Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Ποιος να μας το λεγε πως μία ταινία στο σινεμά και μία έξοδος που κανονίζε μεταξύ της η παρέα του "Με αγάπη Χριστιάνα" θα ήταν η αιτία τόσο γέλιο;

Όλα ξεκίνησαν λοιπόν, μετά από ένα μήνυμα που έστειλε ο Αντρέας Αριστοτέλους σε ένα κοινό γκρουπ που έχουν τα παιδιά για να επικοινωνούν μεταξύ τους, προτείνοντάς τους να δουν μία ταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η Τζούλια Ρόμπερτς.

Ο Αντρέας έγραψε στο εν λόγω μήνυμα: "Αν έχει κάποιον που δεν έκλαψε εδώ και καιρό, να πάει να δει ASAP αυτή την ταινία".

Η Bαρβάρα Ζαχαρίου λοιπόν, νόμιζε πως το "ASAP" (as soon as possible - τo συντομότερο δυνατό) είναι ο τίτλος της ταινίας και αναρωτιόταν αν ακόμα μιλούσαν για την ίδια ταινία, αφού ο τίτλος ήταν... διαφορετικός! 

Όπως ήταν αναμενόμενο μόλις αποκαλύφθηκε η "παρεξήγηση" λύθηκαν όλοι στα γέλια! Ωστόσο, η ιστορία δεν τελειώνει εδώ, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, με αφορμή τη σημερινή γκάφα της συνεργάτιδάς της, αποκάλυψε ακόμα μία, ακόμα μεγαλύτερη!

Όπως ομολόγησε λοιπόν, η Βαρβάρα πριν από δύο -τρία χρόνια, αντί να στείλει μήνυμα στην αισθητικό της ζητώντας να πάει για αποτρίχωση, έστειλε το μήνυμα στον.... Εκπρόσωπο τύπου της Αστυνομίας!

Ναι, ναι καλά διαβάσατε, ρώτησε τον κ. Αγγελίδη, αν μπορεί να της κάνει..αποτρίχωση!

Για του λόγου το αληθές, δείτε το βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Αγγελική Ηλιάδη: Απαντά στις φήμες που την θέλουν να παντρεύεται

Παντρεύεται τελικά τον Σάββα Γκέντσογλου μετά τη φωτογραφία με το μονόπετρο;
10/01/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τα κιλά της και αν έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις
20/02/2019 - 17:50

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

Λουκάς Χάματσος: "Το θέατρο με εξιτάρει, μου αρέσει, με προκαλεί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του σε θεατρική παράσταση και τα μελλοντικά του σχέδια
14/02/2019 - 16:47

Άννα Βίσση: Απαντά πρώτη φορά αν θα "κατέβει" ...Ευρωβουλευτής (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόλυτη σταρ σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
13/02/2019 - 14:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εβδομάδα Χαλαρής Γραβάτας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο καρκίνος του προστάτη εάν διαγνωστεί έγκαιρα είναι σχεδόν 100% ιάσιμος"

Πάφος: Σε 3η σύλληψη προχώρησε η Αστυνομία σχετικά με υπόθεση κατοχής περιουσίας

Είχαν προηγηθεί άλλες δύο συλλήψεις μετά από έρευνα σε όχημα
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ