μικρά πράγματα, σε μικραίνουν. Για τότε ήταν ανέφικτο εγώ, ένα παιδί εργατών, μεταναστών, να φανταστώ ότι θα πουλάω χιλιάδες cd.

Επόμενο άρθρο

Η τρυφερή φωτογραφία του πρίγκιπα Χάρι με τον μικρό Άρτσι! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο δούκας και η δούκισσα του Σάσεξ
18/06/2019 - 08:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βανδή αποκάλυψε το πρωινό της: "Τρώω σπόρους κάνναβης με..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωινό που της χαρίζει ενέργεια και λαμπερό δέρμα
30/06/2019 - 20:49

Η Βανδή σπάει τη σιωπή της για την διακοπή της συνεργασίας της με τον Σφακιανάκη

Η λέξη που την εξόργισε και διέκοψε τη συνεργασία της με τον τραγουδιστή
30/06/2019 - 08:51

Η εντυπωσιακή εμφάνιση της Μελίνας Νικολαΐδη χωρίς την Δέσποινα Βανδή! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε που βρέθηκε η 15χρονη κόρη της τραγουδίστριας μαγνητίζοντας όλα βλέμματα
29/06/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ