Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Βαρβάρα Χριστοφή. Η νεαρή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τα επαγγελματικά της αλλά και τον σύζυγο της. Η ίδια δήλωσε:

Πραγματικά νιώθω ότι η Γαλάτεια τελειώνει την κατάλληλη στιγμή. Είμαι σε μια φάση που θέλω να κάνω και άλλα πράγματα.  Θέλω να κάνω θέατρο. Είχα ανάγκη αυτή την αλλαγή. Νιώθω ότι φεύγω πλήρης και μου έχει ΄δώσει και έχω δώσει πολλά. Φεύγω ολοκληρωμένη.

Δεν συμβιβάζομαι. Θέλω να είμαι ευχαριστημένη και στα επαγγελματικά και στα προσωπικά.  Για να συμβιβαστώ πρέπει να συμβαδίζει με τα θέλω μου.

Μου αρέσουν οι προκλήσεις. Τα πράγματα στην Κύπρο και τον χώρο μπορούν να γίνουν και καλύτερα.

Είμαστε πολλά χρόνια μαζί. Μια σχέση είναι ένας ζωντανός οργανισμός και οι άνθρωποι εξελίσσονται μέσα σε αυτή και σίγουρα θα περάσει φάσεις. Αυτό που κρατώ είναι ο θαυμασμός και η επικοινωνία. Να αλληλοεπηρεάζονται και βέβαια η αγάπη.  Τον θαυμάζω για τον χαρακτήρα του και θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος άνθρωπος που ξέρω. Έχουμε πολλά κοινά.

Θέλουμε να μεγαλώσει η οικογένεια αλλά δεν είναι στα άμεσα μας σχέδια.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της: 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα:"Χρειάστηκε να κρυφτώ,να πω ψέματα για να με δεχθεί μια κοινωνία"

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια για την καταγωγή της και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
11/06/2019 - 16:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 23:30ΚΑΡΜΑ