Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Βαρβάρα Χριστοφή. Η νεαρή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τα επαγγελματικά της αλλά και τον σύζυγο της. Η ίδια δήλωσε:

Πραγματικά νιώθω ότι η Γαλάτεια τελειώνει την κατάλληλη στιγμή. Είμαι σε μια φάση που θέλω να κάνω και άλλα πράγματα.  Θέλω να κάνω θέατρο. Είχα ανάγκη αυτή την αλλαγή. Νιώθω ότι φεύγω πλήρης και μου έχει ΄δώσει και έχω δώσει πολλά. Φεύγω ολοκληρωμένη.

Δεν συμβιβάζομαι. Θέλω να είμαι ευχαριστημένη και στα επαγγελματικά και στα προσωπικά.  Για να συμβιβαστώ πρέπει να συμβαδίζει με τα θέλω μου.

Μου αρέσουν οι προκλήσεις. Τα πράγματα στην Κύπρο και τον χώρο μπορούν να γίνουν και καλύτερα.

Είμαστε πολλά χρόνια μαζί. Μια σχέση είναι ένας ζωντανός οργανισμός και οι άνθρωποι εξελίσσονται μέσα σε αυτή και σίγουρα θα περάσει φάσεις. Αυτό που κρατώ είναι ο θαυμασμός και η επικοινωνία. Να αλληλοεπηρεάζονται και βέβαια η αγάπη.  Τον θαυμάζω για τον χαρακτήρα του και θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος άνθρωπος που ξέρω. Έχουμε πολλά κοινά.

Θέλουμε να μεγαλώσει η οικογένεια αλλά δεν είναι στα άμεσα μας σχέδια.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της: 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα:"Χρειάστηκε να κρυφτώ,να πω ψέματα για να με δεχθεί μια κοινωνία"

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια για την καταγωγή της και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
11/06/2019 - 16:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σοκαρίστηκα... Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό..."
04/10/2019 - 17:21

Απόστολος Γκλέτσος: "Παλιά ήμουν ψώνιο - Έχω περάσει πολλές αρρώστιες.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πολιτική, η επιστροφή στην τηλεόραση και ο λόγος που μίλησε για τη σεξουαλική του ζωή
01/10/2019 - 17:41

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα απαντούσε σε πρόταση για να λάβει μέρος στη Eurovision;
30/09/2019 - 17:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε απεργιακό κλοιό νοσοκομεία, λιμάνια, Κοινοτικά Συμβούλια και ΑΗΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάσεις εργασίας και δυναμικές κινητοποιήσεις με "φόντο" ασφάλιση και συλλογικές συμβάσεις

"Γλεντούν" σε Facebook και Twitter τα νέα παγκάκια στην πλατεία Ελευθερίας(ΦΩΤΟ)

Ποικίλες αντιδράσεις στα social media για το σχήμα και τη χρήση τους...

Ψάχνουν τους ανήλικους "πρωταγωνιστές" των εικόνων παιδικής πορνογραφίας (VID)

Δεν απαντά στα ερωτήματα των ανακριτών ο 42χρονος ύποπτος λογιστής που συνελήφθη
Ελλάδα

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου

Γλυπτά Παρθενώνα: Η Βασίλισσα Ελισάβετ απαντά πρώτη φορά για την επιστροφή τους

Η επιστολή ομογενούς και η πρώτη αντίδραση στην Ιστορία επί του θέματος από το Παλάτι
Διεθνή

Ήταν κρυμμένοι σε κελάρι για 9 χρόνια επειδή περίμεναν το τέλος του κόσμου (VID)

Εφταμελής οικογένεια δεν είχε επαφή με κανένα για χρόνια

Μεξικό: Δεκαπέντε νεκροί σε ανταλλαγή πυρών αστυνομικών με ενόπλους

Περίπου 80 στρατιωτικοί αναπτύχθηκαν στην περιοχή για να εντοπίσουν τους δράστες

Σάλος από τις εικόνες κακοποίησης πειραματόζωων στη Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιδράσεις για το σκληρό βίντεο που κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/10/2019 - 13:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ